Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety noszą okulary a'la oczy muchy ? Wielkie, brzydkie i śmieszne

Polecane posty

Gość gość

Przeciez to jest okropne, myslicie ze jestescie modne ? Mnie zawsze smieszy widok takiej laski, niska, szczupla, drobna twarz a pingle ma na 1/4 gęby :D serio, to wyglada jakbyscie mialy twarz owada, wielkie oczy i male usta, jak robak jakis fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie okulary sa bardziej praktyczne od "standardowych" większe pole widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem :D Ja probowalam nosic okulary p sloneczne, ale nie moge, nie wiem dlaczego denerwuje mnie ze cos mam na twarzy, mam wrazenie ze wygladam smiesznie i kazdy sie na mnie gapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasda
Te okulary są okropne, idą cieplejsze, słoneczne dni to znów wyjdą "laski" z brylami na pół twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chronią przed słońcem delikatną skórę pod oczami. Przecież to oczywiste :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze od razu zaloz worek papierowy na twarz, bedziesz chronila calosc, tylko nie zapomnij dziurek zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam własnie takie DUŻE. małe wygladają komicznie i łatwiej nieumiejętnie dobrać do krztałtu nosa, twarzy i głowy małe okulary niż duże. w okularach prowadzę prawie cały rok, cenny wynalazek na moje delikatne oczęta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego jest krem ochronny, ale fakt pozostaje faktem, że skóra pod oczami starzeje się najszybciej i jeżeli można ją chronić to dlaczego nie? A...zapomniałam, jakiś wypierdek udający faceta na ulicy uważa, że to brzydkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest brzydkie, duze ok ale nie OGROMNE jak oczy muchy :O Jesli ktos jest dosc wysoki i ma duza twarz to tak, a nie mala, niska, drobna a pingle na caly ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezato
tajoj! moja twarz moje wielkie okulary :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfhkl
mucha zet w zapasie flet i filet z kurczaka razy dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24lat
Nie wiem jak udało się komuś wykreować i wcisnąć tak absurdalną modę polskim kobietom. Szczególnie, że oprawki takich okularów w 99% przypadków to tandetny kolorowy plastik lub błyszczący czarny. Strasznie bazarowa moda i do tego większość ma te okulary przez co idąc przez miasto wygląda to komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co cię to boli, że ktoś ma duże okulary? Poza tym wolę duże okulary niż z******te zmarszczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale piszesz o muchach korygujących czy przeciwsłonecznych? bo to zdecydowana różnica. pigle na codzien korygujące noszą gimnazjalistki, ewentualnie licealistki. natomiast muchy przeciwsłoneczne to chyba nie muszę nikomu pisać, mozna sie poczuc gwiazdą z hollywoodu i upiększają twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24lat
Jeżeli upiększenie twarzy tu u Ciebie jej zasłonięcie to musisz być brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upiększają twarz ? Rozumiem jakies dizajnerskie muchy dolcze banana czy versacze + wlasny styl, ale 99% nosicielek much badziewie z bazaru za 20zł, brzydkie tandetne i plastikowe, juz nie mowie ze te okulary robią wiecej szkody niz pozytku. Mysli taka panna, ze za 20zł dostanie okulary z UV400 chroniące w 100% przed UV tylko po co Chinczyk mialby takie robic? Produkcja tez kosztuje, glupie pały myslą, ze po co placic 300 jak mozna 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak za moje dużo zapłaciłam to już są fajne, chociaż muchy? Snoby się znalazły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×