Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość gość
bylam na pogotowiu, na recepcji kazali mi wracac do domu polozyc sie i wziac paracetamol i skontaktowac sie ze swoim lekarzem.. czekam do jutra, dowiem sie wszystkiego chociaz wydaje mi sie ze juz nic z tego nie bedzie przy takim krwawieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oburzające podejście na pogotowiu... Nie wiem co jeszcze Ci powiedzieć, odpoczywaj i postaraj czymś zająć myśli, a jutro do lekarza... Trzymaj się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ta nasza słuzba zdrowia :( gościu moze postaraj sie poszukac na szybko innego gina? zeby cie przebadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpoczywam, leze caly czas i podnosze sie tylko wtedy kiedy musze cos koniecznie zrobic. próbuje sie wyluzowac i nie napinac brzucha zeby nie pogarszac krwawienia, mam nadzieje ze bedzie ok i odezwe sie jutro i powiem jak poszla wizyta u lekarza i czy jest dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metusia i jak odebrałas wyniki bety? gościu i jak sie czujesz? Eulalia - gdzie Ty sie podziewasz mamusko? Cos ucichłas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola pisalas o tym super seksie. Przyznam Ci racje do tego ze seks podczas owu jest debeściarski :) że sie tak wyrażę. Jak soebie przypomne moj ostatni uuu, to az nie moge sie dpoczekac kolejnej owu :) Jednak natury nie da sie oszukać, natura tak stworzyła kobiete, ze nie na darmo ładniej wyglądamy podczas owu i mamy wieksza ochote na naszych samców :) i seks jest wtedy przyjemniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 paulina512 ______23______________1___________@ 02.05.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2___________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 7 __________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nalezy sie nam ochrzan...tylko Marta aktualizuje tabelke:) moze wyniki jedak beda dopiero do jutro o 11:( ale i tak wiem ze juz nic z tego...noale licze naprzyszly miesiac:) o zaproponowal mi dzisgosciu bete i wynik wieczor alemialam zaplacic za nia,uwaga! 70 zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc! teraz ja musze Cie ochrzanic! moja kuzynka poronila w Styczniu,w 6 tyg ciazy,zaczela krwawic,wszpitalu wyslali ja do domu,i gin tez... nie mozna poprzestac na jednym lekarzu...zaloze sie ze masz za niski progesteron,i w takim wypadku juz chyba bymna wlasna reke bym wziela duphaston..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w prywatnych klinikach,kosztuje normalnie 9-36 zl,wiec tak czy tak,tania nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony żonkil
Witam wszystkie dziewczyny na forum!Czytam was od początku, od deski do deski. Czy mogę się dołączyć? Bardzo odpowiada mi taka radosna forma tego forum. Zresztą już wiele pochwał dostałyście od różnych gości. Macie poczucie humoru, trochę luzu i dystansu do siebie i co najważniejsze nie słodzicie sobie bez względu na wszystko. Jak trzeba to któraś tupie nogą. Byłabym wdzięczna gdyście przyjęły mnie do swojego grona i lekko może tupnęły. Mąż ma mnie dosyć, to nasz 4 cykl starań, mój cykl to tak jak u Jolanty 30 dni i identycznie w tym samym czasie spodziewam się @(a raczej nie spodziewam się). Mąż już zmęczony seksem na zawołanie, tym że wysyłam go do lekarza, ale może faktycznie coś jest nietak?Ja też się badam, a on się na mnie bardzo obraził. Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Zonkilku:) oczywiscie zapraszamy serdecznie,i prosimy o wpis do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony żonkil
Dzięki. Dopisuję się:D STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 paulina512 ______23______________1___________@ 02.05.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2___________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 czerwony żonkil __34______________4_____________@12.05.14 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 7 __________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czerwony Żonkil :) no to razem czekamy na 12 maja :) męża nie męcz, skoro się obraził to teraz spróbuj naprawić Waszą relację, ale nie w sypialni, tylko właśnie poza nią, żeby poczuł się bezpiecznie i że nie jesteś interesowna. Moim zdaniem 4 cykle starań to za wcześnie na próbę diagnozowania jakiś problemów... Dziewczyny to prawda z tym seksem przy owulacji :D powiem Wam, że po odstawieniu tabletek moje libido wzrosło do ogromnych rozmiarów (a wcześniej też ekstra małe nie było) :D Matusia, no to trochę poczekasz na wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj żonkilu :) pewnie ze cie przygarniemy. Im nas wiecej tym tu raźniej. To ja Ci cos powiem od siebie, bo nie wiem jak dokładnie nas czytałas i co wyłapalas, bo tych wiadomosci jest tu troche. Powiem ci jak wazna jest psychika podczas staran i jak wazne jest nastwienie i nie stresowanie sie, bo jestem zywym tego przykładem :) Pisąłam juz o ty kilkakrotnie ale bede pisała do skutku - ja starałam sie o o dziecko 5 miesiecy. W cyklu w ktorym zaszłam w ciaze, nie miałam zbytnio głowy do starń i odpusciłam troche i sobie i mezowi, jego nie stresowałam, a dokładnie gdy sie splodzil moj syn, to powiedziła mzeowi ze nie ma sie co starac bo ja juz jestem po owulacji i tak nic z tego nie wyjdzie i ze bzykank moze byc, ale takie zeby nie spodziewała sie efektu. No i moje nastawienie spowodowało ze ma teraz syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ci moge jescze doradzic, nie spinaj siebie, nie stresuj meza przedewszystkim, bo dojdzie do tego ze jak bedzie wiedzial ze musi juz teraz natychmiast sie bzykac to nie bedzie mial wytrysku z nerwow ;/ mezczyzni biora splodzenie dziecka sobie bardzo do serca i tez jak my przezywaja to jak im nie wychodzi, a co gorsza jak nawet nie sa wstanie podołac zadaniu i nie moga sie spuścić. No niestet ze streswo i takie rzeczy sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli mezulek ma juz dosyc bzykanka to odpusc mu tydzien po @. i zacznij starania np. tak w 10 dniu cyklu do max no moze 18-20 dnia cyklu i kochaj sie tak co dwa dni. I to ci wypadnie z 5 razy w cyklu. A to jest jeszcze do przezycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie twoj maz czuje sie zagrozonybo tylko seks,seks i seks..pewnie niedlugopowie ze nie da rady,ale to nie jego wina,swego czasu tez takswojego maltretowalam;p teraz odpusc troche,albo sie posprzeczajcie,bo najlepsze godzenie nastepuje w lozku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co sie dzieje z reszta dziewczynmartwie sie ze Eualia nie zaglda do nas. Miała jechac na week ale to chyba jescze za wczesnie? Pamieta ciektorego miała jechac? A co z pozostałymi dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już jednego syna. Niestety mój mąż zginął w wypadku, bardzo przeżyłam to i myslałam, że nigdy w życiu więcej nie będę nikogo miała, kilka lat byliśmy sami z małym, potem pojawił się mój obecny mąż i znów uwierzyłam, że mogę być szczęśliwa. No i decyzja o wspólnym dziecku, dla mnie trudna, bo gdy byłam wcześniej w 7mc to mąż zginął, boję się że to się powtórzy i zostanę sama. Teraz ciężko mi tak, bo chcialabym jak najszybciej, żeby było po wszystkim, żeby nasza rodzinka się. powiększyła. Spróbuje jakoś się od tego oderwać,też może skupię się na mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po wyniki azmi sie odechciewa jechac..no ale liczymy na przyszly ms.Marta,a Ty jutro testujesz? czy w Czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonkilu bardzo mi przykro ze spotkała Cie taka tragedia ;( nawet nie wiem co powiedziec ;( Jedynie moge powiedziec zebys posluchała moich poprzednich rad. Zonkilu przypomnij sobie jak wygldały twoje strania o syna? czy tez bylas taka spieta? Czy długo zajęły Ci starania o malucha? I postaraj sie zrobic tak samo jak wtedy :) Głowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mentusia nie testuje, bo raz ze sie juz cykam, a dwa to jestm juz pewna ze @ nadchodzi wielkimi krokami, musze sie tylk yluzowac i nadejdzie, ia tymsamy nadejdzie nowy miesiac super bzykania w czasie owu :) juhuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwony żonkil ? Pani M.? Nigdzie indziej nie mam zapisanego hasła do kafeterii poza komputerami domowymi... Jeśli Pani to czyta, proszę się nie martwić, jeśli nie, to i tak porozmawiamy, gdy wrócę do domu. Swoją drogą wydawało mi się, że jest Pani starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×