Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

swingersi

Polecane posty

Gość gość

Interesuja mnie kontakty erotyczne swingersow, jestem w zwiazku i moja partnerke tez to pociaga, jak znalezc kontakt ze swingersami? Macie jakies doswiadczenie w tym temacie? Jestesmy parą 40 latkow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukać, mało to portali i stron klubów? My się bawimy od lat. i jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliskaaaa
gooooooooooooooooooooooooooooooooooogle matole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiazka telefoniczna, facebook?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż konto na zbiorniku, tu jesteśmy wszyscy razem z klubami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat...Mnie oddał mąż i było wspaniale dla nas wszystkich a podniecenie gdy wsówł obcy swego członka sięgało zenitu.Bo w tym o to codzi by Partner widział jak w pochwe wchodzi członek u mnie był grubszy niż męża i jęczałam w niebogłosy.Mąż w tym czase mnie piescił by być blisko mnie widzieć co się dzieje do tego jak włozył po nim to miał taki wielki wytrysk jak nigdy nie miał wczesniej.Powtórka byla po godzinie wtedy było dłuższe rzniecie przez obcego i męża po ty mnie trochę dupcia bolała lecz rozkosz miałam wspaniałą i maż też zadowolony.Warunek obcy facet i w prezerwatywie nie z lodem zni z analem.Czytalam ze chodzą razem na badanie do ginekologa i widzi partner jak penetruje pochwę obcy facet wklada wziernik i potem palce.Sa tez przy porodach oswaja taka obecność meża z obcym facetem bo właśnie ginekolog jest Obcym facetem.Popieram takie badania w obecności meża i wspólny poród bo mąż jest w takich chwilach przy mnie.Wtedy nie dochodzi do samoistnego wytrysku i zaskoczeń męża gdy wkłada członka obcy w pochwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze imprezy swingerskie tylko na www.secretface.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×