Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja_35

stara panna ma pytanie

Polecane posty

Gość ja_35

Mam prawie juz 36 lat. Jestem sama, niekochana. Nie wydaje mi sie ze moge kogoś poznać, kto mnie pokocha, z kim bede mogla mieć rodzinę. W związku z tym mam pytanie , może ktoś byl w takiej sytuacji. Chcialabym postarac sie o dziecko. Czy jest tu ktos kto korzystal z banku spermy albo jakiejs innej instytucji? Proszę o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladna chociaz jestes?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lepiejs sie przespac z jakims facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_35
Jestem przeciętna. I co mam tak się puszczać do skutku? Myslisz ze przespanie się z jakims facetem jest w moim zasięgu, mam chodzić i pytasz: prześpisz się ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taniej i łatwiej się przespać z takim to napewno, tylko co jeśli razem ze spermą w pakiecie dostanie dziewczyna hiv ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem przecietny.moze sie zapoznamy?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może spróbuj poznac kogos przez internet Kobiety w Twoim wieku też wychodzą za mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_35
ani na allegro ani na ebay nie mozna kupić spermy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę zostac ojcem Twojego dziecka jelsi bardzo tego pragniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Ty masz rentgen w oczach, że wiesz oko na co kto choruje? i tak poważnie - na serio byś poszła z pierwszym lepszym na seks bez zabezpieczenia?? bo ja nigdy w życiu, jakieś minimum rozsądku trzeba mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_35
To to allegro to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam o banku spermy, uważam, że to dobry pomysł, gdy samotna SAMODZIELNA kobieta jest zdecydowana na ciążę i rozumie w pełni konsekwencje samodzielnego wychowywania dziecka. To o wiele bezpieczniejsze niż przespanie się z kimś dla samego zapłodnienia, a może i lepsze od szukania partnera do założenia rodziny, bo dziś mężczyźni czy w małżeństwie czy nie są tak samo niepewną lokatą zaufania i nie można wierzyć bezgranicznie, że zostaną z kobietą, by razem wychowywać dziecko. Tak naprawdę kobieta, która chce się realizować jako matka, nie potrzebuje mężczyzny na stałe, jedynie na początku ;) Natomiast mężczyźni są przed oddaniem spermy do banku badani i sprawdzeni pod kątem zdrowia i nie tylko. Ja jeszcze poczekam kilka lat do tych magicznych 35. Póki co nie wiem, czy nie byłby to szczyt egoizmu wobec dziecka, które od początku jest niejako skazane na niepełną rodzinę, ale może gdy instynkt macierzyński we mnie rozkwitnie, zdecyduję się właśnie na taką metodę. Na pewno to lepsze od "wpadki" kontrolowanej czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_35
Przeciez napisalam , że nie wyobrazam sobie , jak to mialoby wyglądac. Puszczać się z byle kim do skutku? Jasne że chciałabym mieć kochającego faceta plus dzieci ale wydaje mi sie to nieosiągalne. Nie wiedzie mi się w dziedzinie relacji damsko-męskiej. Nikt mnie nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_35
do gościa powyżej. Orientujesz się ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie możesz sobie nikogo znaleźć? byłaś w z związkach, w czym był problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_35
czesto mam cuchnace gazy...ale mam wraznie ze bardziej kiedy sie zdenerwuje, wczoraj jadlam dokladnie to samo co dzis i byl spokoj, a dzis zaczelo sie po obiedzie (siedzialam w domu troche poddenerwowana) w swiweta wcale sie nie przejadlam jadlam wrecz malo!! ...cierpie na zjd ale czy to mozliwe zeby gazy byly cuchnace kiedy wpadam w silne nerwy?? i w ododatku boli mnie dzis lwey bok wiem ze rzaden facet by tych smrosow nie wytrzymal dlatego jestem sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasienie bezdomnego - 48zl, nasienie robotnika niewykwalifikowanego 55zl, nasienie inzyniera 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_35
Bo jakoś nie widzę adoratorów koło mnie. Nie poznaję jakoś facetów, ktorzy by chcieli się umowic itd. Jestem juz za stara poprostu, wolą inne młodsze. Z wygladu tez nie jestem powalająca, jestem przeciętna co najwyżej, więc tez nie przyciągam. To wszystko powoduje, że moje poczucie wartości też maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się liczyć z kosztem nawet 10 tysięcy (w tym badania, nasienie, inseminacja, konsultacje itp), na Twoim miejscu jak najszybciej zamroziłabym jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_35
Gdyby było tak proste znaleźć kochającego faceta, to myślę ze nie zakładałabym takiego tematu. To jednak jest poza moim zasięgiem. Myślę ze wygląd też odgrywa tu znaczenie. Jak się nie podobasz to nawet nikt nie chce cię poznać bliżej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Twoim wieku jest duzo desperatow ktorzy poszukuja zony i maja małe wymagania :) poszukaj w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chetnie poznal Cie blizej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz w wyszukiwarke: bank spermy albo bank spermy forum i czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_35
mam wykształcenie zawodowe, robie na tasmie w fabryce, a zamiast piersi mam 2 płaskie piegi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_35
Dziekuje za konkretną odpowiedź odnośnie kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ przygnębiający topik :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole myslalam ze fajnie jest jak sie fajnie cos zaplanuje :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_35
Nawet nie macie pojęcia jak mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×