Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TOPKA

IDEALNY WÓZEK SPACEROWY???

Polecane posty

Gość TOPKA

wiem wiem temat był ale chyba moje modele nie pojawialy się tu az tak często, wiem tez ze nie ma idealnych wozkow, w każdym sa plusy i minusy. ale na boga nie wiem już zupełnie jaki wybrać. obecnie moja mala jeździ w xlanderze xa (wersja 3w1), w spacerówce, wozek ok, ale ciezki duzy i mimo dużego bagażnika(opel zafira) zajmuje prawie caly, w przedpokoju tez ciasno a na klatce schodowej nie mogę zostawić...mysle coraz częściej by go sprzedać i kupic już zwykla spacerowke-najlepiej parasolke ale nie jakies maleństwo tylko cos w miare dużego by długo w nim mogla pojezdzic. mam jednak ogromny dylemat. z jednej strony chciałabym cos w stylu parasolki wspomnianej i mysle o: 1. COSATTO: http ://www.amazon.co.uk/Cosatto-CT2751-Supa-Stroller-Catwalk/dp/B00ADMHAOE 2. RIDER: http ://edilandia.pl/131-wozek-rider-new.html 3. INGLESSINA: http ://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=674&%3CosCsid%3E z drugiej strony mysle o czyms takim: 1.CARETERO: http ://www.bangla.pl/opinie/p30352/caretero-monaco-wozek-spacerowy proszę pomóżcie, wyrazcie obiektywne opinie, ale nie w stylu ze kolory nieładne czy raczka o 2 cm za krotka, chodzi mi o zwrotność, wygode dziecka, wysokość(jestem wysoka osoba), zwrotne kola czy sa, chce duzy daszk tak jak w xlanderze na przykład. chodzi mi o codzienne użytkowanie wozka bo dużo spacerujemy ale glownie w miescie-chodniki,krawezniki, schody itp. proszę o wypowiedzi tylko na temat tych modeli nie dopdawajcie nowych. dziekuje :) acha mala ma 8.5 mca, wazy 9,5 kg, chciałabym by wozek nam trochę posluzyl a nie na pol roku i znow zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam spacje po "http" bo linki uznane zostały za spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czadowy koles
taki na szerokich laczkach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Inglesinę, pozostałych nie znam. Bardzo polecam. Skrętna, lekka, wytrzymała, dość dzielna mimo małych kółek. Tapicerka dobrej jakości, po kilku latach nie widać większego wypłowienia. Farba z elementów metalowych nie poodpryskiwała. Jak mała miała 2 lata byliśmy na weekend w Wenecji - zarówno wózek jak i my bez problemu przeżył przenoszenie przez 1000 chyba mostków i mosteczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma idealnego, każdy ma coś do poprawki, lub zmiany. Spacerówka spacerówce nie równa patrz na to na czym Ci zależy. Ja mam dużą spacerówkę na pompowanych kołach od kompletu z gondolą Tako (super wygodna, duża ale wielka kolubryna, która zajmuj***agażnik w aucie kombi). Dlatego potrzebowałam coś mniejszego 'miejsko-sklepowego' i kupiłam Coto Baby bluesa (nie pojade nim do lasu ale nie takie ma być jej zadanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja nie licze ze będzie to wozek i do lasu i na lakę i do sklepu, glownie jeździmy po miescie, nie czepiam się zreczy w stylu"maly kosz niedostpeny gdy wozek rozlozony" bo to chyba logiczne z etak będzie w każdej spacerówce... mój wozek jak wspomniałam jest wygodny ale wielki i ciezki, zaczyna mnie już denerwować.mimo ze bardzo go chciałam. dlatego szukam czegos fajnego. i jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam cosatto i to jest super wozek.W Uk to dosc popularny wozek i jako jedyny posiada 4 lata gwarancji.Dobra jakosc wozka ,wygodny i poreczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealne spacerówki to ma firma Quinny moim zdaniem, chyba nawet w tym się specjalizują, można tam dostać spacerówkę, która waży tylko 5kg, bo jest wykonana z jakiś nowoczesnych materiałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO GOŚĆ czytałam dobre opinie o cosatto i wiem wlasnie ze jest popularny w UK ale były te opinie w stylu ze to badziew!...mam taki metlik w glowie ze nie przypuszczałam ze wybor spaceorwki to taki problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
Ja odradzam quinny :O zawiodłam się na buzzie i nigdy quinny nie kupie. Mamy teraz lekkiego xlandera xs i jest jak najbardziej ok. kolor africa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej interesują opinie na temat cosatto i ridera new :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba kupię Britax B agile. Teraz jeździmy Inglesiną classicą Balestrino, fajna jest, bardzo wygodna dla dziecka ale ciężka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam britaxa. I tak: składa się super, jest lekki i ma dużo miejsca w środku, dobrze sie prowadzi. Wady: siedzisko nie składa się do pozycji całkiem pionowej, tylko jest lekko odchylone - mojemu dziecku to przeszkadza, mam problem z wypraniem tapicerki, nie da się zdjąć i wyprać, trzeba przecierać szmatką - to MEGA wada, bo mój britax wygląda okropnie, ciężko chodza paski do rozkładania siedziska, przynajmniej w moim modelu, i słabo podbija na krawęznikach, ale z tym akurat da się zyć. Ogólnie nie jest źle, ale w sumie nie wiem czy bym poleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze pisalas, zeby nie podawac innych ale ja bardzo polecam maclarena xlr, ma dozywotnia gwarancje na kolka, ja jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przy pierwszyn synku Quinny Speedi sie swietnie sprawdzil, i byl i do lasu i na miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie idealną sacerówką chyba pozostanie graco evo :) leciutki i zwrotny wózeczek który składa się do niewielkich rozmiarów więc łatwo go przewieźć samochodem i trzymać w domu :) jest wygodny dla malucha i po prostu dobrze się go prowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Quinny. Ja mamZapp Xtra 2.Jest super,lekki skrętny i mały po złożeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z kolei mamy jane muum i jak narazie bardzo dobrze się sprawuję, jest dosyć lekki. Posiada regulowaną rączkę oraz bardzo dobre zawieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quinny Zapp tez fajny, taki zgrabny sie wydaje, ostatnio widzialam sporo takich w parku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo fajny wózeczek z allinside.pl. Nie przepłaciłam, nie jest jakiejś mega znanej marki, a sprawuje sięświetnie. Ba, niektóre mamy pytają skąd go mam. Polecam takie rozwiązanie, wózki o których piszecie są drogie, dzieci szybko wyrastają. Ja np. nie mam komu oddać potem wózka więc no nie widzę innej opcji niż taka jaką wybrałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×