Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentwarszawa21lat

SZUKAM STARSZEJ KOCHNKI ;)

Polecane posty

Gość studentwarszawa21lat

Witam, jestem 21 letnim studentem z warszawy i strasznie mnie podniecają starsze kobiety. Chciałļym z którąś z Pań stworzyć stały układ oparty na obupolnej przyjemnośći. Ja mam 183cm wzorstu, czarne włosy, krótkie/średniej długości zależy od właasnie definicji słowa krótki ;d piwne oczy i dobrze zbudowany ;d najchętniej interesują mnie Panie powyżej 30 lat. Gdyby któraś z Pań była chętna na nawiazanie znajomości czy też rozeznanie się w temacie, proszę o odpowiedź pozdrawiam gunit888@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUKAM STARSZEJ KOCHNKI ;) -------ooooo ja pierdykam hahahahahahahahahhahahahhahhahahahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duszasty marudo zostaw mlodego niech sobie szuka, ..nie opedzi sie od chetnych :D a propos moj malenki "obopolnej" nie "obu..itd" studencie przyszlosci narodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zastapic wyraz "strasznie" na jakims innym, gdyz starsze panie pretendujace do miana kochanki moga sie wystraszyc strasznymi skutkami twojego podniecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mameje niedouczone wypuszczaja ze studiów i tylko szkodza społeczeństwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj.dyr.... nie czepiaj sie :) zajmij sie pakowaniem walizki :P...ja tez niepotrzebnie napisalam "na"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×