Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna z bujną przeszłością seksualną i prawiczek

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o takim związku? Czy jest możliwe by ten związek się udał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ona będzie normalna a on nie wpadnie w zazdrość albo mu ona nie zbrzydnie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe. Znam wiele takich par i są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzysz że taka będzie chciała sierote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, ze zależy od podejścia, glownie jego. Bo jak ktoś juz wspomina jego zazdrość może mieć destrukcyjny wplyw na związek. Zwykle osoby, które nie maja doświadczenia przywiązują do tej kwestii wielką wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu chłopaka-prawiczka nie chciałabym kogoś takiego. Zazdrość, urażona duma - oczywiście - to jedna sprawa, ale - jak to ujęto - "bujna przeszłość seksualna" jednoznacznie świadczy o moralności kogoś kto takową przeszłość posiada oraz o przedmiotowym, lekkim traktowaniu przez taką osobę związków uczuciowych. Wydaje mi się, że takiej dziewczynie trudno będzie się prawdziwie zaangażować uczuciowo, szczerze pokochać, skoro z każdym partnerem (albo i nawet ledwo poznanym facetem) idzie do łóżka. Związek z prawiczkiem może być dla niej przygodą, wynikać z zaciekawienia jak to jest z kimś, kto tego jeszcze nie robił, a jak jej się znudzi, bo przecież przywykła do częstych zmian partnerów, zostawi faceta. Wiem, że nie można generalizować - wiadomo, wyjątki się zdarzają - nie zawsze taki musi być finał takiego związku, ale w ogóle by mnie taki obrót sprawy nie zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej to  zbyt duza bariera
do przeskoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×