Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czwarta ciąża szwagierki...

Polecane posty

Gość gość

masakra, nie mają gdzie mieszkać, pracuje tylko mąż i znowu jest w ciąży :( najmłodsza dopiero co rok skończyła ehh... a ja mam jedno 4 lata skończyło i nie mogę się zdecydować na następne chociaż oboje z mężem pracujemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcieli czy to wpadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie wesoło jak zaczną pożyczać od was kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni chyba tylko pierwsze chcieli... zajmuje się swoimi sprawami ale przykro mi jak sobie pomyśle o tych dzieciaczkach ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro mąż jest w ciązy to dostana kupe kasy hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwagierka wie, ze opisujesz jej sprawy na ogolnodostepnym forum? Wyrazila zgode? Czy tak sobie poszczekac przylazlas? Opisz nam swoje zycie, posmiejemy sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że są na tyle dorośli, że wiedzą o istnieniu antykoncepcji. Niedługo skończą się im znajomi do bycia chrzestnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze jej zazdrosisz, bo masz jedno i malo odwagi na drugie, a oni beda miec czworke. zamaist zazdroscic zabierz sie za robienie drugiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem autorką i nie sądzę, żeby było czego zazdrościć. 4 dzieci, 1 osoba pracująca pewnie za grosze, wiecznie na łasce MOPSu, a matka pewnie w takim tempie dorobi się z 8 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zazdroszcze nikomu a napewno nie im, chciała bym mieć kolejne dziecko ale trudno mi się zdecydować żeby było mnie na nie stać... nie narobie sobie dzieci a potem będe się zastanawiać za co będziemy żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze jesli autorka by nie zazdrsocila, to nie zakladalaby takiego tematu. mysle rowniez, ze nie pisalaby, ze sama ma obawy z drugim dzieckiem. czasem tak jest, ze zazdrosci sie komus, nawet jak ma bardziej przerabane od nas albo po prostu jest bardziej nieodpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady, która z nas chciałaby 4 lub więcej dzieci? która chciałaby zastanawiać się co im dać do jedzenia? która chciałaby mieć pochwę wielkości worka od ziemniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze wiele ludzi chcialoby miec duzo dzieci, ale nie ma warunkow na to. stad zazdrosc tym, ktorzy sie na to zdecydowali, nawet jesli maja pod gorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nigdy nie zazdrościłam wielodzietnym rodzinom, raczej współczułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcialabym miec 4 dzieci :) rodziłam przez cc wiec z ta pochwa to nie do mnie :P jedynie 2 punkt jest logiczny I naprawde stanowi problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie wlasna macica, a nie szwagierki i po problemie. Dzieci se poradza bez Twojego "wspolczucia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hennaaa
bez współczucia może sobie poradzą, ale później do mopsu czy caritasu będą biegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie jest sprawa autorki, skad tamci wezma pieniadze na utrzymanie. czy z carittasu czy nie - poki nie biora od niej, nic jej to obchodzic nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o to chodzi, że kwestią czasu jest, kiedy zaczną brać on autorki, bo w końcu mają więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to kwestia czasu. nie musza wcale od niej brac, a nawet jak beda chcieli, to nie musi im dawac. ale nie rozumiem, po kiego wafla komentuje ich wybor? zeby sobie udowodnic, ze jest taka fajna i podjela lepsza decyzje dla siebie i swojego jedynka? ja tez mam jedno dziecko, planuje drugie, ale nie podniecam sie, jak komus ze znajomych urodzi sie trzecie lub kolejne. bo co mnie to interesuje, to jest ich zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczna brac od autorki? Tak wejda i se wezma, czy jak? Ich zycie, ich sprawa, ich decyzja. Zycie byloby o wiele lepsze, gdyby ludzie w Polsce przestali wiecznie wsadzac nos w cudze sprawy i zajeli wlasnym podworkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że robi te dzieci z kimś na boku, skoro ją obsmarowujesz. A nic nie piszesz o durnym bracie, który płodzi te dzieci, zamiast zainwestowac w gumki, albo chociażby jakąkolwiek inną formę zabezpieczenia stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej nie mieć wcale dzieci niż mieć jedno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednodzietnosc to najmadrzejszy wybor ale jest zakazana i potepiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakazane jest pieprzenie głupot, a jedno dziecko to kara i dla dziecka i dla rodziców. a to oni najczęściej krytykują rodziny wielodzietne i zazdroszczą, że sobie radzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej dac jedynakowi wszystko co sie da niz wychowywac gromade glodujacych obdartusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele rodzin wielodzietnych żyje tak jak Ty nigdy nie będziesz. hahaha i o to żal d**ę ściska rodzicom egoistycznych i wcale nie bogatych rodziców jedynaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oto oficjalne dan e-1/4 polskich dzieci gloduje, ok 600 tys nie chodzi do dentysty, 530 tys nie chodzi do specjalistów( lekarzy , ortodontow logopedow psychologów)a 450 tys nie ma wszystkich podrecznikow bo rodzicow nie stac - i co ? nikt kasy nie zsyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×