Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość et voila

Co on w niej widzi

Polecane posty

Gość gość
18:08 a zawsze po porodzie zmienia się figura?Nie, więc nie pitol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Oczywiście ze taka miłość istnieje, ja w pierwszej ciąży przytyłam ponad 30kg potem schudłam dopiero po 1,5 roku a mój maz nigdy nie dal mi odczuć ze coś jest nie tak a wręcz odwrotnie. Jeżeli facet cię upomina po 5kg do przodu to współczuję, musisz z nim pogadać na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje. Ja przytyłam ok 15 kilogramów, a mój chłopak nigdy nie powiedział mi przykrości,czy uszczypliwości. Przeciwnie caly czas powtarza, ze jestem dla niego piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj facet jest naprawde plytki. Ja jestem szczupla i po ciazy w miesiac zrzucilam wszystkie ciazowe kg ale na brzuchu zostaly mi male rozstepy pod pepkiem, no moe oszukujmy sie, zle nie wyglada ale skora juz nie taka jak przed ciaza. Piersi mi obwisly jak skoczylam karmienie ze powaznie sie zastanawiam nad operacyjnym poprawieniem ich wizerunku a moj maz jakby slepy byl. Piekna jestem, piersi piekne, brzuszek piekny. :D siedze czasami caly dzien w dresie, cez makijazu, wlosy byle jak zwiazane a on mi w zachwyty wpada jaka ma piekna zone. W ciazy mialam taki brzuch ze wygladalam idiotycznie. Chudy tylek, chude nogi i wielka pilka z przodu. Wszyscy nawet z mojej rodziny za plecami mowili ze wygladam komicznie bo nic mo cialo nie przytylo tylko taki ogromny brzuch z przodu, nawet wciecie dalej mialam ze z tylu nie bylo wodac ciazy. A moj maz ze wygladam slicznie :D no slepy ale moze to i lepiej ;) To normalne ze z wiekiem czlowiek sie zmienia. Ja mam juz pierwsze siwe wlosy i pojawiaja mi sie zmarszczki przy ustach i w kacikach oczu. Moj maz przytyl. Czy w zwiazku z tym mamy sie rozwiesc? Nie. Tak jest w zyciu ze ludzie sa ze soba niezaleznie od tego jak ta druga osoba zmienia sie fizycznie bo kochaja dana osobe za to jaka jest a nie za wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje faceta, moje ciało po ciąży zmieniło się totalnie, tyłek mały, na brzuchu rozstępy , biust wieeeelki 2 rozmiary większy niż przed ciążą 80 G/H , mam to szczęście że wszystko idzie mi w cycki i jak trochę przytyłam to biust mi się trochę wypełnił i ujędrnił. Ale moje kochanie mi mówi że i tak jestem śliczna, nawet twierdzi że lepiej wyglądam teraz bo stałam się bardziej kobieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×