Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezaspokojonamezatka

Zdrada bez stosunku

Polecane posty

Gość gość
Ale i tak bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam co najmniej dwa posty, gdzie mężczyźni twierdzili, że wg nich to nie jest zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jej p******i sie bez stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumi
Tez o tym mysle. Ktoś tak robil? Pomaga? Przy mojej zoneczce niedlugo palka mi uschnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wpadles na pomysl ze inna mężatką palke nawilzy. co za geniusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
>>Jezeli mimo wielu rozmów nic nie pomaga, partner ma to w d....., bo tak tez może być, to rozstańcie się, macie wtedy możliwość znaleźenia sobie kogoś, kto spelni wasze oczekiwania, ale zawsze bedziecie w porządku wobec siebie i wobec waszych partnerów/ byłych partnerów.<< A dlaczego wlasciwie ktos musi byc w porzadku, wobec kogos kto nie jest w porzadku? Jesli ktos nie dba o potrzeby seksualne partnera, to niech ma sam do siebie pretensje, ze zostanie zdradzony. Przeciez to chyba proste i oczywiste. A jesli ktos woli sie rozstac to oczywiscie moze, ale powinien kierowac sie wlasnym interesem, a nie takiego partnera ktory nas olewa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest zdrada, zdrada jest takze pocalunek. tak!!! zamiast wymyslac jak tu obrobic jakiegos c****a to wymysl jak pobudzic meza. oby cie na czyms zlapal i kopnol w d**e bo na to zaslugujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc pytający ma racje ale za durni jestescie żeby samodzielnie pomyslec i zobaczyć sytuacje w takim swietle oziębły maz czy zona przysiegali kochac i dbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z wielkopolski masz jakieś ograniczenia wiekowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, faceci jak się oburzyli :D Obrońcy moralności.. Tak, tak dbajcie o satysfakcje żony bo będzie minetka na boku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
>.Tak, tak dbajcie o satysfakcje żony bo będzie minetka na boku jezyk<< Wlasnie dbajcie o satysfakcje zony albo dbajcie o satysfakcje meza, a nie narzekajcie, ze was zdradza. Jak ktos chodzi glodny bo nie dostaje dobrego jedzenia w domu, to ma prawo dozywic sie na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
ciekawe wypowiedzi-pouczające ,ale czy facet przed 50-tką ma ochotę na sex ciągle z tą samą ,bo stał się leniwszy w tej sprawie,czy dokarmia się na boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
>>ciekawe wypowiedzi-pouczające ,ale czy facet przed 50-tką ma ochotę na sex ciągle z tą samą ,bo stał się leniwszy w tej sprawie,czy dokarmia się na boku<< Ma ochote na seks z ta sama bo jest , ze tak powiem pod reka, a gdzies wkladac trzeba, ale dokarmiania na boku tez bym czesto nie wykluczyl, powiedzmy na zasadzie deseru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
zastanawiam się ile lat ma Gość Pytający możesz zaspokoić moją ciekawośc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
gość321 >>zastanawiam się ile lat ma Gość Pytający możesz zaspokoić moją ciekawośc<< Lepiej nie, stwierdzisz, ze tak dlugo ludzie nie zyja i zapytasz czy pamietam jak powstawal wegiel :-). W tym wieku waziejszy jest nie rok produkcji, ale przebieg i stan techniczny. A na to nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
Niestety musze konczyc, bo do odwrotu glos trabki wzywa, bede dopiero w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaje maila harpagon(@)onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezaspokojona - jeśli to możliwe, to chciałbym wymienić kilka maili z Tobą i porozmawiać o tym co czujesz. Raczej nie zapragnę się spotkać, lecz potrzebuję takiej rozmowy. Jeśli się zdecydujesz, podaję maila: serafin.ek@wp.pl Pozdrawia, mam nadzieję, do przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata niemłoda
3 razy robiłam ręką i raz ustami stosunku nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uda sie bez stosunku. Będzie sama prosila o luja do zaspokojenia p**dziochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfk
Agata a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na loda to pierwsi. Darmowe cichodajki obciagarki maja branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cichodajki klęczą w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem na zachrystii o******* Dobrodziejowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestsobiefacet
Kiedys odbieralem szwagierke z imprezy, stwierdzilem, ze niegdys ona mnie odbierala z imprez, to sie odwdziecze i pojade po nia jak po mnie zadzwoni. Byla 2 w nocy, podjechalem pod klub - ona wyszla, lekko zawiana, ubrana normalnie, nie wyzywajaco, ale mile dla oka... w polowie drogi do domu, powiedziala ze musi siku wiec zjechalismy z drogi na taka polna. Zrobila co miala zrobic, wsiadla do auta i mowi do mnie czy kiedys pomyslalem o niej inaczej niz szwagierka. Ja oczywiscie zdziwiony, bo nie wiem o co chodzi i dopytalem - ona na to: "no wiesz, czy myslisz jak o owocu zakazanym". Odpowiedzialem ze tak (byla podpita, wiec zapewne juz tego nie pamieta) a ona... bo chcialabym zobaczyc jak calujesz i... poszlo. Nie calowalismy sie, lizalismy sie jak nastolatkowie - przy tym rozpiela mi rozporek i zaczela walic konia. Spuscilem sie jej na dlon, ale do niczego wiecej nie doszlo. Stwierdzila ze zrobila to, brak jej namietnosci - jej facet ja tylko dyma by spuscic, ze nie zalezy jej na pelnym stosunku, a na pieszczotach. Potem powtorzylo sie kilka razy, czasami specjalnie nie biore auta do pracy i ona po mnie przyjezdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zone brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestsobiefacet
nie, to siostra mojej narzeczonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu, grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×