Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za i przeciwko

Polecane posty

Gość dieta Diamondow
jestem za a nawet przeciw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy peniadze z MLM sa gorsze od tych z fabriki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze z MLM nie są gorsze (jeśli chodzi o ich wartość), tylko po prostu jest ich mniej ;) Nabiegasz się jak głupi a ledwie zarobisz na kieszonkowe. Zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniadze z MLM nie sa ani gorsze ani lepsze. Pytanie czy lepiej pracowac cale zycie czy tylko przez max kilkanascie lat, wypracowac sobie wlasna emeryture i juz nigdy wiecej nie pracowac ? Co jest lepsze. I nie mam tu na mysli MLM. Ale np wlasny biznes, dzialalnosc gospodarcza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Pytanie czy lepiej pracowac cale zycie czy tylko przez max kilkanascie lat, wypracowac sobie wlasna emeryture i juz nigdy wiecej nie pracowac @@@ . :D hahaha Ty się chyba z głupim przez ściany macałeś :D Już widzę jak w tym swoim śmiesznym mlm-ku wypracujesz sobie emeryturę. Jak wy żadnych składek nie odprowadzacie i zarabiacie na tym grosze. Zostaniesz z niczym i dalej będziesz żebrać. Z tym, że teraz błagacie o nowych frajerów a później o jedzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlm to gowno dla naiwnych nieudolnie głupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El camillo debilu do potegi gdybys nauczyl sie w koncu czytac ze zrozumieniem to zobaczylbys ze napisalem ze nie mam na mysli MLMu ale normalny biznes przez duze B. Chciales zablysnac jaki z ciebie znawca nie jest i wyszlo ze jestes tepakiem ktory nie potrafi dobrze czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakompleksiony pajacu, nie musisz się ukrywać bo i tak wszyscy wiemy kim jesteś. Was każdy pozna. Natrętni mlm-owcy są gorsi od świadków Jehowy ;) Już widzę śmieszny akwizytorku jak zrobisz ten swój "biznes przez duze B" :D Lepiej wróć do szkoły jełopie, bo bez wykształcenia to nie przyjmą cię nawet do kopania rowów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz c***isze idioto ze nie chodzi mi o ZADEN mlm. Rozumiesz to tępaku ? Mam na mysli zwykly tradycyjny biznes lub e-biznes. Widze ze pojecia nie masz o czym piszę wiec juz dalej dyskusji z takim ograniczonym umyslowo czlowiekiem nie bede prowadzil. Narka buraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ty debilu ten śmieszny obwoźny handelek nazywasz "biznesem" i powtarzasz to na każdym kroku. Już to widzę, jak taki nieudacznik jak ty może założyć firmę. Chyba u Folomeyeva jako szkoleniowy ogłupiacz. Wypłaty też w systemie MLM - ilu głupków uda się naciągnąć, tyle kasy. A jak nikt nie da się nabrać to na rachunki i jedzenie pożyczasz od sąsiadów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy 6000/m z MLM to mniej czy wecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6000 ale chyba groszy ;) Widzę, że kolejny naiwniak dał się nabrać na szkolenie w kawiarni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El Camillo to marka przecieru pomidorowego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El Cammilcio to dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Camilla seniora
Cammilku do domu!!!!!!!!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Camill
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam tyle zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Camillek to zwykly glupiutki prowokator. Nie sluchajcie tego glupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@ Camillek to zwykly glupiutki prowokator. Nie sluchajcie tego glupka. @@@ . Śmieszny akwizytorku, większego głupa do ciebie chyba już nigdy nie spotkam. Skryj się z tym swoim mlm-em debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co wam chodzi? Temat byl za iprzeciwko MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah napisalem ze el camillo to glupek a on ze jestem akwizytorem. hahah ten idiota w kazdym widzi akwizytora z MLM. tylko ze ja w zadnym mlm nie pracuje tylko na etacie. co za debil z tego el camillo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś akwizytorem, tępaku z MLM. Wielokrotnie namawiałeś ludzi na wstąpienie do tego śmiesznego obwoźnego handelku. Teraz udajesz kogoś innego, żeby odwrócić uwagę. Ale za jakiś czas znowu zaczniesz łowić naiwniaków na te swoje frajerskie teksty o cudownym MLM. Lecz sie buraku i spierniczaj z tego forum jak masz gadać takie brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@O co wam chodzi? Temat byl za iprzeciwko MLM.@@@ . No to właśnie wypowiedziałem się na temat tej śmiesznej piramidy finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsmieszniejszy to jestes ty el camillo. Bo nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz. Napisalem ze nie dzialam w MLM tylko pracuje na etacie a ty mi wmawiasz ze jest inaczej. Lecz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×