Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domistrz

farbowanie wlosow w ciazy

Polecane posty

Gość domistrz

czesc dziewczyny, mam pytanie.. jestem w 30 tygodniu ciaży i mam mega odrosty. zawsze farbowałam włosy farbą z Loreal Perference. tylko,ze jest ona z amoniakiem. moje pytanie brzmi : czy jeszcze zagraża coś mojej ciąży ?czy bez obaw mogę zafarbować wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele osób, które znam farbowały w ciąży, teraz dzieci są duże, zdrowe. Mi się zdarzyło jeden raz w ciąży, ale ja używam tych farb w piance i akurat byly bez amoniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pofarbuj włosy jak dziecko będzie pełnoletnie.Tak będzie najbezpieczniej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez amoniaku farbami się powinno farbować. Ale zdarzyło mi się 2 tygodnie temu kupić farbę, a jak zaczęłam farbować to dopiero poczułam, że ona ma amoniak :/ No ale dokończyłam farbowanie. Z tym, że kręciłam się po całym domu, żeby tego nie wdychać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o już jakaś frustratka się odezwała :D także autorko lepiej by było taką bez amoniaku, skoro masz wybór to kup. Też są całkiem fajne i dobrych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego frustratka?Bo uważam,że chodzenie do 30 tygodnia z odrostami to głupota?Chyba pojęcia ci się pomyliły złotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALe nic się dziecku nie stanie, to razcej o ciebie chodzi, bo w ciąży zapachy się kiepsko znosi i możesz od tego amoniaku nieźle rzygać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANTERA w kropki
Ja zafarbowałam włosy właśnie farbą z amoniakiem, a mam mega długie, poszły dwa opakowania ;) W 28 tygodniu farbowałam, oprócz właśnie wielkiej ochoty na puszczenie pawia to nic poza tym mi nie jest. Obecnie 30 tydzień się zacznie. Dla własnego komfortu może wybierz bez amoniaku, żeby Cię ten zapach nie drażnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domistrz
bardzo dziekuje za wypowiedzi. chyba przekonałyście mnie, żeby wybrać farbę bez amoniaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×