Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Koni100

czy komus pomogla hipnoza

Polecane posty

Gość Koni100

jestem niesmiala, niepewna siebie z niskim poczuciem wartosci:/ uswiadomilam sobie niedawno, ze albo coz z tym zrobie albo zycie bedzie mi przeciekac miedzy palcami jak do tej pory. Zaczelam czytac jakies ksiazki, biore psychotropy i jestem umowiona na hinoze. Mysle tez o psychoterapii. Uwazacie, ze hipnoza to wyrzucanie pieniedzy w bloto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ! zahipnotyzował mnie facet a dziewiec miesiecy pozniej urodzialm syna zupelnie niepodobnego do męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bałabym się na hipnozę dajesz się zahipnotyzować zupełnie obcej osobie i nie masz pojęcia co ona robi, może ci np. nawkręcac jakiś schiz albo zrobić sieczkę z psychiki a potem będziesz miała więcej problemów niż przed hipnozą \ nie zaufałabym w kwestii zdrowia psychicznego jakiemuś szarlatanowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem. Ciężko stwierdzić, czy pomaga naprawdę hipnoza, czy sami sobie wmawiamy, że pomogła :) Ja byłam na szkoleniach w centrum hipnozy http://barwyumyslu.pl i ludzie, których poznałam wzbudzili moje zaufanie i wróciła mi wiara w moc umysłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam na hipnozie. Moge polecic. Tez bylam niesmiala. Teraz stalam sie bardziej otwarta i swiadoma wlasnej wartosci. Jestem po 3 seansach i jeszcze czekaja mnie 4. nik ci nie zrobi sieczki z psychiki. czlowiek jest w pol snie i slyszy co do niego sie mowi. hipnotyzer zarabia na tym pieniadze i chce zebys nastepnym razem tez do niego przyszla, albo polecila znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaO36
Hipnoza (a właściwie hipnoterapia) pomaga, ale trzeba wiedzieć do kogo zgłosić się po pomoc. Dodam tylko, że w weekend czy w ciągu kilku dni nie da się nauczyć leczyć za pomocą hipnozy. Nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, a jak się dowiedzieć kto jest dobry, a kto nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieńka
Najlepiej udać się do gabinetu, w którym przyjmuje hipnoterapeuta rekomendowany przez Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą . Wtedy masz pewność, że taka osoba posiada odpowiednią wiedzę. Na stronie tego towarzystwa masz wszystko dokładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Słyszałam, że niektórzy po kursach weekendowych twierdzą, że są hipnoterapeutami. Warto sprawdzać do kogo się idzie. Hipnozy nie da się nauczyć w dwa dni. Poczytajcie sobie o metodzie Wernera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glawski Wojtek

Tak no udowodnione że przez hipnozę można się leczyć http://www.mundial2014.net.pl/stosowanie-hipnozy-w-leczeniu/ i to naprawdę jest skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej znajomej córka 18 letnia miała anoreksję i po 3 seansach hipnozy wyszła z tego.

Wcześniej chodziła do psychologa I psychiatry,nic jej nie pomagało. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2023 o 19:13, .Lustro. napisał:

Bzdury.

Poddajesz w wątpliwość coś co Twój umysł nie potrafi zrozumieć. To naturalna obrona organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×