Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Masaż Kraków

Polecane posty

Gość Aga373
Ja byłam u tego masażysty: https://www.olx.pl/oferta/masazysta-krakow-masaz-relaksacyjny-i-inne-ul-grzegorzecka-lub-dojazd-CID619-IDo53fC.html Masaż relaksacyjny robił ponad godzinę, bardzo mi się podobał. Czułam się rozluźniona , przyjemne uczucie zwłaszcza w plecach, takie odciążenie :) Przyjmuje niedaleko Hali targowe, ale mówił też ze dojeżdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... znam fajnego masażystę , robi super masaże relaksacyjne , bańką , kamieniami i co najważniejsze jest nie drogi nawet dojeżdza pod wkazany nr. albo przyjmuje u siebie ma gabinet jest w wieku 45 lat podam nr tel do niego 660-900-891 jest z Krakowa polecam , najlepiej jeżeli nie odbiera wysłać smsa oddzwania pozdrawiam i polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27krak
Kiedyś znalazłam masażystę chyba na  OLX.pl  albo ogłaszamy24. Facet jest z Krakowa ma na imię Rafal niestety nie podaje tel. Kontakt przez maila. Robi masaże relaksujące oraz nie odmawia masażu erotycznego . Bierze 70 zł. Nie jest jakimś super profesjonalistą ale czuć ze robi to z pasja. I wyraźnie nie chodzi mu o sex bo seksu odmawia. Dba o zadowolenie swoich klientek przynajmniej tak było w moim i mojej znajomej przypadku. Przy masowaniu mnie intymnym wyraźnie zależało mu na moim zadowoleniu. Gość ma około 40 lat nie jest super przystojny ale to co robi robi dobrze i pozwala się dotykać. Jeśli jesteście zainteresowane to musicie poszukać jego ogłoszenia na ogłaszamy 24 lub olx, niepamiętam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasendra
Ja jakiś czas temu pokochałam Tajski Masaż http://www.tajskimasaz.pl dlaczego ten mi odpowiada? Bo nie tylko relaksuje ciało, ale też (a może i przede wszystkim?) umysł. Ja po prosty w trakcie masaż super ładuję akumulatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę gabinet rehabilitacyjny. Mam kilka działów, w tym rehabilitacja stomatologiczna, relaks dla całego ciała, itp. Niedawno wstawiłem fotel masujący od Pro-Wellness, jeden z droższych modeli. Każdy pacjent może sobie przyjść i posiedzieć za niewielką opłatą i jest duża popularność tego rozwiązania. Sam używam i jest rewelacyjny. Ogólnie masuje całe ciało. Jest też opcja masaży specjalistycznych, np. tajskiego, czy własnej konfiguracji. Sprzęt wydajny, zwraca się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Stanek jest nadal naj naj naj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jeśli chodzi o Kraków to polecam http://studiodewi.pl zwłaszcza masaż tantra (nie mylić z erotycznym), ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzyk54
Ten masaż tantryczny w Studiu Dewi faktycznie super sprawa, czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem ale podobało mi się bardzo. No i znają się tam na rzeczy, widać że mają dużą wiedzę w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seysey
Jakiś czas temu postanowiłam zrobić sobie prezent i wybrac się na masaz. NIgdy nie byłam ale tak wielu moich znajomych było, ze postanowiłam spróbować. Wybrałam się do gabinetu, który poleciła mi moja kolezanka: https://fizjoter.pro/uslugi/masaz/ I od tamtej pory chodzę tam regularnie. Mam dość trudna pracę, cały dzień przez komputerem. Mój kregosłup przez to cierpi.Masaz pozwala mi sie nie tylko zrelaksować ale widzę u siebie bardzo dobre działanie względem mojego kręgosłupa.Po każdej sesji wychodzę zrelaksowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

My z koleżankami wybieramy jednak Balijskie masaże, a najlepsze miejsce to Hotel Dosłońce spa. Może to kwestia pochodzenia masażystów bo są to Balijczycy ale zarówno atmosfera jak i sam zabieg to mistrzostwo świata 🙂 Gorąco Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokataaa
Dnia 2.09.2018 o 19:29, Gość jerzyk54 napisał:

Ten masaż tantryczny w Studiu Dewi faktycznie super sprawa, czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem ale podobało mi się bardzo. No i znają się tam na rzeczy, widać że mają dużą wiedzę w temacie.

tez bylam ostatnio na tantrze w studio dewi i podpisuje sie pod opinia w 100%. Swietne miejsce, super obsluga, wszystko czysciutkie i ladnie urzadzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto ma jaki problem z kręgosłupem. Jeśli ktoś chce iść na masaż relaksacyjny to ma większe pole do popisu bo może wybierać. Ja jestem zadowolona, że chodzę na rehabilitacja Kraków. Rehabilitacja dobrana jest do mojego problemu (dyskopatia). Chodzę już od pół roku regularnie i jest znaczna poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIA
Dnia 25.06.2014 o 10:48, Gość gość napisał:

Spróbuj napisać maila, do mnie odpisał przed wczoraj. Co prawda mówi że chwilowo nie pracuje więc lipka. Ale są inni kolesie w Krakowie, nie ma z tym problemu. Ale Stanek jest jeden!!!

FAJNY MASAŻYSTA 660-900-891 TYLKO sms !!!!!    MA DUŻO PRACY WIEM NA 100 % POLECAM 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Polecam Centrum Medycyny Naturalnej AS MED na ulicy Pocieszka w Krakowie. Cudowne, nie tylko odprężające, ale przede wszystkim bardzo zdrowe i dobre dla naszego ciała, masaże. Można też się zapisać na zajecia z jogi z najlepszymi specjalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regularnie chodzę do centrum masażu Fizjoter: https://fizjoter.pro/uslugi/masaz/

I moge polecić

Po pierwsze pracują tam wykwalifikowane osoby, tak więc macie pewnosć.ze masaz przyniesie Wam wymierne korzyści/

Po drugie świetna atmosfera w gabinecie i mozna sie podczas zabiegów naprawdę odprężyć, sama kilka razy podczas wykonywania masażu zasnęłam i to jest dowodem na to, że się naprawdę odprężyłam

Jak również za każdym razem wychodzę rozluźniona

Polecam zarówno masaż relaksacyjny jak i masaż kamieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×