Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chybazwariowalam

Totalne zagubienie, seks z "Odpadem"

Polecane posty

Gość Chybazwariowalam
Skakania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
ida z nim do lozka juz wszystko zmarnowalas bo dla ciebie twoje malzenstwo bedzie teraz wydawac sie jeszcze bardziej do kitu a po zdradzie bedzie juz tylko splamione i pozbawione uczciwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Skupiacie sie na akcie seksualnym który jest epilogiem aktów które rozegrały sie wcześniej między mężem i żona. Nie było w scenariuszu i mąż nie przemienił sie w czułego na moje potrzeby partnera w seksie i życiu. Ale spoko, dopóki pipy sie nie da. Clever thinking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra:D Ja tu myślę, jakimi wyszukanymi frazesy jeszcze Ci dosolić,a już uderzasz w romantyczne tony? Nie wierzę Ci, musisz mieć coś z głową! Chociaż...gdybyś Ty zamieszczała tutaj tematy, na których miałabym sposobność się popisać, olśnić wszystkich swą inteligencją, to tak!! Już to widzę: Ty założysz temat "z 5ma się puściłam, który ojcem dziecka?" I ja już wjeżdżam z całą armadą, wyzywam od dziwek, doradzam i besztam i oczywiście czuję się wspaniale:D Na koniec Ty rzucasz "To tylko ja (tu Twoje imię). Madziu, chciałam sprawić, żebyś przestała czuć się jak ostatnie g, że nikt cię tu na Kafe nie docenia! Tylko Co Ty autorko będziesz z tego miała? Oprócz dobrego uczynku na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Wiesz Madziu? Ty świetnie czaisz na czym polega bycie w związku. Muszę Cię wyrwać. Znalazłam rozwiązanie swoich problemów! i Ty sie pytasz, co ja będę z tego miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do związków-jestem dobra w teorii, czyli wcale. Mam wymagania z Księżyca. Płeć męska mnie denerwuje, kobiety nie pociągają fizycznie, samotność jest mi pisana:D Jestem typ nie do wyrwania. Poderwać mógłby mnie tylko facet, który potrafi myśleć jak kobieta, ale bynajmniej nie być zniewieściały. Noo powiedzmy, że typ, który do toalety bierze Jane Austen ma u mnie cień szansy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Jakoś mnie nie zniechęciłaś, dawaj maila, po męsku proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
autor lub autorka tematu cierpi na powazane zaburzenia osobowosci powoazana z bardzo niska samoocena. Manipulujac i oszukajac ludzi czuje nad nimi przewage co sprawia jemu/jej chcociaz chyba jemu psychopatyczna przyjemnosc. W dziecinstwie napewno wyrywal z przyjemnoscia szkrzydelka motylkom i rzucal kamieniami w zwierzeta. Teraz probuj***awic sie ludzmi wymyslajac przerozne klamstwa i sytuacje rodzace sie nieustannie w jego chorym umysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
dlatego nie rozmiesz ze zadna kobieta po tylu klamstwach nigdy juz ci nie zaufa i napewno nie napisze do ciebie, jestes skonczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Magda napisze bo nie jest cykorem i ma szerokie horyzonty, nie zazdrość Clever. Też daj maila:) jako kobieta mogę Cię wiele nauczyć, jak unikać takich zepsutych, okropnych, pożądliwych kobiet jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
juz sie nauczylem, ale dzieki za szczere checi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Clever, do usług, nauki nigdy za wiele. Madziu, masz poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta kocha tego któremu aktualnie d******psko, ty już męża nie kochasz więc się roztań, facet póki młody kogoś znajdzie, dziecko hm. niech się uczy co jest w życiu najwazniejsze, tyle piszesz o uczuciach miłości a nie ma w tobie elementarniej uczciwości, zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
uczciwość malzenska to nie wiernosc, przysiega się wiernosc I uczciwość malzenska Caly czas zreszta pisze, ze to co się dzieje jest dla mnie rownie szokujące, co dziwne i niewygodne. Meza nie traktuje fair, chociaż on tego nie wie, wiec nie cierpi. Ale to nie jest historia typu- maz do rany przyloz a ona mu rogi na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź nie p*****l, po prostu robisz męża w koni i ten układ c***asuje, twoją przysięgą w kościele można sobie d**ę podetrzeć, twoja mamusia tez była taka puszczalska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męża nie zostawisz bo wiesz że bez niego sobie nie poradzisz, że jesteś tępą c**ą która nic nie wie o życie, a w czym ten ćpun jest lepszy w łóżku że traktuje cię jak szmatę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu lubisz się ****** bez zobowiązania i nie rób do tego ideologi idiotko, dziecko frajerskie po tatusiu czy puszczalskie po mamusi będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Ale po co obrazasz moja rodzine? masz problem z agresja? Nie sadzisz chyba, ze będę dyskutować na tym poziomie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty obrażasz swoją rodzinę ja stwierdzam fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym się różni seks z tym odpadem z dużej litery od seksu z mężem, bo wiemy dobrze że nie chodzi o seks tylko fiki miki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
męża nie zostawisz bo wiesz że bez niego sobie nie poradzisz, że jesteś tępą c**ą która nic nie wie o życie, a w czym ten ćpun jest lepszy w łóżku że traktuje cię jak szmatę ? To jest agresywne ale bez tykania moich bliskich. Meza nie zostawię bo stanowimy rodzine, maz mnie kocha, a dziecko ma szczęśliwe dzieciństwo. Pieniadze nie graja roli. Pieniedzy mamy tyle samo na glowe, razem czy osobno. O zyciu wiem dużo ale nie będę się spowiadać z zyciorysu, dla ułatwienia, nie było w nim burdeli ani 30 sponsorow. A ten cpun jest lepszy w lozku od pozostałych, których w lozku miałam, a których mogę na palcach jednej reki policzyć. W czym- to już niezdrowa ciekawość, wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty obrażasz swojego męża i dziecko waginalnie jesteś przez to lepsza? z męża robisz frajera a z dziecko dziecko frajera co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćpuny są dobre bo mają rozbudowany ośrodek dopaminy, hedonizm to ich przewodnik, a ty jesteś szmata która nikogo nie kocha poza wackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męża nie zostawisz bo wiesz że nie poradzisz sobie w życiu bez niego, a dziecko całujesz tymi ustami które obciągają ćpuna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób se co chcesz kiedyś będziesz żałować, na razie się starzejesz i łapiesz ostatnie podrygi jak ktoś dobrze powiedział, a mogłaś se kupić wibrator i książkę o masturbacji, pieprzyć to, a dziecko na pewno coś wyczuwa, dzieci jeszcze mają intuicję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
Wieczorne używanie kafeterian w pelnej krasie, dobrze ze z rana trafila się Magda, czy Clever, uczcie się frustraci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spałaś z narkomanem? lepiej sobie zrób test na HIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chybazwariowalam
nie daje w zyle, zrobil testy wszelkie przed seksem ze mna, ale pewnie zrobie sobie jakies testy za 3 miesiące, calkiem możliwe ze na HIV tez, nie zawadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×