Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dociekliwa2014

IQFace opinie

Polecane posty

Gość gość
prosty przyklad ja strona iqface oszukuje potencjalnych klientów: W górnym pasku po prawej stronie jest licznik pokazujący ile osób w danym dniu zakupiło produkt. Po każdym odświeżeniu strony liczba ta zmienia sie w sposób całkowicie przypadkowy raz jest 128 po chwili 103.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę pomóc tzn coś polecić bo sama z tym dziadostwem trochę walczyłam, jak ktoś zainteresowny podaje @ promessa@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak się zdecydowałam na te tabletki i na dzień dzisiejszy muszę powiedzieć że był to słuszny wybór.Pozbyłam się większości ropnych pryszczy jest znacznie mniej zaczerwienień.Szczytem marzeń było by jeszcze jakbym pozbyła sie choć części blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daruj sobie ten żałosny spam... już nikt w tę bzdurę nie uwierzy, wyżej jasno widać, że to oszustwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi się coś grubo wydaje że ty z jakiejś konkurencji jesteś.A jak nie z konkurencji to pewnie jesteś zakompleksiony i nic z tym nie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerski śmieciu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na te tabletki i był to naprawdę najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.Tabletki w ciągu trzech miesięcy poradziły sobie z każdym jednym pryszczem.A przebarwienia zdecydowanie bledsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosty przyklad ja strona iqface oszukuje potencjalnych klientów: W górnym pasku po prawej stronie jest licznik pokazujący ile osób w danym dniu zakupiło produkt. Po każdym odświeżeniu strony liczba ta zmienia sie w sposób całkowicie przypadkowy raz jest 128 po chwili 103.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że bzdurą są opinie, że "żadne tabletki nie wyleczyły jeszcze nikogo z trądziku"! Sama długo z tym walczyłam, aż dermatolog polecił mi silny antybiotyk o nazwie "Tetralysal". Oczywiście kuracja jest mega skuteczna, nie ma śladu po pryszczach, ale trzeba liczyć się z tym, że jest to przede wszystkim silny i dosyć drogi lek. Jeśli chodzi o IQFace, dużo na ten temat słyszałam od znajomych i sama chciałabym wypróbować taką kurację, ale jeszcze się nie odważyłam... masz nowe mieszkanie i chcesz je urządzić? poszukujesz akcesoriów do swojej kuchni i nie tylko [url=http://domiogrod.blog.de/]http://domiogrod.blog.de/ zapraszam na mojego bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie, albo jesteś typową "blądyną" albo tą iqównianą spamerką, tylko teraz zarejestrowaną... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z USA
Mieszkam w Usa i powiem wam, ze te tabletki NA PEWNO nie sa produkowane w USA i nikt tu o niczym takim nie slyszal. To jest jedno wielkie oszustwo i nie kupujcie tego. Nie wiadomo co tam maja w skladzie bo nigdzie nie ma dokladnej informacji na ten temat. I zgadzam sie z innymi, ze tylko dermatolog tu moze pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dobrze poszukasz to skład znajdziesz bez problemu i mogę cię zapewnić żę nie ma w nim nic co mogło by zaszkodzić.A co do skuteczność ja jestem zadowolona pozbyłam się większej części problemu.Na pewno radzą sobie lepiej niż inne tego typu tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IQLAB ściemniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co tyle hałasu
Jeśli chodzi o iqface to po 2 miesiącach stosowania zauważyłam poprawę stanu moich włosów, które bardzo wypadały (z cerą nie mam zbyt dużych problemów chociaż coraz rzadziej pojawiają się różne "niespodzianki"). Uważam, że nie jest istotne czy to iqface czy inny produkt o podobnym składzie - najważniejsza jest systematyczność w stosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do włosów to wyglądają tak jak wyglądały ale cera zdecydowanie ładniejsza.Pryszczy co raz mniej nowe nie wyskakują.Jeżeli stan mojej skóry będzie taki jak teraz to już jest znaczna poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ten Iqface to ściema czy nie, ale naiwna zdecydowałam się na zakup. Te wszystkie pozytywne opinie przeważyły.Zaczełam stosować i po pierwszym tygodniu nie widziałam jakieść tam róznicy, wręcz przeciwnie wydaje mi się że wysypało mnie gorzej niż przed. Teraz mija drugi tydzień i muszę powiedzieć iż pryszcze nie znikneły od tak ale cera zdaje się gładsza a krostki pojawiają się i same zanikają. Troche się boję kontynuowania dalszeą terapie bo w sumie sama nie wiem co jest w tych tabletkach i czy wierzyc opakowaniu. ?! Czy wypowie sie ktoś kto naprawde brał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantegram
Przeczytałam z zaciekawieniem całą "dyskusję" (tj. kłótnię o wiarygodność firmy sprzedającej IQface) i... obie strony nie mają racji :p Jeżeli planujemy kupić coś przez Internet, i w związku z tym wysłać nasze pieniądze zupełnie OBCEJ osobie, to tak - jak najbardziej wypadałoby przed zakupem tą firmę sprawdzić, by pieniędzy nie wysłać w eter, nie doczekawszy się nigdy upragnionego towaru... Poza tym jaką mamy gwarancję, że to, co nam przyśle FIKCYJNA osoba (a będzie fikcyjna, dopóki nie zweryfikujemy jej autentyczności, nie znajdziemy jakichś danych, które by ją uwiarygodniły, pomagając namierzyć ją w realu) będzie dla nas faktycznie bezpieczne i zdrowe? W Internecie na własną odpowiedzialność można kupić nawet jaja z tasiemcem do spożycia w ramach odchudzającej diety - nie muszę chyba dodawać, że nawet w przypadku "uczciwej" transakcji (tj. wpłacamy hajs i dostajemy autentyczne jajo tasiemca, a nie podróbę) spożycie takiego środka jest skrajnie niebezpieczne dla zdrowia, a taki anonimowy sprzedawca z Internetu nie poniesie odpowiedzialności za szkody na naszym zdrowiu i brak ostrzeżenia, co do niebezpieczeństwa produktu (co innego, kiedy mamy dane prawdziwej firmy, którą możemy wtedy podać do sądu i zyskać odszkodowanie). Podsumowując, nawet jeśli firma przyśle wam tabletki, nie wiecie, co w nich jest i nie wiecie, jaki wpływ będzie to miało na wasze zdrowie (i czy np. przykładowo lecząc trądzik, nie spowoduje głuchoty lub marskości wątroby). Ktoś tu napisał "na pewno nie zaszkodzi" :D ... cóż, pogratulować naiwności ;) mojej kuzynce po super-przebadanych, "bezpiecznych" tabletkach antykoncepcyjnych wypadły wszystkie włosy, łącznie z brwiami i rzęsami... Dlaczego? No cóż, było w ulotce, w skutkach ubocznych wypisane, że tak się może zdarzyć :p jak zażywacie tabsy anty to prawdopobnie w ulotkach swoich tabsów też coś takiego znajdziecie ;) Po prostu jest to lek i jak każdy lek, może mieć działania niepożądane - co znaczy, że MOŻE ZASZKODZIĆ (nawet, jeśli na inną rzecz pomoże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę to, co napisałam wyżej, zupełnie nie rozumiem najazdu na gościa, domagającego się danych. GOŚĆ MA RACJĘ - KAŻDĄ FIRMĘ PRZED ZAKUPEM NALEŻY SPRAWDZIĆ. Znalezienie NIPu lub REGONu to podstawa, bo na ich podstawie można wyszukać firmę na stronie CEIDG (Centralna Ewidencja i informacja o działalności gospodarczej), a stamtąd pozyskać wszystkie dane o firmie i sprawdzić, czy zgadzają się z tymi podanymi na stronie. Jeśli się nie zgadzają lub podany NIP/REGON nie istnieje, to wtedy mamy prawie pewność, że trafiliśmy na oszusta, ewentualnie osobę działającą nielegalnie - tak czy siak, nie warto wysyłać jej pieniędzy... Dodatkowo możemy sprawdzić w KRS, czy firma nie jest zadłużona. x Niektórzy z was pisali jakieś brednie o ochronie danych - kochani, nie macie pojęcia o waszych podstawowych prawach!!! Tkwijcie dalej w ignorancji, aż ktoś was pięknie kiedyś orżnie, łosie... :/ Podanie danych przez firmę prowadzą działalność przez Internet to PODSTAWA HANDLU internetowego i jedyne, co może klientowi zapewnić jako taką ochronę przy transakcji, dając możliwość dochodzenia swoich praw konsumenckich. Prostymi słowy: ktoś, kto chce od was kasę, ale nie raczy się nawet przedstawić, to albo oszust, albo debil - a ani z jednym, ani z drugim nie chcecie mieć do czynienia. Jeśli chcecie kiedykolwiek zwać się świadomymi konsumentami, a nie łosiami, przyswojcie sobie lepiej tą prostą zasadę jak pacierz... x Z drugiej strony gościa też nie rozumiem. Prosisz o pełne dane, o regulamin... czy jesteś upośledzony?? Na stronie IQface podaje regulamin, w którym jest NIP firmy. Firma istnieje, jej pełne dane możesz sobie wyszukać po NIPie na stronie CEIDG. NIP to 5631915131, właściciel to Ariel Liwiński, a nie żaden Piotr, więc coś Ci się nieźle pomerdało. Firma nie jest notowana w KRS, adres jej działalności zgadza się z tym podanym na stronie, więc wygląda to nieźle. x W momencie, kiedy pomyliłeś właściciela firmy i stwierdziłeś, że nie da się znaleźć danych firmy, które da się znaleźć, straciłeś swoją wiarygodność i przestałeś być godnym partnerem do dyskusji. x Co nie zmienia faktu, że mimo istnienia firmy nadal może być to oszustwo. Firma może być zarejestrowana "na słupa" (a w sumie Ariel to bardzo dziwaczne imię jak na prawdziwą osobę), może też legalnie rozprowadzać buble (tego prawo nie zabrania - Amber Gold też działał w pełni legalnie, chociaż ofc nieuczciwie). Co do pozytywnych opinii wyżej to trzeba mieć świadomość, że wszystkie mogą być autorstwa tzw. naganiaczy, którzy są opłacani właśnie po to, by w dyskusjach pisać pozytywne (acz fałszywe) komentarze o produkcie/firmie, zachęcając do zakupu ludzi szukających o nich informacji w sieci (Amber Gold też miało masę pozytywnych komentarzy). x Zapraszam do dyskusji i podawania linków wszystkich, którzy posiadają jakieś KONKRETNE informacje do dodania, a nie tylko bezsensowne, puste oskarżenia i obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pantegram, zobacz sobie, z kiedy jest ta dyskusja. Wtedy naprawdę NIC na stronie nie było, żadnych danych kontaktowych, żadnego regulaminu, sama wtedy z ciekawości po tym wpisie tu szukałam. Jeśli teraz coś tam jest, to od bardzo niedawna (może im się ktoś o to do tyłka zaczął dobierać?). Ale fałszywe świadectwa i wymyślone media pozostały... I liczby "zakupionych" rzeczy na stronie się zmieniają tak samo przypadkowo (zajrzałam, było 117, odświeżyłam - 111, odświeżyłam znowu - 126... :D Czary, panie! :D ). A ciekawostką jest też to, że teraz można sprawdzić co jeszcze głupim ludziom próbują wciskać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z preparatem tym się nie spotkałam i nie wiem, co w nim jest. Ale pewne jest to, że jeżeli masz trądzik, to masz w przewodzie pokarmowym grzybicę i powinnaś ją leczyć. Tylko tak się pozbędziesz trądziku, nie szkodząc sobie antybiotykami na niego, które tylko nasilą Ci grzybicę, czyli wpędzą Cię w błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantegram
"Pantegram, zobacz sobie, z kiedy jest ta dyskusja. Wtedy naprawdę NIC na stronie nie było, żadnych danych kontaktowych, żadnego regulaminu, sama wtedy z ciekawości po tym wpisie tu szukałam. Jeśli teraz coś tam jest, to od bardzo niedawna (może im się ktoś o to do tyłka zaczął dobierać?). Ale fałszywe świadectwa i wymyślone media pozostały... I liczby "zakupionych" rzeczy na stronie się zmieniają tak samo przypadkowo (zajrzałam, było 117, odświeżyłam - 111, odświeżyłam znowu - 126... smiech.gif Czary, panie! smiech.gif ). A ciekawostką jest też to, że teraz można sprawdzić co jeszcze głupim ludziom próbują wciskać smiech.gif" x Przepraszam, odszczekuję to o upośledzonym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, bardzo podejrzane jest samo to, że firma oferuje cudowny lek na trądzik, a w Internecie jest o nim dość głucho... tj. nikt nie poleca go jako cudownego remedium na trądzik (a są polecane różne i apteczne środki, i domowe sposoby, i dermatologiczne leki tj. konkretne produkty) nie licząc podejrzanie wyglądających komentarzy*. To skłoniło mnie do poszukiwań w sieci. *podejrzany komentarz - czyli taki typowe "polecam, działa" od Galla Anonima bez opisu chociażby, z trądzikiem jakiego typu borykał się autor i co jeszcze oprócz reklamowanego produktu stosował; samo to, że pojedynczy lek pomógł na trądzik, i to bez wysiłku, jest mocno podejrzane, bo trądzik jest chorobą przewlekłą, może mieć różne podłoże (są różne rodzaje trądziku) więc to niemożliwe, by jeden i ten sam lek każdemu na trądzik pomagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale pewne jest to, że jeżeli masz trądzik, to masz w przewodzie pokarmowym grzybicę i powinnaś ją leczyć. Tylko tak się pozbędziesz trądziku, nie szkodząc sobie antybiotykami na niego, które tylko nasilą Ci grzybicę, czyli wpędzą Cię w błędne koło." x Są różne rodzaje trądziku, trądzik może mieć różne podłoże, nie sposób więc stwierdzić, że "masz trądzik? to na pewno przez grzybicę!" Ja przykładowo dostałam trądziku kosmetycznego. Nie używałam żadnych kosmetyków - cerę miałam idealną. Pojawiła się pierwsza zmarszczka, więc w panice zaczęłam się paciać całą masą różnych specyfików - jeb, trądzik ;) (Wniosek z tego taki: łatwiej sobie zaszkodzić, niż pomóc...) Co gorsza, po odstawieniu wszelakich mazideł nie zniknął :/ Stosowałam taką samą dietę nie mając trądziku i mając go, gdybym miała Candida Albicans, objawy pojawiłyby się wcześniej. Nie zauważyłam żadnej korelacji między odżywianiem, a stanem skóry, nie ma różnicy, czy stołuję się w Macu, czy stosuję dietę przeciwzapalną... Natomiast stosowane kosmetyki mają ewidentny wpływ. Co nie zmienia faktu, że u niektórych jest odwrotnie - obojętnie jakie kosmetyki mogą stosować, lecz w zależności od stosowanej diety mają piękną cerę lub wysyp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jest dużo naiwnych ludzi i nie ma się im co dziwić bo ja należe do nich :-( Chciałam poprawić wygląd skóry po zimie i zanim zakupiłam tabletki długo odwlekałam to w czasie, ale odbicie w lustrze mówiło samo za siebie. Po przelewie w ciągu 3 dni dostałam to magiczne pudełko i z uśmiechem na twarzy zaczełam kuracje. Ciągle jednak szukałam informacji z potwierdzeniem skuteczności i wtedy zaczełam mieć obawy. Te wszystkie pozytywne komentarze zlewały się w jedno i wszędzie to samo. Doszedł jeszcze post o Piotrze Kaszubskim i już całkiem wpadłam w panikę... Muszę przyznać iż nie wiem co jest w tych tabletkach ale stan cery po tygodniu rzeczywiście się poprawił tzn stała się gładsza i aż miło było spojrzeć w lustro i czekac co dalej:-)Po nastepnym tygodniu przyszedł okres i co z nim związane okropny ból brzucha w moim przypadku. Jak co miesiąc garść prochów przeciwbólowych. Tyle ze w tym miesiacu wziełam jeden(zwykła nospa)...a po niej myślałam że nie wstane. Ból nie mijał, doszły zawroty głowy, nudności, biegunka i zimne poty. Ledwo żyłam, mąż w pracy, małe dziecko chce jesć, bawić się itd a ja leże jak nieżywa i nie mam siły na nic. Od razu pomyślałm że to przez te tabletki ale na pewności nie miałam. kolejnego dnia juz było lepiej więc wziełam kolejną dawke "suplementu", niestetyy popołudniu strasznie bolała mnie głowa. Nie mając wyjścia wziełam Apap ( jak dla mnie najbezpieczniejszy) niestety kolejny raz ból nie mijał a moje samopoczucie ach szkoda gadać.......Nie mam 100% pewności ale jedno wiem na pewno. Iqface po zmieszaniu z innymi prochami powoduje u mnie złe samopoczucie. I wiem co pisze bo brałam kiedyś visaksinum i takich problemów nie miałam. Niby skład podany na opakowaniu niby krosty zaczeły znikać po tygodniu, ale co tam kuzwa rzeczywiście jest. To tylko producencik wie! MOJE IQFACE WYLĄDOWAŁO W SEDESIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie problem w takich cudach z netu jest taki, że nie są one w ogóle przebadane. Nawet jeśli tam jest to, co producent deklaruje (a i w to wątpię), to zestawienie pozornie bezpiecznych składników może dać cholernie szkodliwą dla zdrowia (i nawet życia) mieszankę, bo wszystko ze sobą współdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quaestio
Ja też z uwagą przeczytałam niniejszy temat, od pierwszego wpisu i bez stawania po żadnej ze stron, to z punktu rzuca mi się fakt, że pewne osoby wypowiadające się w niniejszym temacie naprawdę dobrze odrobiły zadania z działań w zakresie PR, niestety również tym tzw. czarnym. Tyle odnośnie "obiektywnego" wypowiadania się przez pewne osoby. A jedynie czego nie rozumiem i co z całym szacunkiem dla osoby podpisującej się "pantegram" (raz piszącej jako 'gość" a raz jako osoba "rejestrowana") to co to ma być za zarzut co do legalności bądź też nie bo ktoś ma dziwne imię Ariel (?) Ja akurat miałam w szkole kolegę Ariela i na jego temat (osoba nie powiązana z tą firmą) nie mogłam nic złego powiedzieć, super gość, na pomoc którego zawsze każdy mógł liczyć, na podobnej zasadzie można zarzucić "nielegalność" firm o ile takowe założyły osoby nie wiem o imionach Albin, Dorian czy innych obecnie już mniej popularnych imionach. A przy okazji wracając do Ariela, - bo nie abym się czepiała, ale to mi się najmocniej rzuciło w oczy - na zasadzie zarzutu.... rozumiem, że równie "podejrzaną" osobą jest powiedzmy Ariel Borysiuk czy Ariel jakubowski (swoją drogą imie biblijne) a o tych osobach napisałam, bo one zostały "wyguglane" jako pierwsze.... Niestety, tak jak ty zarzucałaś, że ktoś nie do końca "odrobił lekcję" tak moim zdaniem postąpiłaś podobnie stosując zasadę, że jak ktoś ma imię odbiegające od dzisiejszej "mody" (swoją droga sprawdził ktoś choćby ile ten gościu ma lat? - bo może wtedy było to imię bardziej spotykane)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sęk w tym, że się sprawdzić nie da (chyba, że ktoś w tym Sawinie mieszka i ma gościa pod bokiem). Ale bardzo podejrzane jest już choćby to, że firma jest zarejestrowana w tym Sawinie, a adres ma w Warszawie, w budynku "wirtualnych biur". Po co? Ano po to: http://www.pb.pl/3607180,17411,oszust-chowa-sie-w-wirtualnym-biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNorlam
Oj widzę, że od "nieskuteczności preparatu" poprzez "wariacje" na temat jakiegoś Piotra, idąc dalej z zarzutami co do imienia, wchodzimy na materię oszustw związanych z VAT. Zastanawiam się tylko jak to się ma do tematu, nie wiem ewentualnie zwiększy to skuteczność danego środka, czy nie, a może potwierdzi lub zaprzeczy jego skuteczności w ogóle? A na poważnie, to odnoście VAT i oszustw podatkowych, to jak ktoś będzie chciał, to zrobi to i przy "tradycyjnym adresie", więc wirtualny adres nie ma tu nic do rzeczy, dalej przykładowo znam osobę, która ma firmę na takim adresie, jako matka samotnie wychowująca dziecko i to chore, wymagające opieki, praca w domu była jedyna opcją by nie prosić się o zasiłki. Ze względu na fakt, ze mieszka z rodzicami w mieszkaniu służbowym, rejestracja w "domu" odpada, biuro tradycyjne? Praca traci sens, jak ktoś doliczy podatki i zus (robi na zamówienie ręcznie jakieś okolicznościowe kartki - więc to nie są miliony pozwalające na nie wiadomo co). ma więc adres wirtualny, jak to nazywacie i z ręką na sercu nie jest żadną oszustką, więc po pierwsze nie można generalizować. Ponadto , znam też osobę, która stwierdziła, ze wynajem biura w super lokalizacji jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto, ma adres wirtulany, a faktyczne biura jako oddział. Zgadzam się, ze może to być przerost formy nad treścią, i zaspokojenie ego w tym wypadku, ale z tego co wiem, to gościu jest na rynku bodaj 5 rok i żadnych wałków nie kręci. Tak więc podałam dwa przykłady, gdzie adres wirtulany nie oznacza oszustwa, zresztą znaleźć pewnie takich można więcej, Tak więc ja osobiście bym nie szafowała tezą, że jak adres wirtualny, to z punktu musi być oszust. Pomijam fakt, że pod takimi adresami w większości przypadków są też w pełni funkcjonujące biura i firmy - np. nie robią reklamy, sama znam jeden adres, gdzie są bura wirtulane, oddział dosyć dużej i znanej firmy ubezpieczeniowej, do tego serwis też znanego producenta elektroniki i adres dla wszystkich firm taki sam.... To rozumiem, ze też wszyscy myk do wora jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogodna Gosia
A ja zadam tylko dwa pytania, do osób które aż tak jadą po tym środku (bo pewnie podobne łatki można przyczepić do kilkunastu innych zmieniając tylko nazwę samego środka). I proszę o rzetelne odpowiedzi, a nie wymysły rodem z Bajkolandu, skoro piszecie, ze "wyrzucam" bo nie wiem co tam jest i to wie tylko producent, a jemu nie wierzę, bo coś tam... to: -rozumiem, że każdy ma laboratorium chemiczne w domu, bo to co jest w ulotce czy na opakowaniu, to nie jest prawda, więc każdy środek w domowym zaciszu dokładnie sprawdzacie, bo jak nie to pisanie o tym, że nie wiadomo co tam włożył producent to czysta paranoja i to zakrawająca faktycznie na działania konkurencji, mającej na celu zdyskredytowanie danego produktu -idąc dalej tym tropem - nie wiadomo co jest w środku, to informacje na stronach urzędów, które dopuściły ten preparat do sprzedaży i gdzie jest wymieniony skład, też są mało wiarygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak innym, ale mnie np. nie potrzeba wiele, żeby się takich cudów bać. Już sama to, że nigdzie nie ma na jego temat rzetelnych opinii (a przecież skoro takie super to powinien być choćby porządny wątek na Wizażu np. ), że na stronie jak już wspomniano są cuda niewidy i wymyśleni "zachwyceni klienci", że to tylko na tej stronie jest do kupienia a nie wprowadzone do normalnego obrotu np. w aptekach... Nie wspominając o tym, że patrząc na skład to samo można w tychże aptekach kupić duuużo taniej. I w sumie w świetle tylko tego powyższego nic więcej mi nie potrzeba, żeby to było wystarczająco podejrzane, i w głowie mi nie postanie myśl, żeby to kupić. I to samo dotyczy się innych cudów spod tego samego szyldu. I tyle. A skojarzenia z Kaszubskim w pełni rozumiem, bo na pierwszy i drugi rzut oka bardzo to jest podobne, i tu i tu tak samo spreparowane strony internetowe, spamerskie reklamy, a jakby tak głębiej poszukał to pewnie by wyszło, że tak samo jak Kaszubski ten ktoś tutaj kupuje zwykły produkt za 20 zł i go odsprzedaje z inną etykietką za zł 200 (tak np, wyszło w przypadku któregoś kremu Kaszubskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×