Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mateo1992

życiowa miłość

Polecane posty

Gość mateo1992

Witam mam 22 lata 3 lata temu zakochałem się w swojej koleżance, wyznałem jej miłość ona powiedziała że nic do mnie nie czuje i że nigdy nie będziemy razem przyjąłem to do wiadomości i pogodziłem się z tym tylko te uczucie jest tak wielkie że nie mogę już jej nie kochać wiem że ta miłość do niej będzie do końca życia i przyrzekłem sobie że będę ją kochać już do końca życia i że zawsze pozostanie w moim sercu, jak będzie już z innym facetem to będę szczęśliwy z tego że osoba którą kocham czyli ona jest też szczęśliwa i ma piękne życie proszę mi wytłumaczyć czy ten stan jest normalny który ja osiągnąłem w mojej miłości jest normalny i co dalej robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź się ogarnij :( masz dopiero 22 lata,tyle dziewczyn jest....bez jaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateo1992
ale to jest ta jedyna i ostatnia kobieta,choć fizycznie jej przy mnie niema to w sercu jest i w nim pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..i tak trzymaj! a pewnie kiedys pokochasz inną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiekKrk
Też myślałem tak po rozstaniu. Pocierpiałem swoje. Obecnie się chyba zakochałem, a o tamtej myślę tylko w kategorii przeszłości. Masz 22 lata, marnujesz najlepsze lata swojego życia na katowanie się zamiast działać i cieszyć się życiem - idz na silownie, basen, do klubu - zyj chlopaku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×