Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aranata

Suplementy diety Figura

Polecane posty

Gość gość
Polecałbym naturalny preparat Alpha Human. Ma dobrze połączony skład, jako że wszystko jest naturalne to organizm lepiej na to reaguje i łatwo przyswaja. Kupowałem to przez stario.pl za prawie 200 zł, ale paczka jest duża, mi to wystarcza na 3 miesiące i widzę po wynikach ze sztangą, że suplement działa. Nowe PB w podrzucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmujemy się sprzedażą internetową suplementów diety takich jak Ultraslim, Thermacuts , African mango,Acai Berry Extreme i wiele innych. Są to suplementy odchudzające jak i odżywki dla sportowców poprawiające ogólną kondycję organizmu.W naszej ofercie mamy również kremy,odżywki do rzęs Cała nasza oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej. Wszelkie zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin tak więc masz gwarancje że o każdej godzinie zrealizujemy Twoje zamówienie. Serdecznie zapraszamy na naszą strone poniżej https://goldennet.pl/firma.23217.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka79
Ja polecam Amlan Forte od Vital Progres :) Nie tylko pomaga przy odchudzaniu, ale i widzę, że poprawia kondycję włosów i paznokci. Mija miesiąc jak go zażywam i udało mi się schudnąć 3kg, więc do wiosny powinno być dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenkA11
Nie słyszałam o takim suplemencie. Mi udało się pozbyć 10 kg ale dzięki diecie Sandruni :) warto poczytać o tej diecie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsza jest racjonalna dieta i tego warto się trzymać. Tylko zmiana nawyków żywieniowych, czyli odpowiednia ilość posiłków i przerwy między nimi to gwarancja sukcesu. Dodatkowo nie można zapominać o aktywności fizycznej, która pozwala utrwalić efekty zrzucanych kilogramów. Jeśli chcemy dokładnie określić nasze predyspozycje żywieniowe czy treningowe, warto sprawdzić to za pomocą specjalnych testów np. Vitagenum. Wyniki dają nam podstawy do ułożenia odpowiedniej diety i wdrożenia aktywności fizycznej. Dietetyk Vitagenum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmagam się z nadwagą całe dorosłe życie bo zajadam stresy. Ale od kiedy jem regularnie i stosuję Amlan Forte udało mi się okiełznać moje wałeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnych kilka lat temu niebieska FIgura wpędziła mnie w anoreksję, od niej się zaczęło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz porzuciłam już te wszystkie odżywki bo wszędzie albo jakieś słodziki albo coś. Jedyne co zażywam z suplementów to odżywki BYE , które są 100% naturalne. Problem w tym, że są ciężko dostępne a nawet chyba tylko https://www.odzywkidlasportowcow.pl jest jedynym dystrybutorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratkka
Zaczęłam od dwóch trzech brać colon slim , już widzę poprawę , skończyły się przede wszystkim zaparcia, od razu lżejsza się czuję :) Mam nadzieję, że do wiosny schudnę tyle ile zamierzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się w końcu w tym roku udaje dotrzymywać postanowień noworocznych, więc też zainwestowałam w suplement :) Znajoma dietetyczka poleciła mi piperine max i powiem, że jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Od początku stycznia waga spadła 7kilo! :) ważne, żeby suplement był naturalny to człowiek dobrze się czuje i nie musimy się martwić o efekt jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola342
Od miesiąca mam styczność z suplementem diety IQacai i powiem Wam, że przy zmianie trybu życia, przede wszystkim dużo ruchu wraz z suplementem schudłam już 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto również zakupić błonnik jabłkowy w Aptece Pod Smokiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym rozwiązaniem jest też błonnik owsiany, który również jest w danej Aptece dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalecam stosowanie suplementu diety IQacai,w połączeniu z ćwiczeniami i dietą potrafi zdziałać cuda i to dosłownie,ja dzięki niemu schudłem 11 kg,o 2/3 więcej niż bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iqacai też polecam, też mi się udało fajnie schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować podczas stosowania diety w IQacai, które wspiera gospodarkę metaboliczną organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje suplement diety IQacai od 2 miesięcy i udało mi się już schudnąć 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka89
Może warto spróbować suplement diety Goji Original Berry poczytasz na jego temat na: https://www.gojiberry1200.pl . Możesz też go tam zamówić. U mnie sprawdza się schudłam już półtora kilograma w 2 tygodnie, jak dla mnie bomba. Tabletki na bazie naturalnych składników. Poprawia wygląd cery jednocześnie i paznokci, włosów. Hamuje procesy starzenia się i wpływa dobrze na nasz organizm. Polecam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o dietę to warto po prostu regularnie ćwiczyć i do tego stosowac rózne odżywki białkowe, które można kupić np. w http://www.elitesportfood.pl/#start .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uważam, że w odchudzaniu najważniejszy jest ruch (chociaż 3-4 razy w tygodniu) oraz zdrowe jedzenie i wtedy do tego dodatkowo można stosować jakieś suplementy diety. Moja siostra w ten sposób schudła kilka kilogramów. Z tego co wiem, ona skupiła się na lnie, dokładnie takie coś http://aptekajakmarzenie.pl/len-mielony-200-g-p-6908.html i sobie chwaliła, więc może warto spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje od 2 miesięcy Iqacai i udało mi się schudnąć już 6 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stosowanie suplementu Iqacai, dzięki niemu w ciągu 3 miesięcy udało mi się schudnąć 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tą dietą online schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów ,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :) http://dieta-lux.pl/44535.Nie polecam tabletek i suplementów odchudzających ponieważ działają tylko w trakcie brania,później kilogramy mogą wrócić z nawiązką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w Slimunox - przy odpowiedniej diecie żywieniowej byłam w stanie zrzucić 6 kg w 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi wydajność wzrosła po Cocao. Piłem tabletki mniej więcej tydzień, trochę zwiększyłem dawkę i po treningu nie czuję takiego ekstremalnego zmęczenia, że od razu chce mi się do łóżka. Brałem suplement przez stronę www.stario.pl/cocao , bo masz obniżone stawki przy większych zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największym zaskoczeniem był dla mnie produkt Slimunox. Przyśpiesza osiągniecie wyznaczone celu ! Odchudzanie staje sie przyjemne i łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×