Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy to jest prawda

Czy to prawda, że brzydki facet może się podobać ładnej kobiecie?

Polecane posty

Gość Czy to jest prawda

I na dodatek być dla niej atrakcyjny, jeśli nadrabia innymi zaletami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ja jestem ładna, ale mi podobaja sie mężczyzni o niestandardowej urodzie tzn. uważani przez innych za brzydkich. Nie podobaja mi sie przystojni, kenowaci. Facet ma byc męski, a nie lalusiowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że może! Tylko puste babki lecą na wyglad, myślę że dla większości liczy się bardziej charakter... poza tym w każdy facet jest ładny, w ten czy inny sposób heh takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo raz to widziałeś dywana z piękną kobietą. Może nadrobić świetną bajerą, elokwencją, zaradnością, statutem społecznym i dobrym bzykaniem. Wszystko jest w Twojej bani. Znasz Ryszarda Kalisza? Pewnie kojarzysz. Niezły z niego pączek, a kobiety go uwielbiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko puste babki lecą na wyglad x a autor widać pusty nie jest ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ładna, kenowie również nie trafiają w mój gust, lubię męską urodę, ale brzydkich niestety nie........ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest w Twojej bani. Znasz Ryszarda Kalisza? Pewnie kojarzysz. Niezły z niego pączek, a kobiety go uwielbiają. x gość ma 15 tys miesięczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ma 15 tys miesięcznie. Znam takich co mają 165 cm i nie maja problemów ze kobietami. Kwestia Twojego myślenia. Jeśli zaczynasz myśleć i analizować to nic z tego nie będzie. Faceci się boją zagadywać do kobiet na ulicy, bo po prostu zaczynają "myśleć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, znowu żałosne fantazje pryszczatego koniotłuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy brzydki? duza nadwaga? - odpada krzywe i/lub żółte zęby - odpada fatalna fryzura - odpada brzydkie i/lub nieswieze ciuchy - odpada brudne i/lub znisczone i/lub tanie (np halówki) buty - odpada co dziala na plus? -pewnosc siebie (ale nie przesadna!) po prostu wesoly facet, ktory nie boi sie zagadac, nie wstydzi sie siebie -zadbany wyglad - kultura osobista nie ma brzydkich i ladnych facetow, podobnie jesrt z kobietami, potrzebna jest dbalosc i schludny, ladny wyglad i odrobina pewnosci siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie jak ktoś wyżej. Jestem uważana za ładną kobietę, a podobają mi się faceci uważani za brzydkich. Czemu chyba dlatego, że to takie męskie ;) Nie lubię wychuchanych, metroseksualnych mężczyzn. Ładna buźka i zadbane ciało kojarzy mi się z dzieckiem, z gwiazdką Disney'a a nie mężczyzną z krwi i kości. Moje koleżanki, nawet te ładniejsze ode mnie mają podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to możliwe. Mój facet nie jest tzw "ciachem" :), ale mi się podoba i nie wymieniłabym go nawet na Brada Pitta :) Na pewno w tej materii kobiety są mniej wymagające niż faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kochanka mozna by rzec że brzydkiego, brzydka twarz ale zadbany facet, ja ładna zgrabna blondynka, ujął mnie charakterem czułościa i namiętnym sexem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
jestes mezatka? maz jest przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham lekarza
kobieta zawsze wybierze lepszego od poprzedniego pod kazdym wzgledem ,dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym miała drugi raz wybierać wybrała bym brzydkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma duzo kasy to sie moze podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekno jak i brzydota to pojecie wzgledne. zawsze lubilam panow z rysem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet kulturalny uważany jest za ciote bo kobiety są dziś bardzo wulgarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujaj siegt
wulgarne i pchajace sie do innego lozka to byly czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie co to znaczy brzydki? bo nawet gdy uroda nie powala wazniejsza jest estetyka, schludnośc, twarde zasady to jest prawdziwy facet- i taki jest mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają znacznie większe wymagania niż faceci więc to nie prawda co w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o! właśnie! lalusie dla pedałków my lubimy konkretnego faceta z jajami a nie Miss Pietrasińskiego bez honoru ciotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak facet jest urzednikiem
w okularach to przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma swoje upodobani, jeden lubi gubych, drugi chudych. Ja też lubię typ męski, nie gogusiowaty. Ale tak naprawde zakochujemy się w facetach nie dlatego, ze są przystojni, bo co by było z tą naszą miłościa po wielu latach? no w końcu, wiek czyni swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem brzydalem mam krzywy jeden ząb ale sobie go wyprostuję niebawem i podobam się kobietom głównie tym co mnie znają jakiś czas, czasami długie lata ich uroda? różna jedne ładne inne przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale znaja
cie dlugo, a fajne jest wlasnie podobanie sie nowym kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak bo wiedzą jaki jestem bo byłem ich znajomym/kolegą itd. raczej na brak powodzenia u koleżanek nie mam co narzekać kilka mi w oczy powiedziało że chciało by ze mną być :) i były z ich strony różne kroki w tym celu żebym się z nimi spotykał, to tylko dowodzi że jednak kobiety to nie faceci u nich nie liczy się wygląd na pierwszym miejscu, ale najpierw muszą tą osobę poznać, miałem przypadki że mnie ktoś odrzucił od razu bardzo często ale dotyczyło to tylko kobiet poznanych w internecie, tam odniosłem wrażenie że tylko wygląd się liczy nawet jak brzydsza kobieta to nie weźmie kogoś powiedźmy nie atrakcyjnego/przeciętnego paradoksalnie często o wiele ładniejsze potrafiły do mnie np. w pubie same podchodzić i zagadywać :) czy wręcz wciskać na siłę swój numer telefonu (nawet jak byłem w związku i to mówiłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość no tak bo wiedzą jaki jestem bo byłem ich znajomym/kolegą itd. raczej na brak powodzenia u koleżanek nie mam co narzekać kilka mi w oczy powiedziało że chciało by ze mną być usmiech.gif i były z ich strony różne kroki w tym celu żebym się z nimi spotykał, to tylko dowodzi że jednak kobiety to nie faceci u nich nie liczy się wygląd na pierwszym miejscu, ale najpierw muszą tą osobę poznać, miałem przypadki że mnie ktoś odrzucił od razu bardzo często ale dotyczyło to tylko kobiet poznanych w internecie, tam odniosłem wrażenie że tylko wygląd się liczy nawet jak brzydsza kobieta to nie weźmie kogoś powiedźmy nie atrakcyjnego/przeciętnego paradoksalnie często o wiele ładniejsze potrafiły do mnie np. w pubie same podchodzić i zagadywać usmiech.gif czy wręcz wciskać na siłę swój numer telefonu (nawet jak byłem w związku i to mówiłem). chwalisz sie cz zalisz nieudaczniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×