Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość et voila

Co on w niej widzi

Polecane posty

Gość et voila

Moja bliska kolezanka ma meza, naprawde swietny i b. przystojny. Ona ladna, szczupla, nie wyglada na swoje 30 lat. Ale po ciazy ma masakrczny brzuch, wisi jej nadmiar skory pomarszczony. A maz wpatrzony w nia. Moj facet, jak tylko przytylam po tabsach anty zaczal mi delikatnie zwracac uwage. A jej maz ja ubostwia mimo takiej skazy w postac***askudnego brzucha. Czy naprawde jest mozliwa taka prawdziwa milosc, ktora trwa mimo uplywu lat i zmian fizycznych w dobie tego calego kultu ciala w mediach i necie? Zaraz napiszecie ze zazdrosna jestem-tak, jestem i zastanawiam sie jak moj narzeczony zareaguje, gdy moje cialo z jaichs przyczyn sie zmieni i nie bedzie idealne w jego oczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość et voila
Powaznie zastanawiam sie nad swoim zwiazkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że istnieje taka miłość. Widać że ten znajomy w niej widzi nie tylko piękny wygląd i nie dla tego wyglądu się w niej zakochał ale też wspólne przeżycia..wspomnienia,to jest bardzo ważne i wzajemny szacunek..przywiązanie i szczere rozmowy..najbardziej łączą ludzi..wygląd to tylko dodatek do tego wszystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze twoj facet jest plytki,lepiej nie zachodz z nim w ciaze bo cie zostawi.powiedz mi czy twoj jest az tak idealny ze tylko twoje wady widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj się jego a nie nas się pytasz dla ciebie facet przystojny a dla innych może być fe ,więc nie nam oceniać skoro faceta nie widzimy a oczy ani tej babki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość et voila
No kolezanka to ladnakobieta, szczupla, umiejetnie ukrywa brzuch i w ciuchach wyglada ladnie. Sama mowila, ze tylko plastyka brzucha moze poprawic brzuch, bo to ze dba, smaruje i cwiczy nie wystarcza, jest kilka lat po porodzie. Mowila, ze to wlasnie dzieki mezowi jakos sie pogodzila z tym wygladem brzucha, bo mezowi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawdziwa milosc a nie tkwienie w zwiazku tylko dlatego zeby kogos miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość et voila
Jest przystojny, pamietam za czasow szkoly sredniej, jak wszystkie patrzylysmy na niego z wywieszonymi jezorami, a on i tak caly czas spedzal z nia, przyjaznili sie wtedy niby tylko, ale i tak wygladali jak para. Teraz przeistoczyl sie w naprawde przystojnego mezczyzne. Kolezanka przed ciaza naprawwde swietna laska, szczupla, duzy biust, plaski brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość et voila
Wiadomo, ze kazdy chce byc atrakcyjny, ale ja wtedy przytylam tylko 5 kg, ale dla mojego to juz bylo chyba za duzo :( Wage wg bmi mialam w normie, gdzie tu o nadwadze pisac... Ale moj woli mnie chuda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale baby sa zawistne.chyba zazdroscisz jej takiego meza bo ty w domu masz plytkiego buraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość et voila
Przeciez napisalam, ze zazdroszcze i zaczelam sie zastanawiac nad swoim zwiazkiem. Chociaz moj mowil napoczatku, ze woli chude, z otyla by sie nie zwiazal, ale gdybym przytylapo ciazy to co innego. ale przecieznie tylko wskutek ciazy sie nabiera mmasy, sa choroby rozne, wychodza z wiekiem, a ja np. przytylam po tabletkach anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie takich facetow jak twoj.twoje wady widzi ale czy on jest az tak idely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję faceta, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość et voila
Nie wiem, dla mnie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by cie kochal to te 5 kg nie robiloby mu roznicy.a on najwidoczniej traktuje cie jak tylko dziewczyne do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to sie nazywa MIŁOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość et voila
Zreszta poczytalam kilka tematow na forum i jestem przerazona tym kultem cialaaceci tylko wymagaja a ja nie, to znajduja lepsze modele. Ostatnio przyszedl do mnie do pracy facet, ja sie pytam, w czym pomoc, a on do mnie, ze przyszedl popatrzec na ladne dziewczyny, bo w domu zona dupa obwisla.... Masakra. a sam wygladal jak oblech spod monopolowego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co czytalas na forach jak w domu tez masz takiego plytkiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość et voila
Ale to nie tylko facec***isali, baby tez, ze trzeba dbac, trzeba wygladac ! Bo tylko piekne calo jest podniecajace. ie wiem, moze to gowniarze pisali, mlodzi jeszcze, ktorzy nie zdaja sbie sprawy z tego, ze cialo w miaare biegu lat sie zmienia, czesto n aniekorzysc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzac i sluchajac o takich facetach jak twoj to gdyby chociaz w 1% pociagaly mnie dziewczyny to bez zastanowienia zostalabym lesbijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspólczuje faceta. a koleżance fakt- mozesz zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam brzuszek po ciazy i ostatnio jak narzekalam to uslyszalam od mojego męża: 'jak Ci to przeszkadza kochanie to coś z tym zrób, ja cie kocham taką jaka jesteś i mi to wcale nie przeszkadza" i mnie przytulił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dziecka sobie raczej sama nie zrobiła, więc dziwne,że po ciąży miałby winić kobietę, która dała mu dziecko za to, że ma teraz bardziej obwisły brzuch. A skoro Twój facet czepia się o 5 kg, to szczerze współczuję. Bo z takim to nawet zajść w ciąże nie można,a nie daj Boże już jakieś problemy hormonalne, to co? zostawi Cię? To nie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko taka miłość jest możliwa ;) Ja jestem gruba- ważę 80kg. Na brzuchu mam rozstępy, mam też cellulit- ciało żadna rewelacja. Jedyne co mam na serio ładne to twarz a w szczególności oczy. To by było na tyle. Mój mąż wysportowany (mundurowy), super klata, wysoki, brunet, niebieskie oczy, ciemna karnacja, bródka- takie mmmm ciasteczko ;) i... nie widzi poza mną świata ;P Po pracy nie raz go próbują chłopy na piwko wyciągnąć ale on nigdy nie chce i leci w podskokach do mnie ;) Wiem, że mu sie podobam, bo pieści mnie z wielką pasją a staje mu jak tylko mnie zobaczy nago ;) Seks mamy genialny i on lepszego sobie nie wyobraża. Z reszta ja też... Także jak widzisz- mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:24 ale mnie rozbawiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do prawdy nie wiem czym, ale skoro miałam okazję poprawić humor to się ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego zaniedbana locha a co innego jakiś defekt, urodziła mu dziecko, brzuch został brzydki no zdarza się, ale miałby ją przestać kochać tylko z tego powodu? Bez sensu. To jest miłość. Ktoś tu chyba zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere123
chyba powinnam swojego męża na rękach nosić :P od czasu naszego poznania sporo przytyłam, moje ciało się zmieniło.. a jemu nadal się podobam. Nigdy nie usłyszałam od niego, że powinnam schudnąć, czy, że coś mu się przestało we mnie podobać, Autorko- twój facet jest żałosny i chyba już wiesz, że w ciężkich chwilach nie będziesz mogła na niego liczyć, skoro on ma problemy z kilkoma kg nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere123
aha- autorko. Twoje pytanie "co on w niej widzi" brzmi tak, jakbyś wolała, żeby ją zostawił z powodu brzucha po ciąży :O żal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet autorki gdy ona zajdzie w ciąże na bank będzie ją zdradzał!! PO porodzie gdy zmieni się jej figura to znajdzie na stałe szczupłą kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×