Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chybazwariowalam

Totalne zagubienie, seks z "Odpadem"

Polecane posty

Gość gość
twój mąż z tymi idealnymi cechami nie byłby atrakcyjny, ale kobiety lubią żonatych więc pewnie już ma na boku młodszą d**encje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Nie da się powiedzieć, jaki by był gdyby przez 20 lat nie zamraczal się uzywkami. On sam twierdzi ze to mu zdegenerowalo charakter, ja go odbieram jako wyjątkowo nieskazona osobowość, wlasnie przez to ze tyle lat był oderwany od naszego pedu szczurow. Mozes zawiadomić meza, wisi mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest strategia kobiet 1)złapać faceta 2)zrobić z niego ciapaka (kiepski z Ciebie ojciec, kiepski mąż itd.) 3)znaleźć sobie na boku Ogera bo ciapak nie zaspokaja 4)opowiadać nieznajomym o miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda by takiego chciala w lozku tez? Nie pocieszaj sie. Masz g, troche pieniazkow (czyz nie tak nazywasz je), troche mniej znasz slownictwo bawiac sie w domoroslego psychologa, troche normalne zycie. Przemadrzala staro wygladajaca kwoka. Nie umiesz nawet inteligentnie odczytac co pisalem. Do zobaczenia yntelygentnico...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Inwestuje w rodzine energie milosna, oni sa szczęśliwi, kochają mnie. Jako kobieta nie jestem tylko matka, ani zona do obrobki domu i pokazywania się na rodzinnych spotkaniach. Probowalam, nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Wlasnie z pijanymi nie gadam, miłego wspominania brunetki przy kosci bo nie wiem czy jeszcze jakies podboje byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Nie miałam zadnej strategii, wpolczuje uporczywego szukania schematow i przykładania szablonow, by jakos przebrnąć przez swiat. Boisz się puscic na zywiol, nie szukaj tu potwierdzen, ze Twoje przykurczone pełzanie krecim korytarzem, jest rozwiazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Straszenie mlodsza d**encja tez nie wypali, bo w obecnej sytuacji byłoby to wybawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś schematyczna i ta twoja miłość. jakoś nie kochałaś swojego męża i nie pokochałaś z idealnymi cechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
ok, jestem schematyczna a Ty wiesz lepiej. Teraz dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest lepiej. masz wszystko a i tak cierpisz... jest to cierpienie zupełnie bez powodu. amoralność, bezsensowność. kobieto ile jeszcze wieków tak będziesz żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
To Ty twierdzisz, ze mam wszystko. Nie mam . Nawet jego milosci nie mam. Ja jako ja: mam co zrec, gdzie spac i stos zajec od rana do nocy do wykonania. Powinnam skakać z radości i calowac meza po stopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks z "Odpadem" czyli seks z Tobą? czy uprawiasz seks z kimś, kogo nazywasz odpadem? to już zaawansowana patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Interpretacja dowolna, nie narzucam a ta, która podalas jest bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to, że wyobraziłam sobie, że j***esz się w zsypie, uważasz, że ok jest tak pisać o człowieku, który Ci użycza swojego ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
napisałam to w cudzysłowie, bylam wzburzona i raczej nie do końca trafnie wybrałam krótkie określenie do tytułu, a może to tez kwestia ze on i ja wiemy kim on jest jaki jest w nim zbior zaburzen, a Wam chciałam to jakos strescic i nazwac z Waszego punktu widzenia, powtarzam, nie upieram się, ze zgrabnie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we mnie też jest zbiór zaburzeń, dobrze, że jestem asem, nigdy nie będę musiała uprawiać seksu i nikt mnie tak nie upokorzy, nazywając kiedykolwiek odpadem za moje choroby, na które nie mam wpływu (nie, alkoholik (jak podałaś) nie ma wpływu, miał zanim zaczął chlać). nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
przeczytaj mój pierwszy wpis, czy jak widzisz ksiazke o tytule Potwor a potem w treści okazuje się ze to była metafora, o kims kogo spoleczenstwo odrzuca, to oskarżasz pisarza o obrazliwa nazwe wobec glownej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieć ma o wiele gorsze znaczenie a potworem mogę się stać bardzo chętnie dla takich jak Ty, nie chciałabym być w Twojej skórze, gdybym to ja była Twoim partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Masz atak owulacyjny? to musi być trudne dla Asa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
? nie wiem, co to jest, co powiedziałaś,i co ma być asem do dolegliwości fizycznych ale jeśli ktoś ma tu atak, to Ty w pierwszym poście:D gardzę, bo nawet nie potrafisz się opanować. widać Twoje ciało jest szuflą na śmieci, skoro nie uważasz za patologię swojego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Spoko, swietna wnikliwa i chlodna analiza, Asie, co nie slyszal o owulacji. Jak to jest, ze wchodzisz na temat z seksem w tytule, by opowiadac jak bardzo cieszysz się ze nie masz z seksem nic wspólnego? To trochę się kupy nie trzyma, idąc konsekwentnie metafora odpadowa. Owszem, mój kochanek jest odpadem dla swiata sukcesu, z rekinami biznesu i kontrola na każdym kroku. Ty jesteś odpadem ewolucji, który nie ma podstawowego instynktu do prokreacji opatulonego w pociąg seksualny, a raczej twierdzi, ze nie ma , bo na haslo "sex" odpala specjalne przyspieszenie żeby się dossac i zczytac do ostatniej literki, co tez tam o seksie pisza. Zastanow się nad sobą, zanim podniecona jak zbok najczystszej wody, zaczniesz się masturbować pisaniem jak bardzo seksu nie lubisz, i jeszcze i jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męski punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Gdyby ktoś miał pomysl lub chciał doradzić prywatnie to: chybazwariowalam(malpa)wp.pl Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca się o północy
Gubisz siebie, bliskich możesz zgubić. Ale tobie jest dobrze, wręcz idealnie - orgazmy masz, dręczysz się, rodzinka jest, dzieci są. Co ty dajesz jako kobieta - rodzinie fałszywy obraz przykładnej żony, a ćpunowi seks. Co za dorobek. :) Co za... wspaniałe dzieje kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robi to co chce a ciebie to nic nie powinno obchodzić...chyba ze jesteś następnym katolem co lubi w czyjeś gacie zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejna co ma idealnego meza zasrala kafe. Kuzwa co to wysyp idealnych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejna co ma idealnego meza zasrala kafe. Kuzwa co to wysyp idealnych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×