Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monia z wieczną depresją

Niesłuszny negatyw na Allegro

Polecane posty

dziś otrzymałam niesłusznie negatyw po transakcji na Allegro. Wygladąło to tak: zakupiłam produkt z wysyłka priorytetową bo zależało mi na szybkości dostawy - dodam, ze od razu zapłąciłam za przedmiot. Po 5 dniach cisza więc napisałam maila, nadal cisza. Pisze zatem za kolejne 2 dni i znowu czekam. W miedzy czasie kupiłam juz u innego sprzedawcy. 10 dni od kupna dostaje wiadomosć, ze ten ktoś niby wyjechał ale ze przed wyjazdem wyslał i ze sprawdzi na poczcie w poniedziałek. W poniedziałaek cisz wiec ja znowu pisze we wtorek, cisza, za 3 dni kolejny mój mail i za kolejne dwa dni znowu. Dostaję wiec odpowiedz, ze był bałagan na poczcie i że wysyłak jeszcze raz musi być zrobiona. Wiec ja ponownie pisze, ze ja już nie chce tego towaru i kolejny raz prosze o podanie mi numeru pierwszej wysyłki. Przecież to był polecony!!!! Przesyłka została wysłana dzień po moim kolejnym mailu z prosbą o numer polecenia i z prosbą o zwrot pieniedzy. Towar jak doszedł sprawdziłam i okazało sie ze wysłano go ekonomicznie.............No myślałam ze krew mnie zaleje. Juz nie pisałam nic tylko wystawiłam negatywa. I oczywiscie zaraz dostałam również negatywa!!!!!!!!!!1 Że kontaktu to ze mna nie było i ze wysyłka pierwsza była priorytetem ale dlatego druga już ekonomicznie i ze na moje maile odpowiadał. No myślałam że mi mózg eksploduje. Takiej parodii to od 7 lat na allegro nie miałam. Na moich 6 maili, goscia była 2 odpowiedzi i to nie na temat zupełnie. Transakcja powinna trwać 2-4 dni a trwała 3 tygodnie. Zadnej informacji na stronie, ze mogą być jakieś opóźnienia, ani słowa przepraszam. ŻENADA. Nie odpuszcze tej sprawie. Napisałam juz do allegro ale czytając rózne opisy chyba na niewiele sie to zda. Dlatego chce sprawde skierować na Policje lub do sądu. I tu moje pytanie. Czy ktoś miał podobną sytuacje i jak sobie z tym poradził. Od czego zacząć najlepiej? Wiem, ze sprawa pewnie wydaje sie błaha, ale problem w Tym że nienawidze jak ktoś cwaniakuje i nie ma za grosz honoru. Gdyby choć przeprosił, ze tak wyszło, że sprawy no nie wiem - rodzinne. A tu co? Cisza i lekceważenie i jeszcze próba zrobienia ze mnie idiotki. Ja dopełniłam wszelkich wymogów kupna internetowego a ten kłamca śmie mi wystawic negatywa. Chyba Za to ze dostał moje pieniadze od razu na konto i ze ja jeszcze musiałam czekać 3 tygodnie choc pisałam ze mi bardzo zależy na terminie. Dlatego przez samą zasade nie odpuszcze. Żeby takich kombinatorów było mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi księżniczka z parchą
mnie niejaka alexa24 dodałą do czarnej listy abym nic u niej nie mogłą kupić tylko dlatego że zapytałam ja jak już dostałam przesyłkę a była to maseczka na twarz jak ją zrobić bo nie było instrukcji na niej :P ludzie są dziwni :P Często zdarza sie otrzymywać negatywy odwetowe ale allegro nic z tym nie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawa dla męża
do sądu za negatywa,ty normalna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloz sobie karte kredytowa i tak plac przez allegro. jak sie okaze ze bedzie zle to zglaszasz chargeback i bez udzialu sprzedawcy zwracaja ci kase na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi księżniczka z parchą
na policji cie oleją i będą sie z ciebie śmiać :P gorzej mu zrobisz jak opiszesz go na forach wtedy moze będzie miał mniej klientów :P daj link do aukcji jego ja sobie go zapamiętam żeby tam nic nie kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
za negatywana policję i do sądu,dobre :D...ja ostatnio też zapłaciłam za paczkę a przyszło listem to też powinnan iść do sądu ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, jest strona o operacjach plastycznych, a nie o allegro, więc przejdźcie na właściwą stronę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawa dla męża i Poli31 tu nie chodzi o kase ani o to że wysłane inaczej. TU CHODZI O PEWNE ZASADY. Nie czytaliście mojego opisu? Chodzi o to ze facet chciał ze mnie debilke zrobić, kity mi wciskał i jeszcze się odwzajemnił negatywem. Ja do niego pisze, prosze, a on mi co innego odpowiada, odwraca kota ogonem i tak przez 3 tygodnie, tyle że na moje 6 maili on napisał 2 i to nie na temat. To ja tu jestem pokrzywdzona, a nie on. Jak mu po prostu nie wstyd? Gdyby przeprosił Ok zrozumiałabym w końcu jestem na Allegro od prawie 8 lat (ok 240 transakcji przeprowadzonych pozytywnie) i niejedna była sytuacja podbramkowa i zawsze byłam wyrozumiała bo też jestem człowiekiem, ale czegoś takiego to nie widziałam. Po prostu chce mu dać nauczke zeby innych już tak nie potraktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
przewciez na policji cię oleją za takie goowno,weź daj spokój i nie rób z siebie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz odpowiedzieć na negatywa - jest taka opcja i wyjaśnisz innym czemu niesłusznie ci go dano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
aha i nie zrozum mnie źle,absolutnie nie uwazam ,że jesteś idiotką tylko na policji mogą cię tak odebrać ,że w sumie taką błahostką do nich przychodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokój- szkoda twojego czasu. wystarczy, że napisałaś negatywny komentarz, to mu trochę popsuje biznes: jakbym zobaczyła taki negatyw jak ten przytoczony przez ciebie, to bym pewnie zrezygnowała z zakupu. a co do twojego negatywa odwetowego, to nie masz się czym przejmować, każdy się w końcu dorobi jak posiedzi dostatecznie długo na allegro, ale to też widać, że komentarz jest nieuzasadniony, dotyczy jakości produktu[co ma sprzedawca do tego, że krem L'oreal źle działa..], a nie transakcji, że kupujący w razie pomyłki wystawił od razu koment bez kontaktu, mimo że sprzedawca załatwia reklamacje na korzyść kupujących itp itd. najważniejsze, to pisać konkretne komentarze z wyszczególnieniem zarzutów, grzecznie i kulturalnie, bo obelgi, złośliwości zniechęcają do osoby nawet jak miałaś powody, żeby się wnerwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zakupy na allegro to nie są tak bezpieczne jak twierdzi właściciel portalu. Wg mnie allegro to największy i najbardziej bezkarny paser w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tablica jeszcze gorsza wiele osób utopilo kase i to nie małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest po prostu źle zorganizowane. Myślę, że to sprzedający powinien podlegać ocenie, a kupujący tylko wtedy, gdy nie wywiąże się ze swoich zobowiązań np. nie zapłaci, zerwie jednostronnie umowę itp. Jak może dostać negatywa osoba kupująca, jeśli kupiła i zapłaciła? To jakieś chore i to wina właścicieli Allegro, że mają takie durne zasady. Należałoby może wystosować jakieś zbiorowe pismo - protest albo mieć ich w d...pie na wieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×