Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poklikam

Polecane posty

Gość gość
Kotka - czy twoj starszy o 14 lat ramol nie posuwa juz cie tak jak dawniej? szukasz lepszego bolca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
No wlasnie LEPSZEGO wiec odpadasz w samych przedbiegasz, jak bede szukala" panienki"dla syna to dam ci znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaimponowals mi "Kotka" potrafisz zachowac zimna krew i byc kulturalna nawet kiedy taki bydlak jak ja rzuca w ciebie bez powodu blotem, BRAWO!!! to mi s ie podoba w tobie. druga sprawa- musze cie rozczarowac bo nie jestem zainteresowany ani toba ani twoim synem. Te sprawy interesuja mnie tylko w realu, ale wierze, ze napewno znajdziesz tutaj jakies chetnego goscia dla twojego syna :-) moze Baryka? to bardzo mily gosc i napewno stworzylby z twoim synem udana pare :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
witaj kotka :) nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
to jest frustrat który lata po forach bo nikt z nim niechce pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz niejaki baryka nie mylic z Cezarym w "Przedwiosniu" pokazal calkiem inna postawe niz "Kotka". Ona kulturalna i opanowana a on noc coz? impertynent i podworkowy pyskacz z pod blokowego trzepaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
miłego dnia kotka i pogody , tej za oknem i w sercu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baryka, ten usmiech byl do mnie a ten tekst z pogoda zemdlil mnie okropnie, ide napic sie czegos bo mnie muli od takich tanich tekstow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiesz, ze "Kotka" woli takic facetow jak ja niz takich jak ty frustratow wyrywajacych gabke z siedzenia w nocnym autobusie podmiejskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fjnie, ze wpadlas! czy tak jak "Kotka" szukasz na forum podniety w celu "naladowania sie" zeby wieczorem miec jakakolwiek ochote na seks z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wpadam, wpadanie jest nie bezpieczne, nie wiedziałeś o tym?:) Z ochotą na seks nie mam problemu, a jestem tu bo lubię rozmawiać. A Ty dlaczego tu koczujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo lubie prowokowac i grac ludziom na nerwach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie! zgadzam sie i dlatego koncentruje sie na tanich podrywaczach dla ktorych slowo "poklikam" jest rozwnoznaczne z "mam ochote na seks"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobra zasada, ale widzisz czasami lubie zajrzec diablowi w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz to zrobilem i nigdy wiecej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ze "zolzy" moga pokazac jakim mezczyzna jestes naprawde a wielu nie potrafi zniesc prawdy o osbie i wola udawac, zs a kims zupelnie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest nieprzystosowanie do życia wśród ludzi albo bardziej wśród niezależnych, temperamentnych i charakternych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tez teoria a ja ma taka; ludzie doskonale znaja swoje wady i staraja sie za wszelka cene ukryc je za pomoca teatru jaki ogdrywaja codziennie przed innymi. Gdy jednak ktos to odkryje czuja sie zdemaskowani, ogarnia ich strach i panika. Jezeli wyczuwam ze ktos jest nieszczery, odgrywa teatr a tak w zasadzie chodzi mu o zupelnie co innego to natychmiast probuje go zdemaskowac. Prowokacja to dobra metoda. Dzieki niej zgaduje kto siedzi po drugiej stronie monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wirtualnie można być każdym, wykreować się na kogokolwiek tylko jest jedna zasada trzeba pamiętać co i komu się powiedziało bo przy pomyłce robi się niezręczna sytuacja . A to wcale nie taka prosta sztuka być nieomylna alfa i omegą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tobie jeszcze nic ale powiem ci cos o niejakim"Baryce", ktory probuje tutaj cos zwerbowac. Facet w zwiazku szukajacy "czegos na boku" prawi tanie komplementy obcym kobetom zamiast mowic to wszystko swojej partnerce. Robi to wszysko oczywiscie w pracy bo w domu czujne oko partnerki na to nie pozwala. Prawienie swojej partnerce komplementow przychodzi mu juz z trudnoscia dlatego oblewa nim wrecz obce kobiety w nadziei, ze ktoras zlapie haczyk. Taki zakurzony playboy szukajacy potwierdzenia swojej zagubionej meskosci .Gdyby jednak wysilil sie troche na prawienie wiecej komplemmetow swojej partnerce, kupienie kwiatow, romantycznej kolacji to nie musialby przesiadywac na forum i tracic czas na beznadziejne polowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się dlaczego na niego naskakujesz? Miałeś w swoim życiu do czynienia z sytuacją w której odebrał Ci Twoją kobietę? Patrzysz przez pryzmat tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×