Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alisssse

Dziewczyny jak sobie dogadzacie z życiu

Polecane posty

Gość gość
Ja to uwielbiam spać i kiedy tylko mam chwilę wolna, to przykładam głowę do poduszki :D To mi sprawia największą przyjemność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, a kim jesteś z zawodu, że masz tyle sił? Ile masz lat, sama jeździsz do tego domku, nie masz partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie tooo
jak mam mało czasu to kosmetyczka, aerobik, zakupy najlepiej perfumeryjne, też lubię poczytać w parku, pojezdzić na rowerze albo pójść do kina sama :P a jak więcej to lubię gdzieś pojechać np na weekend niedaleko ale z noclegiem minimum dwie noce bo jedna to szkoda zachodu i jak więcej czasu to jakiś wyjazd egzotyczny bardziej. Czasem sie pakuję i jade na dwie trzy noce do wawy, łodzi czy poznania (męzowi ściemniam że szkolenie :P ) oczywście sama, spię hotelu całymi dniami, piję wino i spaceruje :P no i wyrywam leszczy na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssse
ja też lubie spać, bardzo lubię, ale jakoś szkoda mi czasu... jednak co noc słodko przesypiam 7h bella90 'autorko, a kim jesteś z zawodu, że masz tyle sił? Ile masz lat, sama jeździsz do tego domku, nie masz partnera? ' jejku, to nie ma większego znaczenia, każda moze robić coś co sprawia jej wżyciu przyjemnosć, przeciez to nie zalezy od wykształcenia - ja jestem stomatologiem i w tygodniu nie mam dużo czasu dla siebie, pracuję po 12-14h i to w kilku miejscach. jestem po 30 i sama, ale ja nie narzekam, jestem sama z wyboru,a do domku jeżdżę sama, no chyba że akurat moja mam też chce pojechać. lubie tooo Czasem sie pakuję i jade na dwie trzy noce do wawy, łodzi czy poznania (męzowi ściemniam że szkolenie jezyk.gif ) oczywście sama, spię hotelu całymi dniami, piję wino i spaceruje jezyk.gif no i wyrywam leszczy na kafe jezyk.gif no czegoś takiego to ja jeszcze nie słyszałam. wspaniale, doskonale rozumeim twoja potrzebę wyrwania się i podziwiam za spryt haha po co stresować meza niepotrzebnie prawdą haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ścianka wspinaczkowa, kosmetyczna, masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie tooo
lubię być sama i nigdy nie nudzę się sama ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kafe sama biedota, a żeby sobie dogadzać potrzebny hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×