Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M00rland

Macie może sąsiada w bloku który gra na pianinie fortepianie

Polecane posty

Gość gość
16.13, widocznie nie masz sasiadow za sciane ktorzy nie daja ci spokojnie zyc, jakbys miala to bys tu niezle pojechala po nich, wiec sie nie wymadrzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze mialaby dosc, ile by zniosla czworke dzieci z adhd, sama by sie wyprowadzila, w domu ma spokoj wiec krytykuje tu ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj brat ma malutka coreczke, jest jak aniolek, poplacze chwilke i przestaje, wogole nie przeszkadza nikomu, taki milutki maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham muzyke
Mieszkalam kiedyś w bloku to wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta pani tylko napisala ze musi sie wyprowadzic bo nie daje rady, co w tym zlego ze napisala, przeciez nikogo nie obraza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham muzyke
oj tam oj tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskutujemy tylko a niektorzy zaraz podnosza ton, skoro temat nie podoba sie niektorym to nie piszcie tu, mowimy o halasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszę grania na gitarze idioty z bloku obok :O Wypieprza się na balkon albo gra w salonie przy otwartych drzwiach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham muzyke
nie mowie o tej co napisala,ze się wyprowadza, ale o tych co zaraz pisza ze bachory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham muzyke
ok. przepraszam jeśli kogos urazilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka chciala gitae kupic a jak do niej- nie bo bedziesz sasiadom przeszkadzac a ona na to a ta z boku ciagle mi przeszkadza, z boku jest jakas pani ktora cala noc glosno gada przez telefon i ma jej juz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
male dzieci to wiadomo ze placza ale jesli matka nie radzi sobie z czterolatkiem i on robi co chce ale sory cisnie sie na usta bachor, kazdego by szlag trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje ci tego idioty z gitara na balkonie, niech idzie na pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham muzyke
Sasiad 3 domy dalej od kwietnia do października wystawia glosniki na dwor i napieprza disco polo... teraz znam większość tych kretynskich pioseneczek na pamięć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkajac w bloku trzeba sie dostosowac, kazdy powinien sie zachowywac kulturalnie i szanowac sasiadow, malutkie dzieci to wiadomo, ale instrumenty awantury glosny seks to przykro sie slucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli tzn, ze juz wystawil glosniki bo zaczol sie kwiecien, bedzie teraz napieprzal dzien i noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie gra na pianinie bardzo lubie.W blokach tak jest ze slychac i nic sie na to nie poradzi.Ludzie sa rozni i sie nie zmnienia ze innym przeszkadzaja ich zachowania.Palic pala,rucdac rucdaja,telewizory graja ot zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A PSY SZCZEKAJA I KARAWANA IDZIE DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sapka1234
Wolę słyszeć grę na pianinie niż techno i manieczki:P A swoją drogą pianino cyfrowe to jest rozwiązanie dla blokowisk. Nie każdy musi lubić słuchać innej muzyki, a cyfrówki dają jednak możliwość regulacji czy przyciszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiedziałam, że ludziom aż tak może to przeszkadzać, a właśnie chciałam syna posłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaluje właśnie ze nie mam takiego sąsiada, bo ja akurat tez sobie lubie na gitarze pograc ;) Ale nie sądze zeby to komus przeszkadzalo bo wzmacniacz mam mały. Wokoło mieszkają same manieczki albo bachory albo debile co sie nie umieją po prostu rozejsc i zamiast tego wolą robic karczemne awantury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkamy w bloku, a mój maż jest perkusistą. Ma oczywiście zestaw akustyczny z którym jeździ na koncerty, ale w domu ćwiczy na elektrycznym. W tamtym roku nasza córka poszła do szkoły muzycznej i mieliśmy w planach zakup akustycznego pianina, ale właśnie ze względu na sąsiadów zdecydowaliśmy się na cyfrowe casio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×