Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

My do rodziców przyjeżdżamy dopiero w Wielką Sobotę więc w zasadzie wszystko już jest gotowe. A u teściów to kochana mamusia sama wszystko robi, a jak uda mi się np.wymusić na niej, żeby mi pozwoliła coś pokroić nawet, to potem przy całej rodzinie opowiada jaka ja jestem uczynna, jak jej pomagam, że ona beze mnie by rady nie dała- ja już wolę się nie wtrącać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
Eulalia - Twój nick też nie jest prosty - skracamy go do Eulalii :) Nawiasem mówiąc, to Twoje prawdziwe imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie zeby za pierwszym razem sie udalo, ale nie bede z tego powodu sie smucic czy płakac :) Obstawiam do 3 razy sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 Agata___________32______________36___________@8.04.2014 Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2____________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2_____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3__________@14.05.2 014 CIĘŻARÓWKI: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć dziecka_______grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy 2 dni poowulacji to dzien plodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 Agata___________32______________36___________@8.04.2014 Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2____________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2_____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3__________@14.05.2 014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 6 __________1 __________XXXXXXXXXX_____ 17.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu - przyjmuje się, że 3 dni przed i 2 dni po owulacji to dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze czyli jest prawdopodobientwo ze zajde 2 dni po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniejsze niż że zajdziesz w dniu owulacji lub 2 dni przed nią, ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze Jolu, jako że jestem i czytata, i pisata, he he :) Ponieważ @ zaczyna dawać się we znaki, oddalam się na spoczynek z "Królem odszkodowań" Grishama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę się tu pochwalić :) właśnie dzwonil mój mąż z pracy. Wygrał konkurs na wyższe stanowisko !!! Jestem taka dumna :) już coraz mniej nam brakuje do szczęścia, chociaż szczęśliwa jestem potwornie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze macie racje, ze jakis zbokol moze sie przyczepic. Bedzie tacyta, a od czasu czytata ok? Gratuluje mezusiowi awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO BRAWO BRAWO dla męża :) Właśnie odebrałam wyniki. Mam 1341 U/l, a normy są następujące: 5 tc: 217-7138 6 tc: 158-31795 Mam rozumieć, że wszystko ok, skoro z moich obliczeń wynika, że dziś zaczyna się 6 tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw Kochana, wszystko jest bardzo dobrze i nie ma co się martwić na zapas :) wizyta pewnie też potwierdzi, że wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś zgadla, właśnie popijam zielona herbatę i uśmiecham od ucha do ucha :) czułam ze to będzie dobry dzień :) no to zdrówko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zdrówko :) Co myślicie o piciu kawy w ciąży? Mi mąż oczywiście zabronił, ale z tego co wiem, to jakaś ilość kofeiny jest dopuszczalna. Cierpię okrutnie bo do tej pory zaczynałam dzień od małej filiżanki a teraz szprycuję się kawą zbożową ... :O żeby samą siebie oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć filiżanka kawy nie szkodzi, ale tylko jedna dziennie. Słyszałam też, że czasami bardziej szkodliwe dla organizmu ciężarnej jest nagłe zrezygnowanie z czegoś i żeby zmiany wprowadzać raczej stopniowo :) oczywiście nie dotyczy to np. alkoholu, narkotyków i papierosów. Chociaż w bardzo skrajnych przypadkach nawet te teratogeny się stopniuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny,czy wy w czasie owulacji zauwazacie u sibie, bardzo widoczne zyly na dekolcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna filiżanka kawy dziennie nie powinna szkodzić. Ale też trzeba brać pod uwagę, że często dla organizmu bardziej stresujące jest odstawienie nagłe czegoś niż stopniowe ograniczanie. Oczywiście nie tyczy się to narkotyków, alkoholu i papierosów, chociaż zdarzały się skrajne przypadki, że ciężarnym i te teratogeny zmniejszano, bo inaczej nie dałyby rady. No ale oczywiście kawa to nie narkotyk, chociaż też ma negatywne skutki odstawienia :D dlatego ja nie piję ani kawy, ani czarnej herbaty, a alkohol raz na kilka miesięcy :) a ze względu na refluks pije tylko soki bananowe, wodę niegazowana, herabaty ziołowe i zieloną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×