Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SunSun

ciąża?Czy zwidy?

Polecane posty

Gość SunSun

Witam Serdecznie, kochane dziewczyny czy może któraś z Was tak miała? Ostatni okres miałam 6 marca.Owulacja 22-23(badana testami owulacyjnymi).Czyli ok 17 dni po okresie. 29 marca-pierwszy test ciążowy-bardzo słaba kreska. 30 i 31 marca -bardzo słabe drugie kreski.Cały czas miałam niesamowite upławy a 30 i 31 marca różowo/białe upławy.Cały czas mnie tak pobolewał brzuch (niezbyt intensywnie ale dziwne uczucie) Zachęcona wynikami i domniemanymi objawami 02.04.2014 poszłam na beta HCG i jakie było moje zdziwienie jak się okazało, że beta <0.100!Byłam totalnie załamana i zdziwiona-nigdy nie wychodziły mi drugie kreski...czekałam na okres który powinnam dostać 03.04.2014 r.Stwierdziłam ,że skoro owulacje miałam 17 dni po okresie on też się spóżni.Jednak dalej nic.Pierwszy raz badałam dokładnie owulacje ale okres mam zawsze regularnie 27-28. Dziś oczywiście mnie COŚ podkusiło i znowu blada kreska która po ok 2 godzinach całkowicie się rozmazała! O CO CHODZI?Oczywiście wiem ,że muszę iść do lekarza-idę na wizyte w środe ale to czekanie mnie zabija ;-) Więc ponawiam pytanie ,czy któraś z was dziewczyny tak miała?I co się okazało?Podobno przy cyście wychodzą fauszywe pozytywne wyniki jednak dodam,że przed owulacja robiłam róznież test i nie było na nim nic! Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp. Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×