Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

aksamitki pilnie

Polecane posty

Gość gość

zakochałam się w tamtym roku w aksamitkach potocznie zwanych turkami, ponieważ zobaczyłam ich nasiona zakupiłam dwa różne opakowania tzw aksamitek pełnych, wysiałam je tydzień temu, każde w inne naczynko i w jednych już pięknie kiełkują w drugim nic kompletnie się nie dzieje, sprawdziłam opakowania i niestety te drugie miały termin ważności do końca 2013 r /swoją drogą co oni sprzedają! ale za 1,50 zł nie będę robić afery/ czy radzicie czekać /być może to jakaś inna odmiana później kiełkująca/ czy wywalić i kupić nowe nasionka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup nowe nasiona, bo stare nawet jeśli wzejdą, to rośliny będą słabe ale jest opcja, że w ogóle nie skiełkują 2 zł nie majątek za nowe nasionka, tylko tym razem sprawdź datę przydatności do siewu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak być , że wykiełkują później :) ale prawdą jest też ,ze nasiona są po prostu rożnej jakości . Cześć ewa :) jak tam działka ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U NAS mówi się śmierdziuchy. Kup sobie porządne nasiona a potem zbieraj z kwiatów. Wychodzi dużo taniej niż kupno sadzonerk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć licencja :) Działka trochę juz obsiana, reszta gotowych grządek czeka na cieplejsze czasy, dziś byłam prawie rekreacyjnie, ksiązkę nawet poczytałam, chyba pierwszy raz, jak mam ją 3 lata (działkę, nie książkę :) ) teraz zabieram sie za budowę pergoli-altanki, tylko jak zwykle, fundusze cienkie i tak po trochu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×