Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rose9203

nie mogę schudnąć

Polecane posty

Gość Rose9203

mam pewien problem. jestem młodą kobietą po ciaży, w związku z czym przybrałam sporo kilogramów. mam 158cm wzrostu i obecnie ważę 76 kg. niestety sadełko się wylewa, boczki też są widoczne, uda nieco urosły a i na plechach mam fałdki. ogólnie rzecz biorąc przybrałam na całym ciele. od miesiąca zaczęłam ćwiczyć. na początek zaczęłam od skalpela Chodakowskiej, aby odzyskać formę a teraz wykonuję killera, czy też inne forsowne ćwiczenia na zrzucenie tkanki tłuszczowej i niestety waga stoi w miejscu, obwód ciała pozostał taki sam. nie wiem w czym problem :( dodam, że nie choruję na niedoczynność czy nadczynność tarczycy więc nie wiem czym zastój w mojej wadze jest spowodowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takiej wadze ćwiczenia Chodaka to zabójstwo dla stawów. Obliczyłam Twoje BMI i myślę że po pierwsze dieta po drugie dieta po trzecie zdrowa dieta. Zrezygnuj ze słodyczy, słonych przekąsek, fast fodów. Wystarczy 1300 kal i spacerki z dzieckiem na początek. Tylko szybciutko chodzić a nie leniwym krokiem. Jak Ci zleci ok 10 kg to dopiero ćwiczenia jakie wolisz. Jeśli libisz Chodaka to ok może być Mel B lub Jilian M. I cycki do góry będzie dobrze...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczę 5-6 razy w tygodniu, chociaż w weekend najczęściej sobie odpuszczam. lubię sobie poskakać w domu, wtedy czuję się lepiej. wychodzę też na spacery z córką. z tą moją dietą to trochę gorzej ale nie jem słodyczy i ograniczam spożywanie tłustszych potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też chcę zaznaczyć, że pomimo takiej wagi nie wyglądam jak "prosiak" :D po prostu przydałoby mi się schudnąć na początek z 10 kg. nogdy tyle nie ważyłam. zawsze byłam w normie i dopiero po ciąży mam co zrzucać. a z Chodakowską daję sobie radę. ćwiczę pierwsze 30 min killera, który jest zabójczy ale mam już na tyle wyrobioną kondycję, że jestem w stanie pozwolić sobie na takie ćwiczenia. nauczyłam się oddychać podczas szybkiego treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też chcę zaznaczyć, że pomimo takiej wagi nie wyglądam jak "prosiak" :D po prostu przydałoby mi się schudnąć na początek z 10 kg. nogdy tyle nie ważyłam. zawsze byłam w normie i dopiero po ciąży mam co zrzucać. a z Chodakowską daję sobie radę. ćwiczę pierwsze 30 min killera, który jest zabójczy ale mam już na tyle wyrobioną kondycję, że jestem w stanie pozwolić sobie na takie ćwiczenia. nauczyłam się oddychać podczas szybkiego treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby schudnąć musimy dostarczać z dietą mniej kalorii niż wynosi nasze zapotrzebowanie. Jeżeli jemy za dużo, to same ćwiczenia nie pomogą i efektu nie będzie. Dobrze zbilansowana dieta to podstawa, najlepsze efekty są przy połączeniu diety z ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYBACZ MOJA DROGA, ale z taką wagą przy tym wzroście wygladasz jak prosiak, ja mam 164 cm ważę 61 kg i czuję się trochę jak prosiak, więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie wieprx dieta, głodówka siłownia woda sałata i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz, ale przy tak niskim wzroście, to ważysz bardzo dużo. musiałabyś być strasznie "nabita" i umięśniona, żeby wyglądać jako tako przy takich parametrach. nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupelnie sie wyzbyj zmazonego jedzenia na spokojnie :) www.youtube.com/watch?v=glVAzwRFphs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz, ale nie wyglądam jak świnia. jestem przy sobie ale bez przesady. żadna idiotka obrażać mnie nie będzie. a że chcę schudnąć to normalne. każda, powtarzam, KAŻDA ma inną budowę ciała więc nie wypowiadaj się na podstawie tylko wzrostu i wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same ćwiczenia mogą poprawić samopoczucie, ale nie zawsze odchudzą. Zależy, ile jesz. Samo niejedzenie słodyczy może nie pomóc jeśli będziesz wsuwać za dużo kalorii w innych produktach. Polecam przejście na kontrolowane odżywianie. W necie są strony, gdzie można obliczyć swoje zapotrzebowanie na składniki odżywcze przy danej płci, wadze i wieku. Ustaw sobie w kalkulatorze że chcesz chudnąć np. 0,5 kg tygodniowo przy danej aktywności fizycznej, a potem licz kalorie - w necie są darmowe dzienniki żywieniowe z którymi łatwo można kontrolować ile się je i w jakich proporcjach składników odżywczych. Serio, nie polecam "po prostu jeść mniej", ponieważ bez liczenia kalorii naprawdę trudno jest trafić w bilans energetyczny który nie byłby zbyt restrykcyjny a jednocześnie zapewniał deficyt kalorii umożliwiający chudnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podebna
zgadzam się całkowicie z poprzedniczką. same ćwiczenia nie rozwiążą sprawy. trzeba tez pomyślec ile i co jesz, o jakich porach itd. to bardzo wpływa na organizm. myslę, że w sprawach odżywiania najlepiej konsultować się ze specjalistą. mi w pozbyciu sie 11 kilogramów pomogła pani Gosia, dietetyczka ze www.sklepdiety.pl :) pewne sprawy lepiej zostawic osobom, które wiedza wiecej od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×