Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonarka1122

zonata chce czegos innego na jutro

Polecane posty

Gość zonarka1122

panowie 25-37, tylko @ - tutaj za duzo podszywow. poprosze adres, napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maldini32@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwinny 33@gmail,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zona chce duzego czy grubego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest obłuda.Powinnaś sie dogadac na trójkąt z mężem.Jest to przeżycie dla oboja małżonków.Mąż widzi jak w jego gniazdko wchodzi obcy członek podnieta sięgająca Zenitu.U nas mąż też zaproponował trójkąt lecz z obcym facetem którego ja wybrałam.Seks wygladał tak że mąż mnie trzymał rozebrany między nogami jak bym była u ginekologa.Facet mi włożył ja zaczęłam jęczeć z rozkoszy mężowi staną i zaczał pulsować członak na moich plecach. Miałam szybko orgazm lecz on mnie posówał dość długo.Gdy skończył chwycił mnie jak mąż w tej samej pozycji a mąż mnie zaczał kochać lecz nie miałam orgazmu.Po godzinie powtórka mąż mnie trzymał i znów mu pulsowal członek na moich plecach.Nie mialam tak szybko orgazmu gdy skończył to facet mnie trzymał jemu nigdy nie stał nie czułam jego twardego członka na plecach. Mąż mnie kochał wtedy miałam orgazm i skończyłam mężowi lodzikiem i miał drugi wytrysk do ust.Obcemu nie brałam do ust ze względu na zakażenie.Po tym wspaniałym seksie czulam sie wspaniale troszkę mnie dupcia bolała.Mamy zamiar powtórzyć ten trojkat lecz nigdy bez męża bo jestem lojalna a taki jest warunek meża ża mnie trzyma a mnie się podoba gdy on mnie trzyma.Czytałam ze obecność podczas badania u ginekologa oswaja męża z penetracją pochwy przez obcego faceta bo takim jest ginekolog!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonarka1122
zwinny, najpierw napisz chociaz poprawnie adres @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×