Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

życzę jak najgorzej mężom ,którzy mają kochanki

Polecane posty

Gość gość

fiuty złamane ,żony dbają aby nie miał przysłowiowych nie obsranych gaci , a on k***i się z kochanką tz singielka Jak ch*j zachoruje to oczywiście żona pokołysze jaja , a kochanka nie będzie go znała. Zycze im raka jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żonom które mają kochanków jak życzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
Gacie to kazdy moze sobie sam wyprac, nie potrzebuje do tego zony. A jesli ktos nie dostaje w malzenstwie dobrego seksu, to idzie go szukac gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w łeb pusty się pierdolnij
tępa suko. Trzeba mieć nieźle nasrane we łbie, żeby komuś tak życzyć. To że Twój facet rżnie się na prawo i lewo, to tylko Twoja wina, bo mu nie chcesz d**y dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba byc nikim szczegolnym zeby tak komus zyczyc,kazdy moze zycze wam raka i smierci najlepiej jeszcze dzis Amen:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również życzę wszyskiego najgroszego zarówno mężom, którzy zdradzają swoje żony, jak również żonom, które zdradzają męzów. Pełno jest ich wszystkich tutaj na forum. To moralne dno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że jej facet posuwa babki na prawo i lewo to nie jest jej wina tylko jego. a ona jak będzie się puszczała na prawo i lewo to wtedy będzie jej wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to ujmę tak : życzę wszystkim, którzy cierpią w swoich związkach z powodu braku seksu, jak najwięcej doznań poza małżeńskich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
Ja nie chce zyczyc nikomu zle, ale zycze tym wszystkim, ktorzy zaniedbuja swoich partnerow, zeby sie zmienili zanim bedzie za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja życzę tym wszystkim którzy mają zamiar się puszczać na boku żeby się opamiętali bo tez może potem być za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
gość >>A ja życzę tym wszystkim którzy mają zamiar się puszczać na boku żeby się opamiętali bo tez może potem być za późno<< A ja im zycze, zeby sie dobrze zastanowili jak to zrobic, zeby miec z tego maksimum radosci, a jak najmniej stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Mój mąż też mnie zdradzał na prawo i lewo. Jak jedną pognałam, to pojawiała się następna. Ja w domu spragniona seksu czekałam, a on szukał kolejnej gówniary. Na szczęście kryzys wieku średniego minął i teraz mąż żałuje swojego postępowania i jest mu głupio, jak wracam do tamtych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98447444444255744444777
no ciekawe, ze zle nie zyczysz tym kobietom ktore rozbijaja zwiazki I nawet chwala sie tutaj. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pytajacy
.>> Ja w domu spragniona seksu czekałam, a on szukał kolejnej gówniary<< Jesli czekalas w domu spragniona seksu, a on obracal jakies gowniary to jest swinia, tak sie nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Było minęło, ale wtedy mi było strasznie przykro, gdy mąż wzbraniał się od seksu ze mną. Jedyny plus z tej historii jest taki, że nauczyłam się wtedy robić sobie sama dobrze. Umiejętność i dziś jest nieraz przydatna. A co do zdradzających mężów, to trzeba chyba to po prostu przeczekać, albo sie rozwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczekaj, jak już żadna go nie będzie chciała to wróci do Ciebie, bo Ty zawsze przecież czekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wszystkim którzy zdradzają i są zdradzani zycze wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×