Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lappa

Jaka pralka?

Polecane posty

Witam. Noszę się z zamiarem zakupienia nowej pralki i mam dylemat, ceny - jak wszędzie zresztą, tak i tu - są dosyć rozbieżne. Jedne pralki kosztują kilka tysięcy złotych, a inne kilkaset. Przyznam, że nie uśmiecha mi się wydawanie kilku tysięcy złotych. Mam zatem pytanie, czy tańszy sprzęt jest z założenia gorszy (chodzi tu głównie o pralki), czy można znaleźć coś, co spełni podstawowe wymagania (solidność, bezawaryjność, w miarę cicha praca i oczywiście dobre pranie)? Jeżeli tak, to czy mogli byście mi polecić coś z tych pralek: http://www.saturn.pl/pralki-i-suszarki_pralki-ladowane-od-frontu Chodzi mi o taką niezbyt drogą a solidną pralkę. Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc dośc drogie są te pralki z podanej strony. Ja bym nigdy nie wydała 1400 czy więcej na pralkę. U mnie spokojnie sprawdza się Amica za 900zł Ma klasę energetyczną A+, a do tego wiele funkcji pozwalającej na oszczędność wody czy detergentów, jak np. czujnik, który dostosowuje ilość wody do wypełnienia bębna czy też specjalny sposób rozprowadzania proszku podczas prania, dzięki czemu jest to jeszcze efektywniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×