Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halluks81

Halluksy, wysokie podbicie,problem z obuwiem!!!!

Polecane posty

Gość halluks81

Czy któraś z Was, podobnie jak ja ma bardzo wysokie podbicie, a do tego halluksy? Gdzie kupujecie obuwie? Chce kupic ballerinki, ale NIGDZIE nie ma odpowiednich na moje stopy :( raz udało mi się kupić, ale już praktycznie mają dziury, żałuję, że nie kupiłam 2 lub nawet 3 par na zapas... Kupno wygodnego obuwia to dla mnie koszmar. Juz nawet nie muszę mierzyć. Spojrzenie na buta od razu weryfikuje.... do tego halluks w lewej stopie jest większy niż w prawej więc mierzenie zaczynam od lewej nogi... Zakupy przez internet to już w ogóle odpadają. W moim mieście królują sklepy Deichmann oraz CCC. Wszędzie te same modele... Wszystkie baletki robione są na wąskie stopy, bez podbicia... dlaczego nikt nie myśli o kobietach z inną budową stopy? Obecne baletki mają tak płytkie noski, że palce stóp widać :/ dodam, że nie mam jakiejś szerokiej stopy, tylko właśnie te halluksy i wysokie podbicie przeszkadzają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ara shoes, sportowe Keen (mają bardzo wygodne sandały), warto też zerknąć w M&S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halluks81
Ale do pracy nie mogę chodzić w klapkach tego typu :( Ara shoes to chyba całkiem, całkiem do rzeczy buty, ale niestety najbliżej mam do Łodzi, czyli 300 km... heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny problem , szybko jednak go rozwiązałam :P jeśli masz halluxy to kup sobie wkładki korygujące, robią je m.in. tutaj http://www.wkladkiortopedyczne.com polecam Ci to miejsce, bo sama je sprawdziłam - na wstepie przeprowadzą dokładny wywiad z Tobą , na pewno dokładnie dopasują Ci wkładki, do wczesniej wybranego obuwia i problem Ci zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja radzę zoperować halluksy, to chyba najlepsze rozwiązanie. Mogę Ci polecić dobrego lekarza od halluksów - Jędrzej Kosmowski. Sama u niego byłam i nawet zadzwonił zapytać, czy wszystko ok po operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tyle ładnych butów, że nie nosiłabym na siłę balerin, od nich halluksy jeszcze się powiększą. Wiem, co mówię, bo jakiś czas temu miałam operację na nie w HalluxCenter. Jeśli u Ciebie jest źle, to chirurgiczne usunięcie może być jedynym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×