Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość gość
ja zyje :) Eulalia ja pamietamłam ze jedziesz ale myslałam ze gdzies dopiero dzisiaj albo jutro ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 paulina512 ______23______________1___________@ 02.05.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 Gosia Małgosia____25_____________2___________@11.05.2014 Jolanta255_______24_____________2____________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 czerwony żonkil __34______________4_____________@12.05.14 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 7 __________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam was od deski do deski, metusia masz wyniki bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nawet ochoty,jechac po ywniki.Poczytalam na forach o tem, i ponoc przy moim wykresie,ciaza jest niemozliwa..tzn..owulacja jeszcze nie wrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
To ja mam jakas tzw. konska dawke tego bromergonu bo mam 3x1!!! A wyniki podobno nie sa tragiczne tzn lekarz mi powiedzial ze nie wyglada to na gruczolaka przysadki bo wtedy bylyby znacznie gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oboze...ja bym chyba umarla...mozecie zamienic bromergon na Dostinex-po nim nie ma zadnych skutków ubocznych,ale jest strasznie drogi. Wolałam przemeczyc kilka dni,i zobaczyc czy mojorganizm zaakceptuje bromka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
No ja tez bo bromek kosztuje 3 zl na 30 tab. Az nie moglam uwierzyc. A teraz w sumie juz sie nie czuje tak zle ale na poczatku bylo ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 11.30 bede juz w domu.jesli wyniki beda jak dotre:)i tak nic z tego pewnie nie bede zaniskamam temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja @ jeszcze nie nadeszla, ale wcale sie nie dziwie bo sie jakos denerwuje , a ja zawsze tak mam ze jak sie denerwuje to nie chce nadjsc mimo iz czuje ze wisi juz na włosku heheh. Jesli do jutra nie nadejdzie to zrobie rano test, bo inaczej jej nigdy nie dostane, a szkoda by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh to mnie jakos nie pociesza,przynajmniejna te chwile:( przepraszam ze wprowadzam taki nastrój:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ta beta ci wyszla, napisali jakies jednostki? no bo skor mialas cien drugiej kreski na tescie, no to skad by sie wziął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metusia - to nie koniec świata. U mnie pewnie w tym miesiącu też nic nie wyjdzie, bo temperatura w pomiarach wariuje i już sama nie wiem, czy na pewno była owulacja, i czy była wtedy kiedy ją odczuwałam. Próbujemy do skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnij sobie kieliszek winka albo piwko, uroń kilka łez i już. Nie znam się na wynikach bety, ale jeśli to faktycznie jest negatywny, to pierś do przodu, głowa do góry i myśl o przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metusia - to który już u Was cykl starań? W tabelce masz wpisany pierwszy - to już naprawdę nie jest powód do rozpaczy! Z mojej perspektywy to jesteś jeszcze młodziutka, i chociaż każda z nas chce jak najszybciej cieszyć się macierzyństwem, to naprawdę jeszcze nie masz powodu do niepokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacyta-staran 1,ale mynie zabezpieczamy sie juz kolo 2,3 roku,tylko nic z tym nie robilismy,bonam nie zalezalo wtedy:( i kurdepo takim czasie..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×