Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciasteczkowa_mi

Zbita z randki.org

Polecane posty

Gość gość
To kobieta ?!!? Wygląda jak facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
wklej swoje to sie posmiejemy dwa razy :D swoja droga jak mozna wykonywac wolny zawod majac wyksztalcenie z. zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna co się czepiasz :D No tak, tacy ludzie siedzą na randkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
kobiety sie szybciej starzeja pelno jest takich 29 latek ktore wygladaja na 40. przynajmniej sa uczciwe i nie wklejaja zdjecia sprzed 10 lat. wlasciwy to pojecie wzgledne ja jestem pewien ze ktos sie na pewno posmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
Jak na to patrze to dziekuje za swoje zycie, bo moglam sie czyms takim urodzic>>>nic sie nie przejmuje, na pewno wiele osob jak cie czyta to tez dziekuje bogu ze sie urodzili jacy urodzili bo mogli byc "czyms" bezrozumnym :D ta pierwsza pewnie juz z 13 lata tyra w tym wolnym zawodzie nie ma sie co dziwic ze wyglada staro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh mocne Spaślak jesteś gruby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ee nie jest tak zle , widziałam gorsze na serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda,że ich nie ma na sympatii, na sympatii same młode ślicznotki i faceci gargamele :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbys zebym byla bezrozumna, to ze sie smieje z nieudacznikow zyciowych na urlopie nie czyni mnie bezrozumna :D w wieku 23 lat osiegnelam wiecej niz 2/3 spoleczenstwa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G***o osiągnęłaś łódzka pokrako.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na badoo to jest dopiero elita he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
Spaślak jesteś gruby?>>>wg mnie nie , wg osoby ktora mi wymyslila nick tak wiec to pojecie subiektywne zwlaszcza jesli ktos opiera swoje sady na wyobrazeniu. a dlaczego pytasz ? v to ze sie smieje z nieudacznikow zyciowych na urlopie nie czyni mnie bezrozumna>>alez oczywiscie ze czyni jednak jestes bezrozumna wiec nie zrozumiesz dlaczego, a ze jestem leniem nawet nie probuje tlumaczyc. v w wieku 23 lat osiegnelam wiecej niz 2/3 spoleczenstwa. >>>no siedzisz na portalu randkowym i szukasz podobnych sobie ktorzy razem z toba posmieja sie ze sa na swiecie ludzi brzydsi od ciebie. jesli dodac do tego ze nie trzeba c****eluch zmieniac juz to faktycznie jestes na takim etapie ewolucji, ze powinnas spoczac na laurach bo jak na swoje mozliwosci to osiagnelas z pewnoscia wiele :D v inteligentny patrzy na to co ma, co moze osiagnac etc. glupi cieszy sie ze ktos ma gorzej etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ciesze sie debilu kto ma gorzej, ale kto ma gorzej przez wlasna glupote :D Na portal trafilam z linka w innym temacie. Twoje wynurzenia splywaja po mnie jak po kaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak spływają , to czemu spaślaka wyzywasz od debili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
nie tlumacz sie bo mnie to kompletnie nie interesuje,gdzie trafilas i po co, wazne ze tam bylas. tylko przegrancy ogladaja zdjecia innych kobiet aby sie pocieszyc ze sa brzydsze na swiecie, a juz chwalenie sie tym ze sie znalazlo kogos brzydszego od siebie jest powalajace. ja swoje zdanie na twoj temat mam jzu wyrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3:0 dla spaślaka, powinnaś spalić się ze wstydu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja spaślak , zgadzam się z Tobą .Dodam że ktos niedojrzały emocjonalnie fascynuje się takimi rzeczami i tylko głupi ma ubaw z takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ciesze sie ze sa brzydsze ode mnie, bawi mnie ze sa ludzie, ktorzy doprowadzaja sie do takiego stanu :D Niewazne ze brzydki, wazne ze schludny i zadbany, a to to nawet czlowieka nie przypomina. Ty spaslaku zapewne tez nie przypominasz, sadzac po niku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy są głupi , a kafeteria jest przydatna jeżeli chodzi o niektóre tematy .A po co wchodzę żeby uświadomić takim głupkom jak Ty , że głupotę trzeba ukrywać a nie się nią chwalić Autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
Ty spaslaku zapewne tez nie przypominasz, sadzac po niku>>>>dlatego tak podoba mi sie moj nick ze kazdy glupek mnie wyzywa od grubych swin :D a ja mam niezly ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
pieprzony spam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
wyobraź sobie że są ludzie którzy tu wchodzą jak na wycieczkę do zoo, aby głupich poobserwować :D ty dzisiaj dla mnie jesteś taki rzadki okaz, którego w innym zoo nie spotkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
reszta nie che wejść, Jestem ciekaw czy długo musiałaś szukać zanim znalazłaś kogoś brzydszego :D aby w stadzie sobie podobnych sobie z niego pożartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka czesto obraza gdy wchodzi na temat, juz ja znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×