Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wiza USA

Polecane posty

Gość gość
Strasznie się boje tej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Wypełnianie podania wizowego to dla mnie koszmar. Pośrednik to dobra opcja, bo powiedzą ci, jak zdjęcie zrobić właściwie, jak rozmawiać z konsulem, a nawet zaplanują c***ełny wyjazd. Mnie bawią ludzie, którzy chcą robić wszystko samodzielnie i tracić czas. Przed ważnym wyjazdem zagranicznym nie warto ryzykować wpadki z brakiem wizy. Pośrednik minimalizuje szansę odrzucenia wniosku praktycznie do zera. Konsulaty często też odsyłają do pośredników, jeżeli petent ma problem z wnioskiem, itp. Ogólnie bezpieczna działalność, nie widzę przeciwwskazań. Ze swojej strony mogę polecić wizy.planujemywakacje.pl. Korzystałem z ich usług trzy razy i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass33
Wypełnianie podania wizowego to dla mnie koszmar. Pośrednik to dobra opcja, bo powiedzą ci, jak zdjęcie zrobić właściwie, jak rozmawiać z konsulem, a nawet zaplanują c***ełny wyjazd. Mnie bawią ludzie, którzy chcą robić wszystko samodzielnie i tracić czas. Przed ważnym wyjazdem zagranicznym nie warto ryzykować wpadki z brakiem wizy. Pośrednik minimalizuje szansę odrzucenia wniosku praktycznie do zera. Konsulaty często też odsyłają do pośredników, jeżeli petent ma problem z wnioskiem, itp. Ogólnie bezpieczna działalność, nie widzę przeciwwskazań. Ze swojej strony mogę polecić wizy.planujemywakacje.pl. Korzystałem z ich usług trzy razy i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulka092
Ja załatwiałam sobie wizę za pośrednictwem agencji Planujemy wakacje. Bardzo szybko i gładko poszło mruga Od dwóch tygodni jestem w Chicago, jestem zachwycona tym krajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania231
Załatwiłam wizę bardzo szybko, dzięki pomocy biura Planujemy Wakacje. Praktycznie bez problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha77a
Staram sie o wizę dzięki agencji Planujemy Wakacje. Myślę, że nie będzie większych problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka812
Też staram się o wizę i ostatnio trafiłam na ofertę pośrednictwa wizowe agencji Planujemy Wakacje. Widzę, że kilka osób korzystało z ich usług. Jakie są Wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Samo zaproszenie od kolegi może nie wystarczyć musi to załatwić sam i pochodzić trochę po urzędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×