Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przedszkole... proszę o Wasze opinie

Polecane posty

Gość gość
A my bardzo się cieszymy, że masz swoich potencjalnych klientów za debili, którzy nie odróżnią prawdziwej opinii od dennej i nieudolnej reklamy 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci chodziły do państwowego. Zrobiłam gruntowne rozeznanie i wybrałam bardzo porządne, z tradycjami. Nigdy nie miałam zastrzeżeń. Bardzo rzetelnie przygotowało moje dzieci do pójścia do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mimo wszystko jednak wybrałam prywatne. Dokładnie zapisałam mojego syna do http://www.cherrygarden.pl/. Słyszałam dużo nieprzychylnych opinii o publicznych przedszkolach. No i te ciągłe choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja chodzi do prywatnego bo siostry corka tam chodzila i bardzo nam polecala – trzeczywiscie mniejsce jest fajne, dobrze karmia dzieci i zajmuja im czas roznymi kreatywnymi zabawami – nie ma jakiejs presji, ze każdy musi cos zrobic, raczej swobodne rozwijanie się;) przedszkole w poznaniu Słodki Domek, mogę polecić jakby ktoś u nas w Poznaniu szukal fajnego sprawdzonego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja posłałam córkę do prywatnego przedszkola - Aniołkowo w Łodzi i musze powiedzieć, że naprawdę przedszkole na wysokim poziomie :) zajęcia na wysokim poziomie, zwłaszcza te językowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieszkamy w Szczecinie i moje dziecko też chodzi do przedszkola prywatnego do www.promyk.szczecin.pl i uważam że to był dobry wybór, ma codziennie zajęcia angielskiego i wiele innych zajęć dodatkowych a czesne nie jest wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje dzieci poslalam do przedszkola Aniolkowo w Lodzi i jestem badzo zadowolona, wiecej o nim przeczytasz na ich stronie - www.kids-club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pociecha jest dumnym przedszkolakiem w Gumisiowym Przedszkolu w Kaliszkach (kontakt jest na ich portalu www.gumisiowe-przedszkole.pl). Ma już 5 lat, więc to poważny wiek;) Powiem szczerze, że jak go odbieram czasami po pracy z przedszkola to nie za bardzo ma ochotę iść do domu, tak mu się tam podoba, a to chyba najlepsza rekomendacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli pieniadze nie grają roli to wybieraj prywatne. Tam wedlug mnie dzieci maja lepsza opiekę i wiecej dodatkowych zajęc. Moje dzieci chodzą do www.szkolapromyk.szczecin.pl. Ja jestem bardzo zadowolona gdy widze uśmiechnięte dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem za prywatnym. Jednak z tego co sprawdziłam placówki prywatne są na wyższym poziomie niż państwowe. Moje dziecko chodzi do Wielkiej Przygody http://wielkaprzygoda.com/ to gdańskie przedszkole, ma bardzo fajną kadrę, dobry program nauczania, jest nowe, ma miłe oku, kolorowe sale i spory ogródek. Mojemu dziecku w nim dobrze i z tego się bardzo cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny szukam sprawdzonego przedszkola prywatnego na Mokotowie czy możecie jakieś polecić ?. Z góry dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córeczka chodzi do prywatnego przedszkola www.przedszkolekonradek.pl. Jest tu spory wybór zajęć dodatkowych i mniejsze grupy niż w przedszkolu państwowym, poza tym panuj***ardzo rodzinna atmosfera. I naprawdę nie słyszałam, żeby któraś z mam skarżyła się na to że jej dziecko nie chce chodzić do przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często państwowe przedszkola mają jednak trochę bardziej uboższą ofertę. Wydaje mi się że w tych prywatnych wiedzą że skoro człowiek płaci to wymaga i robią tak żeby było wszystko na poziomie. Moja córka chodzi do prywatnego Raz Dwa Trzy My www.razdwatrzymy.edu.pl i jestem bardzo zadowolona z tego jakie mają tam podejście do dzieci. Organizują im różne ciekawe zajęcia i powolutku uczą dzieci samodzielności. Do tego mają bardzo dobry program adaptacyjny dzięki któremu Tosia mogła się lepiej zaklimatyzować a bardzo bała się pójścia do przedszkola jak zresztą sporo dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas ważne jest, aby był okres adaptacyjny, a sam dzień nie był przeładowany, tylko aby dziecko miało też czas na zabawę, a nie tylko jedne zajęcia za drugimi. Aby przedszkole wspierało też rozwój emocjonalny, by nauczyciele podbudowywali poczucie własnej wartości, a nie tłamsili, by w końcu dziecko poszło do szkoły pewne siebie i swojej wartości, a nie zahukane i wystraszone, bojące się odezwać do dzieci i nauczycieli. Wybraliśmy prywatne waldorfskie, ale trzeba być też przekonanym do alternatywnej pedagogiki, bo to jest zupełnie inny sposób nauczania. Moim zdaniem prywatne też trzeba dobrze wybrać, bo są też takie bez certyfikatów, a reklamują się jako profilowane z niewykształconą kadrą. Trzeba to sprawdzić, podejść na rozmowę. A jeśli państwowe, to warto zrobić wywiad, które nauczycielki są sensowne i do takiej grupy starać się zapisać dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często państwowe przedszkola mają jednak trochę bardziej uboższą ofertę. x trochę bardziej uboGĄ albo po prostu: uboższą zdecyduj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córy też uczęszcza do prywatnego przedszkola – szukaliśmy tydzień, byliśmy w 3 przedszkolach z mężem i wybraliśmy to, które nam się najbardziej spodobało – Radosne Słoneczko, schludne, wszystko przemyślane i jasne w odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatne ma to do siebie, że oferuje różne programy, różne podejścia do maluchów, a rodzice sami mogą wybrać placówkę, która wg nich jest dobra. Ja na własną rękę szukałam przedszkola w Poznaniu, czytałam opinie na forach, podpytywałam znajomych i zdecydowałam, że dziecko pójdzie do Słodkiego domku. Przedszkole wychowuje metodą Gardnera. Jest to bardzo ciekawa myśl, według mnie korzystnie wpływa na rozwój dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekomenduję Akademię Rozwoju Malucha. Przedszkole prywatne a nie państwowe, ale dzięki temu nie trzeba rywalizować o miejsce z samotnymi matkami. Opiekunki są bardzo dobrze wykwalifikowane, mają świetne podejście do dzieci. Zajęcia dobrze prowadzone, moja Asia co raz opowiada mi czego się tam nauczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie przedszkole prywatne, ja dla swojej córki wybrałam www.familia.edu.pl w Katowicach. Naprawdę bardzo dobre przedszkole, ma wiele ciekawych i rozwijających zajęć, dobrą opiekę, smaczne posiłki. Jestem zadowolona z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge bardzo polecic przedszkole gdzie uczeszczaja moje dzieciaki: http://www.promyk.szczecin.pl/ - jest naprawde swietne. Bawią sie tam dobrze, panie sa jak ciocie. Nie chca stamtad wychodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przedszkolu publicznym jest tak, że nie płaci się czesnego, ale za zajęcia dodatkowe owszem. Wychodzi parę stówek miesięcznie. Trudniej się tam dostać, a lista oczekujących jest długa. Jak wróciłam do pracy po urlopie chciałam, żeby moje dziecko poszło do przedszkola i dlatego zapisałam je do prywatnego - Akademii Rozwoju Malucha. Nie było problemu z zapisami, wszystko według jasnych zasad. Były dni adaptacyjne, a na miejscu jest sporo zabawek, dzieci nie marudzą jak wracają do domu i wszyscy jesteśmy zadwoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My posłaliśmy córeczkę do prywatnego i jestem z tej decyzji zadowolona. Nie mówię że państwowe przedszkola są złe, wszystko zależy od danej placówki ale nam pod różnymi względami najbardziej pasowało http://www.teczowakraina.com.pl/ Dziecko też jest zadowolone, więc tym bardziej uważam, że dobrze się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się z tym, że w prywatnym jest więcej zajęć w cenie czesnego i mniej problemów na ogół robią np. jak dziecko ma dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może oferta, którą znajdziesz na stronie pod adresem www.gumisiowe-przedszkole.pl cię zainteresuje. To moim zdaniem jedna z najlepszych placówek przedszkolnych w okolicy. Dzieci mają zapewnioną nie tylko profesjonalną opiekę, ale również bardzo dobre wyżywienie i co jest najważniejsze mogą korzystać z dodatkowych zajęć, które rozwijają ich umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście zdecydowanie polecam przedszkole prywatne. Ja swoje dzieci posłałam do przedszkola Goodstart w Konstancinie Jeziornie. Zależało mi na tym, żeby moje szkraby miały fajne zajęcia, odpowiednią opiekę i żeby przedszkole nie było za duże. Goodstart spełnia moje oczekiwania w całości. Dzieciaki są tak zadowolone, że jak przychodzę je odebrać to przeważnie słyszę, że za wcześnie przyszłam :) Jeśli jest tu ktoś z Konstancina lub okolic i szuka odpowiedniego miejsca dla swoich pociech to polecam zapoznać się z tym co do zaoferowania ma Goodstart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem za prywatnym, bo uważam, że jak patrzeć na średnią to prywatne przedszkola są jednak lepsze. Z naszego przedszkola jestem zadowolona, to http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ Realizują program, który otrzymał I nagrodę w konkursie programów wychowania przedszkolnego, organizowanym przez MEN. Panie opiekunki bardzo miłe, kontaktowe, fachowe, jedzenie zdrowe, dużo ruchu, ciekawe wycieczki, mały lubi tam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko prywatne przedszkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.09.04 ja moge bardzo polecic przedszkole gdzie uczeszczaja moje dzieciaki: http://www.promyk.szczecin.pl/ - jest naprawde swietne. Bawią sie tam dobrze, panie sa jak ciocie. Nie chca stamtad wychodzic! Dołączam się jak najbardziej! Fantastyczne przedszkole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem każde ma swoje plusy i minusy. Ja w tym roku zapisuję swoje dzieci do http://safari-krakow.pl/ , bo do państwowego się nie dostaliśmy, a na przyszły rok - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujesz dobrej jakości przedszkola dla swoich pociech to ja Ci moge polecic przedszkole http://www.elfik.pl/ - naprawdę jest bardzo dobre! Wyjątkowe miejsce, naprawdę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×