Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niska temperatura u dziecka

Polecane posty

Gość gość
Ogólnie bezdotykowe termometry są przy niemowlakach optymalne. Używamy MultiTemp od niedawna i taki pomiar absolutnie nikogo nie stresuje i nie męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, ja polecę MultiTemp jak do tej pory termometr mnie nie zawodzi a kupowałam go jeszcze zimą także już go używam przez jakiś czas. Dużo różnych termometrów sprawdziłam przed kupnem i tu mi się spodobał ten wszechstronny pomiar – w uchu, ale też na skroni, klasycznie dotykowo albo przez IR zdalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym wymienić termometr na nowy i podoba mi się MultiTemp. Dużo znalazłam pozytywnych opinii na jego temat w sieci, że poręczny, że precyzyjny że badanie trwa chwilę itp. Najpewniej go zamówię ale jeszcze zwlekam, jakby ktoś miał coś więcej do powiedzenia na jego temat, to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam NonContact przy małych dzieciach, tak jak już tutaj ktoś napisał – proste i szybkie badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tradycyjny termometr bez żadnej elektroniki w środku, model nazywa się Classic. Mocne szkło, wygodny czytelny wskaźnik z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzcie prosze ktory termometr najlepszy na 2latka? Strasznie duzo ich jest i zaczynam miec metlik ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MultiTemp wygrywa bezkonkurencyjnie! Oprócz mierzenia temperatury dzidzi mierzy także otoczenia więc bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Ludzie roznie podchodzą do termometrów bezdotykowych, ja bym podpowiadala. Szczególnie NonContact jest bardzo fajny, precyzyjny, z długą 5 letnią gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
Dnia 28.11.2018 o 11:31, Gość gość napisał:

MultiTemp wygrywa bezkonkurencyjnie! Oprócz mierzenia temperatury dzidzi mierzy także otoczenia więc bajka

Też używam w domu Multitemp i też jestem z niego zadowolona. Zmierzy poza gorączką też temperaturę otoczenia, przydaje mi się też bardzo tutaj funkcja zegarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Co do polecanych propozycji bezdotykowych termometrów to trudno coś jednoznacznie oferować, bo rynek jest tutaj bardzo szeroki i można w sumie każdy coś odpowiedniego dla siebie znaleźć. Ale na pewno taka opcja typowo dla dzieci jak baby temp może być dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

My korzystamy z nonContact jeśli chodzi o bezdotykowy termometr. Kupiony w sumie przypadkiem, bo trafiliśmy na promocję w naszej aptece, pani go polecała i tak ostatecznie do nas trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annn

Jeśli ktoś chce kupić bezdotykowy termometr to z mojej strony polecam wybierać jakieś sprawdzone firmy, które robią sprzęty medyczne, nie kupować w marketach bo w sumie nie wiadomo czy będzie to sprzęt, którego pomiary będą wiarygodne. U mnie w domu mamy fasttemp od sanity i ogólnie jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×