Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alisssse

Dziewczyny jak sobie dogadzacie z życiu

Polecane posty

Gość alisssse

ja np. chodzę na jogę, na siłownię, lubię ładnie się ubrać i wyjść na spacer, chodzę 1xw tyg. na masaż całego ciała, lubię wyjsc do parku z książką, albo do kawiarni na kawkę i pyszne ciasto. a wy co robicie TYLKO DLA SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biore co popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssse
wspólczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedy chcę się porozpieszczać kupuję sobię coś (książka, perfumy, lub ubranie sprawiają mi najwięcej radości), idę do kosmetyczki, odwiedzam stadninę za miastem żeby pojeździć konno, biorę długa kąpiel i popijam winko albo swoje ulubione malibu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na zakupy, ładnie się ubieram, lubię zjeść obiad na mieście, kupuję dobre kosmetyki, piję dobrą kawę, egzotyczne wakacje, imprezuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssse
jaką kawę pijesz ja uwielbiam taką z ekspresu i chadzam do kafejki, no ale w tygodniu to rozpuszczalną, bo najszybciej i najmniej problemu z nią hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie serce
A to ja Cię bardzo podziwiam że potrafisz tak sama wyjść do parku, usiąść na ławce i czytać książkę, ja bym się dziwnie czuła i brak mi odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o kawę, to lubię latte i latte macchiato. W domu/pracy pijam kawę mieloną, wolę taką od rozpuszczalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję rozpuszczalną trzy w jednym, najtańszą bo 20 saszetek w paczce za 9,70 zł. Ale jest pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię kawy z kawiarni, smakowe z dodatkami :) kiedyś piłam pyszną kawę o smaku malinowo waniliowym. Albo z likierem :P a w domu pijam rozpuszczalna ale kupuje sobie syropy do niej, teraz mam np waniliowy, ale kupowałam tez orzechowy, amaretto, cynamonowy :) zawsze pije kawe z mlekiem, to dla mnie chwila relaksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssse
daj spokój nie wiedziałam że wyjście do parku wymaga odwagi hahahaha mam ochotę, to szykuje się i wychodzę, chcę sprawic sobie przyjemnosć, dlaczego mam uzależniać swoja przyjemnosc od tego, co być moze zrodzi się w umysłach obcych , nic dla mnie nie znaczących osób, no daj spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotykam się z kochankiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssse
jeszcze o kawie... próbowałam przestawic się na mieloną, ale te fusy w ustach to tragiczne dla mnie uczucie, nawet jak odstoi chwilę to przy piciu i tak te fusy się unoszą ehh chciałabym znaleźc dobre, zdrowsze wyjście PIĘKNIE DZIEWCZYNY, piszcie co jeszcze robicie dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta saszetkowa nie ma kofeiny wcale. ja lubię sypaną, albo pół na pół jak jacobs milicano, ale przede wszysztkim mocną: espresso, albo espresso z mlekiem (nie pamiętam jak to jest po włoskiemu:-P) albo flat white

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj na wiele sposobów dobre food dobre wino biżuteria,perfumy,ciuchy film,książka,spotkanie z ludzmi ,którzy mnie interesują i inspirują bo w innym przypadku-to wolę swoje ,własne towarzystwo:P planuję jakieś wypady,trasy rowerowe ,dbam o swoje otoczenie by było miłe dla oka,robię sobie upojne kąpiele ..oj dużo tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssse
super, super piszcie wspaniale, ze dbacie o siebie dziewczyny broken przykro mi, ale ta twoja kawa 3w1 jest niebezpieczna, bo o ile rozpuszczalna to chemia, to ta twoja to chemia razy 3, bo tam nie ma nawet kawy,za to mnóstwo tłuszczów trans, które zatykają nasze zyły... ale wiem,ze jest smaczna, ja kiedyś pijałam po 2saszetki na kubek, ale teraz staram sie jej unikać odkąd dowiedziałam sie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś piłam też inkę, ale to jak byłam mała i mama nie pozwalała mi pić kawy dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssse
o faktycznie, przepraszam, pomyliłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssse
syn fubu inka jest juz wiele zdrowsza, bo to kawa zbożowa, jest nawet zdrowsza niż rozpuszczalna, więc inkę możesz teraz pić haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssse
jest wiosna, zbliża sie lato...mam zamiar zacząć wyjeżdżać na weekendy do domku nad jeziorem, jeździć rowerem po lasach, spacerować, urządzac sobie długie, piesze wyprawy, czytać książkę na huśtawce może pomyślę nad kajakami a wy co planujecie dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssse
mi też niebardzo juz smakuje, bo się odzwyczaiłam, ale jak piłam ją nagminnie, to wydawała się pyszna, a to własnie przez te tłuszcze uzależniające i ogromną ilosć cukru czy czort wie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssse
poza tym planuję częściej ruszac w Polskę na weekendy i moze parę dni Rzym, albo Toskania... za tydzień jadę na 3 dni w góry do SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×