Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

mojemiasteczko zamieszkuje 19 tysludzi:) wiec nie duzo... chyba z piec bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,naszszpitalma laboratorium ale jest tak beznadziejnie ze daja Ci karteczke na ktej jest tylko wynik +/- i przyjmuja ciaze dopiero od 10 miu/ml,takze jesli mamponizej 10 to bedzie -...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie ciekawa jestem, ile powinno byc mniej wiecej miu teraz.. przyjmujac ze jest kolo 10 dni od owulacji,a liczac od ostatniej @ 38 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale boje sie ze jak bedzie ponizej 10 to nie wyjdzie,skocze do bioskenu-tam maja normalnypomiar hcg:)pewnie i tak to bedzie falszywy alarm:) ale dziwniemnie jajniki kluja,nie bola tylko kluja...dziwne uczucie takie nieokresowe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może tak, skoro tam będziesz miała dokładniejszy pomiar :) mojemu mężowi chyba humor się poprawił, bo wynurzył się ze swojej nory :) na razie nie zaczepiam go, ale zaraz wezmę się do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu, zaraz wszystkie będziecie miały po dwie kreseczki i rosnące brzuszki, a ja zostanę na lodzie :( U mnie śluz jak marzenie, jajnik kłuje dzisiaj niemiłosiernie ALE mam prawie 38 stopni (stan podgorączkowy), kaszel, ból głowy i taki katar, że nie czuję ani zapachu, ani smaku. Mąż mi sprzedał chyba wirusa, bo sam już smarka trzeci tydzień - największy kryzys miał w weekend. Chyba antybiotyki, które dostał, psu na budę się zdały :( Może coś się uda jeszcze dzisiaj podziałać, chociaż tak naprawdę nie jestem w formie i najchętniej już poszłabym spać... metusia, martablond - trzymam kciuki za Wasze testowanie. Osobiście nie robiłam nigdy testów, ale ten martablond wygląda mi na pozytywny :) Dobrej nocy dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez twierdze,ze tescioch Marty to czysty pozytyw:) Tacyta nie martw sie,jeszczesie razem pomeczymy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metusia, cudowny pomysł :D widzę, że już tak nie warczy :D to chyba kojące działanie naszego kota :P przygotował mi odpowiednio grunt, teraz ja lecę swojego męża zauroczyć :) zrobię mu pokaz kostiumów kąpielowych jakie zakupiłam na naszą majówkę, powinien być szczęśliwy :D Tacyta, niczym się nie przejmuj, tylko wykurujcie się, bo jeśli nie ma ochoty na seks to co ma z tego być.. Więcej szkody niż pożytku :) zdrówka Ci życzę :) A i Metusia, jutro trzymam kciuki za Twoją betę :D dobranoooc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) i dziekuje za przywitanie ! mam 30 lat i mieszkam za granica. widzenie ze jestescie juz calkiem zgrane, pomimo ze topik jest nowy. wiosna tutaj powoli zaczyna zagladac wiec przyroda budzi sie do zycia. tak jak moja nadzieja ze zajde w ciaze w tym roku. widac efekty po zimie Diclectin sprzedaje sie jak cieple buleczki :P (pracuje w aptece). wiec podnosze glowe do gory i przenosze sie w kraine optymizmu ktory kazdej z nas jest potrzebny, mam nadzieje ze kazdej z nas sie uda i wkrotce bedziemy pisac o dzieciach, ubrankach, wozkach itd, pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi tule cie sloneczko ;* pamietajze pierwszy dzień @ jest pierwszyn dniem nowego cyklu i nowej nadzieji na to ze ta @ bedzie ostania :) Mysl o tym tak :) Tacyta nie panikuj, bedziesz mama :) Narazie tylko dwie dziewczyny na topiku sa mamuśkami :)w wiec spokojnie zdarzymy i my do nich dobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer Love co to jest ten diclectin? Na co to jest? Tacyta mowisz o śluzie - nie pamietam, cz ty tez cos brałas na jego zwiekszenie. Bo Jolcia to pamietam, ale jakos mi umknelo uwadze czy ty tez. Ja od przyszłego cyklu chyba tez zaczne brac, nie zaszkodzi a pomoc moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malami - kurcze no jestesmy dorosle,co tu mozna powiedziec...liczmy naprzyszlymiesiac,ja tez jestem zla,poszlamna ta bete,kupilam sobie sikacza na poprawe humoru a tu jedna krecha...chyba nawet nie mapoco jechac po wyniki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak metusiu - działamy od przyszłego miesiaca :) dzis mam 27 dc, brzuch mnie ciagle boli na @, mysle ze do jutra na bank przylezie ;/ Nie ma załamki, wiecej bzykania przed nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje polowanie na męża udane :D trzeba przyznać, że moja wyobraźnia seksualna czasem mnie przeraża :D no i oczywiście w sypialni mam super samca, bo inaczej to nawet moje pomysły nie podziałałyby na borsuka :P Mała Mi, Czytata, Wy się nie martwcie, tutaj mamy na forum już matki, które mogą zaświadczyć, że dziecko zmienia całe życie i nie zawsze wszystkie zmiany beda nam odpowiadały, ale z chwila narodzin dziecka już nie będziemy miały wyjścia :) cieszmy się tym co mamy, nawet tym @ bo to oznacza kolejny miesiąc luzu, większej przyjemności, spokoju :) możemy przez ten czas zrobić coś, co w ciąży czy przy dziecku nie będzie zbyt możliwe :) Metusia i Martusia dopóki nie ma @ zawsze jest nadzieja :D myślę jednak że jedna z Was nas zaskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, ostatnio dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, zrobilam dwa testy w czwartek i wyszly pozytywnie. Wczoraj rano po zrobieniu siku zauwazylam na papierze lekko brazowy sluz ktory pojawil sie tylko wtedy i pozniej znikł. Kilka godzin pozniej pojawila sie krew z woda i utrzymuje sie to do dzis razem z bolami brzucha ktore nie sa bardzo mocne, sa duzo lzejsze niz moje bole miesiaczkowe, z moich obliczen wyszlo ze jestem teraz w 6 tyg ciazy. Okropnie sie stresowalam wiec skontaktowalam sie telefonicznie z lekarzem, ktory mi powiedzial ze to jest calkowicie normalne i nie powinnam sie martwic i zapisala mnie na wizyte u siebie na jutro o 11. Dodam tez, ze nie bylam jeszcze badana u ginekologa i nie wiem co o tym wszystkim myslec, to moja pierwsza ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ja z alkoholem to ja raczej na spokojnie, ale bardzo lubię różne wymyślne drinki :D poza tym cieszę się, że jednak w kwietniu dostałam @ bo inaczej z Grecji by nic nie wyszło :) kurczę także te starania nie powinny nam przyslonic całego świata, powinny być miłym dodatkiem do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×