Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

powiem ci nawet ze ja zawsz emowilam ze dla mnie praca jest na pierwszym miejscu i ja kocham najbardziej. w moim przypadku praca jest moim spelnieniem , hobby, przyjemnoscia ktora uwielbiam. Nie wyobrazam soebie miec innegio zawodu bo swoj uwielbiam. Takze Jolu nie martw sie na zapas, uwierz mi ze nawet z dzieckiem na rekach da rady cos popracowac w domu :) jak juz bedziesz miala taka silna potrezbe. A z cala reszta musze sie zgodzic z Tacyta - madrze babka mowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2___________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 6 __________1 __________XXXXXXXXXX_____ 17.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, fajnie że jesteś taką świadomą kobietą :) w ogóle jestem zadowolona że mi trochę poukładalyscie w głowie, bo zbyt emocjonalnie zaczęłam podchodzić do sprawy i to mnie sparaliżowalo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co nikogo nie informujemy, może nie do końca pierwszego trymestru, ale przynajmniej do wizyty 7 maja gdzie jak już zobaczę że zarodek jest i serce bije, to bede upewniona, że wszystko jest ok :-) Powiem znajomym w górach żeby nie namawiali mnie na długie wędrówki i alkoholizację :-) póki co trzymam język za zębami chociaż mąż już chce MOJEJ rodzinie powiedzieć :-) Jolu dziewczyny mądrze C***iszą, głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że Metusia pojawi się z dobrymi niwinami. Ja chcialam pochwalić się jej, że babka wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marablond
wogole tak ucichło tu ostatnio, mało dziewczyn tu zaglda ;( Jola twoje rozterki sa czyms normalnym, swiadcza o dojrzałosci. nie traktujesz dziecka jak jakiejs zabawki tylko wiesz ze to odpowiedzialnosc na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2___________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 7 __________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może teraz wszyscy korzystają z pięknej pogody :) i nie mają czasu się wypowiedzieć, co tam u nich. Sama jestem ciekawa, co u Sasanki, Gosi, Metusia, Marthy0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie wejscie! heheheh.Witam moje kochane:* przepraszam Was najmocniej za moja nieobecność,ale mój nowy laptop byl w naprawie:( nie obrazcie sie,ale nie bede wracac do postow z przed kilku stron:) Widzę że nie przybylo narazie ciężarówek:) Eulalko jak sie czujesz kochana?mam nadzieje ze wszystko jest ok.Jolciu.Martusiu jak tam wasze serduszkowanie?:) cieszę się że babka sie udala,smakowala tesciowej? a u mnie hmmm kurcze chyba jednak sie ciagle stresowalam ta owulacja i z wykresu wynika ze sporomi sie przesunela na Wielki czwartek,i mysle sobie pewnie klapa,a dzisiaj jakies dziwne brazowe plamienie(ponoc takowe jest w dniu implantacji) wiec jesli by tak bylo to dzisiaj jest 8 dzien po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez jestem ciekawa. u mnie pogoda - rano deszcze, teraz swieci slonce. ...a ja własnie zaczełam czuc zbliżająca się @ ehhh i dobrze mi z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj mentusiu, ja własnei tez taki sluz miałam, ale dodam ze w pierwszej ciazy raczej takiego nie zaobserwowałam . za to pamietam ze miałam obrzmiałe piersi. zobaczymy co czas pokarze, bede sie ceiszyc :D z jednej kreski jak i z dwoch hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to w razie w juz bede tutaj:) Martusia no zobaczymy jak mamy zaskoczyc to zaskoczymy:) wlasnie sie zastanawiam wiec ja testuje ostatnia;p 2 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metusiu to ja miałam owu gdzies 13-15 dzien. i seksik byl i 13tego i 15 dnia cyklu, a 15dzien cyklu tez wypadła u mnie w wielki czwartek jak u ciebie :) Czyli co, teraz obie w tym samym czasie albo dostajemy @ albo rebymy sikańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze ja miałam śluz brazowy w poniedziałek, no to chyba troche za szybko, a zreszta u mnie to było go niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cieszę się że się odezwałas :-) babka w moim wykonaniu wywołała niedowierzanie :D ale smakowało :) Metusia, ja też słyszałam o plamieniu implantacyjnym, może okazać się niedługo, że u Ciebie to pierwszy zwiastun ciąży :) Martusia, u Ciebie już wszystko na dniach się wyjaśni. Dobrze że masz takie racjonalne podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matusia,od 4 dnia moze byc implantacja teoretycznie,a w sluziemoze byc nawet niteczka krwi,wiele o tym czytalam. Tak razem bedziemy testowac:) 7.30 rano?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cykle - juz sprawdziłam specjalnie na kalendarzu, a notuje od dziecka :) tak najczesciej 26, 27, 28 lub 29 dni. ale zdarzylo się 24 i 25 dni ( pewnie raz na rok albo i rzadziej ) . ale powiedzmy ostatnie moje pol roku to średnio 26 dni. w tym miesiacu raczej pozniej niz wczesniej miałam owu, wiec domyslam sie ze cykl ma byc 28 dniowy, a 28 dzien wypada 30.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,ostatnio tez mnie nawiedzaja watpliwosci czy czasem nie wolalabym teraz isc do pracy...toz to jakas zaraza;p Ale z 2 strony jakby sie udsalo,bardzo bym sie cieszyla:) takze,tak czy tak,bedzie dobrze:) Ciekawa jestem czy to plamienie implantacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge o 6 rano, o 7.30 jesczem juz w trasie do przedszkola z małym smrodkiem :D Ale zobaczymy , moze nie bedzie czego testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam duzo czy 3 sztuki na poczatek :) miałam brac wiecej ale stwierdziłam ze co bede tak wybiegała do przodu, zreszta zakładałam raz dwa trzy i hop do przodu ;) Ale na alegro taniocha, za 3 szt z przesyła chyba z 6-7 zł zapłaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo mega sie oplaca:) ja placilampo 1 zl za sztuke i to sa same paski:) bedzie wszystko ok:) ja tojuz sama nie wiembo nadalmam raz bialy sluz raz plodnyi sama nie wiem cotoznaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście uzbrojone! ja mam jeden nieśmiały teścik w szafce łazienkowej, czekający w końcu na użycie :D w maju jeśli dostanę @ to zaopatrzę się w arsenał testów, a co ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam trzy to nie tak dużo :) coraz bardziej boli mnie brzuch, cos czuje ze @ nastapi szybciej niz planowo. Ale jest plus tego taki, ze szybciej zaczne kolejne bzykanka :P :P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×