Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy to jest prawda

Czy to prawda, że brzydki facet może się podobać ładnej kobiecie?

Polecane posty

Gość gość
nie jestem nieudacznikiem :) ani się nie chwalę ani nie żalę piszę jak jest, bo niektórym się wydaje że jak ktoś mniej atrakcyjny to nie ma szans na fajną kobietę a tak wcale nie jest, zresztą uroda rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaHHHHHHHHHHHHHHH
Kuroki "Jasne, że może! Tylko puste babki lecą na wyglad, myślę że dla większości liczy się bardziej charakter... poza tym w każdy facet jest ładny, w ten czy inny sposób heh takie moje zdanie usmiech.gif " hahaha odezwał się facet, który leci na same ładne pewnie. A dla mnie liczy się i wygląd i charakter. NIE OSZUKUJMY SIĘ, wygląd też jest ważny i dla kobiet też, nie wiem skąd takie brednie, że kobiety muszą patrzeć tylko na to co w środku, a faceci to mogą się kierować również wyglądem. Chodzi o to, żeby facet był atrakcyjny, ale dla każdej może to trochę co innego znaczyć, ja na przykład nie wejdę w związek z facetem, który najzwyczajniej w świecie z wyglądu mi się nie podoba, choć nie wiem jak z******ty by był, ale nie jest równoznaczne to z tym, że musi być nie wiem jak przystojny. Jestem drobną kobietą, ale np. facet drobniejszy ode mnie, niższy odpada, bo czułabym się jakbym była z młodszym bratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, wygląd jest ważny. szczególnie przy pierwszym wrażeniu. ale przecież nie wszystkim podobają się tacy sami faceci. często jedna cecha: oczy, uśmiech, budowa ciała itp. decyduje o tym, że ktoś zwróci naszą uwagę. Nie musimy mieć "klasycznej" urody, żeby spodobać się innej osobie. A jak jeszcze pokażemy, że mamy poczucie humoru i fajną osobowość wygląd w ogóle schodzi na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma miec ladny
portfel w srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może, może ale musi mieć urok osobisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×