Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dociekliwa2014

IQFace opinie

Polecane posty

Gość gość
jeszcze ci się k******o reklamowa nie znudził ten spam? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijam jak fizycznie zmieniła się moja twarz po braniu IQface - w końcu nie mam trądziku, nie mniej nie ukrywam, że dla mnie to też wielka ulga psychiczna, bo wygląd to jedno, a depresja z nim związana to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosuję iqface i nie ukrywam, ze pomimo, iż biorę te tabletki drugi miesiąc, i już są znaczące pozytywne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella882
Ja stosuję Nonacne http://natradzik.milejdi.pl i jestem z niego bardzo zadowolona.Pomimo wielu walk z moim problemem nigdy nie miałam skuteczniejszego produktu. Stosuje go już miesiąc ale efekty są nieziemskie. Pryszcze zaczęły znikać a co najważniejsze nie powstają nowe a i zaczerwienienia poznikały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również przyłączam się do opinii o skuteczności iqface, stosowałam tak jak zaleca producent i efekty przeszły moje oczekiwania. W końcu pozbyłam się problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co by było gdyby gdyby nie IQFAE.Ja już na prawdę byłam bliska załamania.Po tych tabletkach efekty sa widoczne bardzo szybko.Teraz wracam do normalnego życia bez pryszczy.Więc dziewczyny jeżeli tylko możecie to zaopatrzcie się w te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też iqface był ostatnią deską ratunku, nie mniej obecnie po 4 miesiącach brania środka, mogę z cała stanowczością stwierdzić, ze tym razem walke wygrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na tabletki IQFACE .Poprawę stanu skóry zobaczyłam już po kilkunastu dniach.Teraz już praktycznie na mojej twarzy nie ma ani jednego pryszcza i to wszystko zasługa tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero zaczynam brać iqface, nie ukrywam, że impulsem były pozytywne opinie, że zdecydowałam się na ten środek, ale już jestem zadowolona, bo już widac pierwsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ostatnim odkryciem są tabletki IQFACE.Kupiłam bo w sumie nie miałam nic dom stracenia.Albo pomogą albo nadal będę wyglądała katastrofalnie.I jestem pozytywnie zaskoczona.Pryszcze zaczynają znikać i na razie żaden nowy gadżet sie nie pojawił.Cera też w znacznie lepszej kondycji.Na razie jest lepiej niz dobrze i mam nadzieję że tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka, która miała z tym duży problem zakupiła na ebay środek o nazwie iqface. Nie wiem dokładnie ile za niego zapłaciła, ale aby nie wiem ile to było to moje zdanie jest takie, że jest on wart wydanego kazdego grosza. Po 2 miesiącach ma naprawdę piękną cerą, a groziły jej już hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam IQFACE jeśli, ktoś ma poważne problemy z trądzikiem. Ja zacząłem stosować na bardzo zaawansowanym etapie trądziku. Dzisiaj jestem po około miesiącu stosowania i jest już o wiele lepiej mam nadzieję że trądziku pozbędę się do końca dzięki tym tabletką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukała jakiegoś preparatu i chyba zdecyduję się właśnie na te tabletki.Mam ogromna nadzieję że i mi one pomogę bo z dnia na dzień jest u mnie co raz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku też iqface okazał się bardzo skuteczny, nie przypuszcząłam po wcześniejszych niepowodzeniach, ze z trądzikiem uda mi sie wygrac przez 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy miesiące z IQface i problem rozwiązany całkowicie, praktycznie tak jakby ten problem, przez któy nie spałam i popłakiwałam w poduszkę niejedną noc nigdy niue istniał. I właśnie to dla mnie jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj kupowałam na Allegro dwa opakowania IQFACE i zapłaciłam za dwa opakowania tylko 99 zł. Mile zaskoczyła mnie ta cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie super cena.Biorąc pod uwagę to że jeszcze się ucze to dla mnie nie lada okazja. Zamierzam w najbliższym czasie zaopatrzyć się w IQFACE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku tym co mi pomaga to tabletki IQFACE.Dla mnie nie ma nic lepszego jeżeli chodzi o walke z trądzikiem.A cena rzeczywiście bardzo fajna jak kupowała pierwze opakowaie cena była znacznie wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijam jak fizycznie zmieniła się moja twarz po braniu IQface - w końcu nie mam trądziku, nie mniej nie ukrywam, że dla mnie to też wielka ulga psychiczna, bo wygląd to jedno, a depresja z nim związana to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zdecydowałam się na IQface... nie ukrywam, że duży wpływ miała cena... 59zł za opakowanie. Zobaczymy jak będzie u mnie przebiegała poprawa wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kaśka
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu IQface. Po 3 miesiącach stosowania po trądziku nie było śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też pomógł Iqface, co prawda sama po poprzednich niepowodzeniach długo zastanawiałam się nad zakupem, nie mniej obecnie już mogę spokojnie napisać, że tym razem zakończyło się sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki iqface to jedno wielkie oszustko, wszystkie artykuły odnośnie tego preparatu jak i wychwalanie go jest pisane na zlecenie sprzedawcy, jest to zwykły zestaw witamin który można w aptece zebrać za 50zł. ludzie nie dajcie się nabierać i napychać oszustom kasę do kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kamila S
Do gościa piszącego o zestawie witamin w aptece za 50zł... Po pierwsze IQface to nie tylko same witaminy... bo nie da się ukryć, ze to w pewien sposób zestaw... nie mniej nie samych witamin... Dalej krytykujesz, ze za 50zł możesz kupić w aptece... a tu to oszustwo... Nie wiem tylko jakie... po pierwsze nikt cię nie zmusza do zakupu, po drugie na stronie producenta masz dokłądny skład, więc nie kupujesz kota w worku (swoją drogą tam się przekonasz, ze to nie tylko witaminy). Po trzecie - moja koleżanka kupiła, na Allegro, owszem IQface za 99zł.... ale 2 opakowania... więc sorry, ale poniżej Twoich zakładanych 50zł w aptece....może ta złotówka to nie dużo i symboliczne, ale jednak taniej... no i za środek dopracowany pod względem odpowiednich proporcji składników... Więc naprawdę, następnym razem, jak będziesz pisał że ktoś, coś, komuś... zorientuj się jakie są fakty...i ceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×