Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominika10293

Używane damskie majteczki ankieta

Polecane posty

Gość Dominika10293

Sonda dotycząca tylko używanych damskich majteczek: Ankieta dla panów i kobiet lesbijek: 1. Od kobiety w jakim wieku chcielibyście uzyskać jej używane majteczki? 2. Jaki typ używanych majteczek byście chcieli? 3. Jak długo kobieta miałaby nosić te majteczki abyście je chcieli? 4. Jakieś plamki na majteczkach, jeśli tak to jakie? 5. Zapach majteczek naturalny czy jakiś inny? 6. Jaki kolor tych majteczek? 7. Właścicielka podczas ich noszenia miałaby mieć cipcie ogoloną czy zarośniętą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 18 2. stringi 3. 2 dni 4. brak 5. naturalny 6. białe 7. ogolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopkowy
Ja bym wolał rajstopki, majteczki mnie nie kręcą ;) dla rajstopek odpowiedzi byłyby takie: 1. Od kobiety w jakim wieku chcielibyście uzyskać jej używane rajstopy? - 17-50 2. Jaki typ używanych rajstop byście chcieli? - gładkie 3. Jak długo kobieta miałaby nosić te rajstopy abyście je chcieli? - 2-3 dni 4. Jakieś plamki na rajstopach, jeśli tak to jakie? - nie 5. Zapach rajstop naturalny czy jakiś inny? - naturalny 6. Jaki kolor tych rajstop? - cieliste, beżowe lub czarne 7. Właścicielka podczas ich noszenia miałaby mieć cipcie ogoloną czy zarośniętą? - żadna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ostatnio kochanek zabral majtki :P wracalam do domu bez :) 1. Mam 23 lata 2. Stringi 3. Mialam je na sobie 4 godziny 4. Zadnych plam 5. Zapach naturalny 6. Czarne 7. Ogolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Do 30 lat 2. Raczej ciepłe, nie stringi 3. Nie ważne czy długo, ale żeby było oczywiste, że wyrzuciła bo pokleiły się śluzem i popuściła siku i kupkę 4. Plamki siku i kupki 5. Zapach naturalny jak plamki 6. Kolor jasny 7. To obojętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko 28 on wawa
moze jest jakas kobietka z warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 28 wawa
jestem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 18-25 lat 2. Stringi 3. Wystarczy raz założone 4. Wyprane 5. Naturalny zapach 6. Różowe 7. Ogolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×