Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mejl po rozmowie kwalifikacyjnej NIEUDANEJ :(

Polecane posty

Gość gość

Cześć, dzisiaj się dowiedziałam, że ostatecznie nie dostanę mojej wymarzonej pracy... Jest mi bardzo przykro, bo przeszłam kilka etapów rekrutacji, zaangazowałam się emocjonalnie, oczami wyobraźni już się widziałam w nowym dziale.. A tu klops :( Szczerze mówiąc to takie wielopoziomowe i rozciągnięte w czasie na prawie 2 miesiące rekrutacje są nieludzkie i powinny być zabronione. Generalnie nie zostałam wybrana przez ostatecznego szefa, chociaż na rozmowie było ok i moje kwalifikacje mu odpowiadały. Teraz już wiem, ze nic z tego nie będzie, nie wiem dlaczego. Myślicie, że moge napisac do niego krótkiego mejla z podziękowaniem za spotkanie i wyrażeniem żalu, że nie spełniłam jego oczekiwań? Chociaż właściwie nie wiem po co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co, lepiej się nie narzucaj, widocznie był ktoś lepszy, ale nie rezygnuj, może pojawi się znów jakaś oferta i wtedy się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, sama nie wiem po co :( poprostu mi szkoda, ze ten sen o tej pracy się już skończył. Koniec złudzeń, marzeń... Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po prostu" głąbie, naucz sie najpierw pisać, aż dziw że taka mulica zaszła i tak dość daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu angażować się w to aż tak poważnie. Oni traktują ludzi przedmiotowo, więc nie ma co się rozczulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×