Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wymarzona kreska

Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość Wymarzona kreska

Witam, Od 5 miesięcy staramy się z mężem o dzidzię, z pomocą duphastonu, który biorę od 16 do 25 dnia cyklu. Moje cykle są 34 dniowe. Lekarz zalecił mi robienie testy ciązowego 26 dnia cyklu rano i jeżeli jest ujemny przerywam branie duphastonu. I tak też się stało w tym cyklu. Jednak od 27 dnia cyklu dziwnie się czułam. Miałam dziwne dusznośc*****ersi bolały jak nigdy wczesniej. Do tego w 17 dniu cyklu miałam straszne bóle jajników, tak mnie skręcało, że nie mogłam się ruszać :( dało mi to do myślenia i w 30 dniu cyklu zrobiłam kolejny test. Druga kreska wyszła bardzo blada, zrobiłam jeszcze jeden i to samo. Ucieszylam się, bo od dawna o tym marzyliśmy. Teraz jednak się boję... Jutro powinnam dostać miesiączkę, piersi przestały mnie już tak boleć... Martwię się :( gdybym była teraz w Polsce napewno poszłabym na Betę, ale niestety tytaj nie ma takich badań. Za 3 tygodnie jadę do Polski i już nie moge się doczekać wizyty u lekarza...Tutaj do 12 tygodnia lekarz robi tylko test ciążowy taki jak do kupienia w aptece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×