Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciowkaaa

Brzuchanski czy Furmanek? Pomozcie w wyborze. Serdecznie prosze:)

Polecane posty

Gość gosciowkaaa

dziewczyny, chce sie wybrac jeszcze w tym roku na powiekszenie sporego A (piersi kiedys karmiace, juz nie jedrne) :) Rozwazam tych dwoch lekarzy. Do Czech dzieli mnie taka sama droga jak do Wroclawia,Krakowa,wiec z dojazdem nie problem, a kasy polowa, musze zrobic op w tym roku, a na polska klinike finansowo doczekalabym sie na koniec 2015..Prosze o konkrety dlaczego akurat nie ten lekarz jesli macie zla opinie. I prosze tylko o opinie zainteresowane tematem dziewczyny, a nie hejterki, ktore nawet nie mysla o operacji w Czechach i beda mądrowac o partactwie tych lekarzy i o naszej rzekomej biedzie :) z gory dzieki za pomoc. Naprawde zmieniam 100 razy dziennie zdanie, ktorego dr wybrac,Wy mi pomozecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh a ja myslalam,ze to nazwiska ginekologow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 2 tygodnie bede miała operacje u dr Furmanka jak bede po to dam znac. Z tego co czytałam dziewczyny pisza ze jeden i drugi jest dobry lecz dr B. jest droższy a pracuja na tych samych implantach. Więcej niech inni się wypowiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowkaaa
a sa tez gin o takich nazwiskach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zaczyna się pisanie nie na temat. Co za ludzie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccccccccccccccccccc
ja slyszalam tez, ze dr B jest drozszy, nie wiem natomiast jak mu cycki wychodza. Co do Furmanka,to zdarzyla sie wpadka (nie znam liczby), ze duze obwisle cycki po podniesieniu i powiekszeniu duzym implantem po jakims czasie opadly, aaale nie znam zadnego pana osobiscie,wiec nie mnie oceniac, takze poprosimy o wiecej komentow, bo ja tez jestem zainteresowana samym powiekszeniem malych wiotkich piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę robila u F podniesienie i powiekszenie piersi ale mam roz B wiec moze nie opadną. Implanty 350cc, czas pokaże co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co Wy to robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak połowa kasy, jak sama napisałaś, to rzuć monetą i wybierz Brzuchański czy Furmanek. Chyba że u jednego jest stówkę taniej to wybierz tego. Zawsze to jeszcze mniej niż u dobrego polskiego chirurga plastyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowkaaa
gosc,tu nie chodzi o rzucanie moneta, tylko opinie,ktoremu piersi wychodza lepiej. co za roznica kilka stowek w ta czy w to. nie w tym rzecz.nie pisalam nic o kasie (jedynie w porownaniu z Polska). wiadomo, ze tylko pytajac innych pacjentek dowiem sie,ktory mial wiecej pomylek ewentualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wierzysz w to, że pojawią się tutaj prawdziwe pacjentki do gratuluję naiwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wierzysz w to, że pojawią się tutaj prawdziwe pacjentki do gratuluję naiwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Furmanka nie znam a Brzuchańskiego odradzam.Wyciął mi prawie całe powieki  górne,siegają do żrenicy  a brwi mam w oczodole .Z wielkich oczu mam szparki.Wszystko niesymetryczne  i  brzydkie blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×