Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szybki Speedy

Tabletki przeciw szybkiemu wytryskowi

Polecane posty

Gość Szybki Speedy

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek_28
mi nie potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki speedy
:D Cieszę się z twojego szczęście, ale mnie się przyda sensowna opinia kogoś kto próbował. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki speedy
Wcześniej była nazwa. Nie wiem dla czego została usunięta. Przecież to nie reklama tylko zapytanie na które nikt jak na razie nie odpowiedział. Priligy generyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz częściej walić :P Lepsze to niż tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki Speedy
Wszystkiego prubowałem. Życie jest ciężki z czymś takim :( Troche pomogły inne skład ziołowy C...... A. Ale nie było to czego oczekuje. A ten lek jest podobno oficjalnie na to zarejestrowany. Coś w stylu Vi..ry. Nie jest tak że nigdy nie miałem prawdziwego sexu. Próbowałem generyka Via..y. Spóściłem się po minucie jednak wzwód soę utrzymywał dalej. Do drugiego wytrysku już nie mogłem dojść. Żona miała dosyć. Wkońcu się poczułem jak prawdziwy mężczyczna. Od takiego leku oczekiwał bym choć 20 minut no 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żigolak
Jak partnerka dobrze ci wytrzepie i dosyć intensywnie z odrobiną mocniejszych wrażeń to żadne tabletki nie będą potrzebne, bo praktycznie już nie wiele będziesz czuł, aby dojść do końca będziesz musiał robić ostry sprint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam niestety ... żadnych tablet nie używałem, tylko spray s...100 ale tylko oryginał i to na mnie działa. Tylko nie używam zawsze, bo też chce mieć przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza jest muszka hiszpańska: wsadzasz zołądź do słoika z muszką, ona włazi na żołądź wstrzykuje swój jad/lekarstwo, k***s zaczerwienia się, zaczyna przyjemnie swędzieć i wtedy możesz z przyjemnością posuwać nawet 1h bez wytrysku. Mogę podać namiary na muszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja smarowałem sprejem --niefajnie jest wacek nieodczuwa wtedy żadnych bodźców tak jakbyy był pod wpływem środka znieczulającego on ma czuć a niemuc się zlać więc niebiorę wolę zrobić wczesniej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mucha hiszańska to popędza miałem jest super ale teraz chcę wypróbować jochambinum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki speedy
Co to za spamowanie- offtopic robicie. Panowie. Temat założony w celu wyrażenia opini na jeden produkt. Nie jakieś muchy, osy , sudy czy inne cudy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×