Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

do gin todopiero wczwartek,poniewaz moja przyjmuje tylko w czwartki i pt...pojde na ta bete,bomoj cykl trwa juz 38 dni...i nic..chocjajnikimnie kluja,a iplamilam dzis na rozowo...dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie długi ten cykl, jutro może się coś wyjaśni :) a ten różowy śluz... ja chyba nigdy czegoś takiego nie miałam, może to coś implantacyjnego? oby! przepraszam dziewczyny, ale muszę i ja coś o swoim śluzie, powiem Wam że no piękny jest ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia bierz meza w obroty!;D A NO WLASNIE ZOBACZYMY,ALEJAKOS POWATPIEWAM ,poniewaz juz raz mialam pozytywny test ..bez ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale beta chyba nie kłamie, wychodzi tylko pozytywna w przypadku ciąży i innej paskudnej choroby (przypadek znajomych starających się o dziecko), ale to zbyt pesymistyczny przypadek na ten topik. Dziś wrócę męża do sypialni, bo wczoraj coś smarkał i kaszlał to go wygoniłam na kanapę, żeby mogła spokojnie spać a nie siąpania nosem słuchać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a beta daje niemal 100 % pewnosci,niemal,poniewaz raz na milion,zdarza sie pomylka w laboratorium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś u mnie 17 dc i z tego co obserwuję po śluzie to tak, mam go już kilka dni (wcześniejszy cykl to tylko jeden dzień śluzu), no a dziś jest wprost dorodny :D do tego dochodzą bóle w podbrzuszu, bardziej po prawej stronie, więc może to ten jajnik ruszył do roboty :) to mój drugi cykl po odstawieniu tabletek i czuję się znacznie lepiej niż w pierwszym. Wczesniej zawroty głowy, mdłości, bolące piersi, totalny brak śluzu i wysyp pryszczy na twarzy (nigdy wczesniej ich nie miałam). Chyba powoli wszystko wraca do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,jednak te tabletki robia swoje...dobrze ze juz wszystko wraca do normy..organizm przyzwyczaja sie do naturalnego rozruchu:) moze w tym cyklu zaskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobrze.... mąż wściekły z pracy wrócił! tyle śluzu nie może się zmarnować! :P O coś podarł się z szefem, ale nie drążę tematu, bo tylko będzie się nakręcał :O dobrze, że jutro już ruszamy stąd to może trochę odpoczniemy od tych kwietniowych nerwów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak wrzuca sie foty na neta? Wrzuciałaym wam moj test, ale nie wiem jak. Kurcze ale przestraszyłaś mnie tymi zrostami, mam nadziej ze niczego takie nie ma. o zawsze sie leczyłam , no prawie zawsze, bo jak miałam grzyka co tydzien, kilka dni przerwy i znowu w kolko, to juz czasami z aktoryms razem olałam to i czekałam az przejdzie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze porozmawiaj z mezem o przyszlosci, o dziciach,domku,drzewie;D zaraz siemu poprawi humorek;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTUS-wejdz na ifotos.pl i tam juz bedziesz wiedziala co robic:) jakbys nie wiedziala to pisz:) czekamy na zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi sie wrzucic, ale tu nic nie widac, no o i skad miałoby byc widac, jak tam na zywo niewiele widac. Aj jestem dzisiaj wkurzona, nie na test, na to ze nie wyszdł taki jakbym chciała ale na tego grzyka bo usiedziec nie moge :( buuu Eulalia jak sie czujesz, co Ty sie dzisiaj nic nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do tabelki STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 paulina512 ______23______________1___________@ 02.05.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2___________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 7 __________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metusia, na niego rozmowy nie działają :) muszę mu dać spokój i czas na ochłonięcie, a potem jakaś ciepła kąpiel, relaks i takie tam :D troszkę winka.. :) Martusia, ja Cię strasznie przepraszam, że Cię nastraszyłam, ale trochę zmartwiłaś mnie tą grzybicą. I chciałabym, żeby wszystko u Ciebie było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe no dobrze jola ze mnie postraszyłaś, nie zdawałam soebi sprawy ze nieleczenia grzybka moga byc tak powazne konsekwencje ;( Zawsze dotsawałam raz gora dwa razy do roku, i zawsze dostwałam jakies sillne leki i pomagała. Gdzis na wakacjach w tantym roku jak raz dostałam to kilka miesiecy mi sie ciagneło. Na poczatku leczylam, dotawałam tez leki na odbudowanie flory akteryjnej.m eza na dystanas, albo tylko w gumach zeby sie nie zaraził. Ale jak kilka rary wyleczyłam i ciagle nawracałao poszłam do gina i powiedziałam ze ma grzyka on sie zasmiała i powiedział ze nic mi nie jest. Dodam ze to fajny i madry gin. Wiec kolezanka poleciła mi kuracje ktora jej pomogła. Kuracje na odudowanie folry bakteryjnej. Postosowałam kilka razy po kilka dni i pomogło na jakies poł roku. Tylko sie nie smiejscie ale to kuracja kefirem, ktory zawiera zywe kultury akteri mlekowych takie same jak sa np. w iladian direct plus czy innych lekach na odbudowanie flory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie nie, testu juz nie powtorze, najszyciej zrobie w czwartek albo piatek , oczywiscie tylko w przypadku gdybym nie dostała @. Za duzo stersow z tym zwiazanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba racja Martusia :) po co siedzieć, patrze w test i się zastanawiać co tam wyszło :) albo beta, albo poczekanie na test kiedy może faktycznie być bardziej jednoznaczny :) a grzybicami się nie martw tylko kontroluj i będzie oczywiście ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Ale są piękne te testy...zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Małgosia
Ale są piękne te testy...zazdroszce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×