Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przedszkole... proszę o Wasze opinie

Polecane posty

Gość Fajnie jest
Moje trzy letnie dziecko chodzi do przedszkola państwowego i bardzo sobie chwalimy to przedszkole.Panie są przesympatyczne,dzieci mają mnóstwo zajęć.Do przedszkola będą przyjeżdżać aktorzy.Moja córka z wielką ochotą chce chodzić do przedszkola, a tak bardzo się bałam że będą problemy.O prywatnym przedszkolu dużo słyszałam.Nie zamierzam pisać o tym negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaW29
Razem ze szwagierką mamy dzieciaki w tym samym wieku, więc chciałyśmy żeby do przedszkola poszły razem – mniej problemów z odbieraniem ich, dowozem, a przy okazji kuzynostwo będzie mogło bawić się razem. Zaczęłyśmy szukac odpowiedniej placówki i trafiłysmy na Elfika. Bardzo zachęciło nas to, że w ramach czesnego dzieci mają tyle zajęć – angielski, niemiecki, rytmika, tańce, no i dużo więcej. Dzieciaki uczęsczają tam już jakiś czas i jak do tej pory są bardzo zadowolone – mają fajnych kolegów, miłe nauczycielki, ciekawe zajęcia, a chyba przede wszystkim szczęśliwe . Link dla zainteresowanych: http://www.elfik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja synka z publicznego przeniosłam do prywatnego przedszkola językowego Tequesty i bardzo cieszymy się z podjętej decyzji, mały doskonale się zaadaptował i uwielbia swoją wychowawczynię Panią Grażynkę, jeżeli chodzi o sposób kształcenia dzieci poziom jest bez porównania, maluchy rozpoczęły teraz summer camp więc się nie nudzą a my mamy możemy spokojnie pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Zależy, nie ma co generalizować. Moje dzieci chodzą do prywatnego w Wejherowie i jestem zadowolona. ''Urwis'' spełnia moje oczekiwania i pod względem realizacji programu i porządku, podejścia wychowawczyń do dzieci i ich zaangażowania w zabawę i rozwój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem jakie konkretnie macie oczekiwania co do dodatkowych zajęć. Moje dziecko uczęszcza do www.przedszkolefairplay.pl i jesteśmy zadowoleni. Bardzo dobrze zorganizowane miejsce, różne zajęcia dodatkowe, nie ma konkretnego profilu, ale dla nas to ok, bo nie wiemy jeszcze w jakim kierunku dziecku pójdzie w przyszłości, a na siłę nie ma co mu narzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×